<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Majstrovstvá SR dorastencov a dorasteniek

Košice (6. - 7. 7. 2019)

100-200-300-400 m kluby - Dorastenci (Beh)

Beh 01 (ne, 7.7.2019 - 12:30) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 7 Ostrovský, Bartoníček, Žiačik, Valo Ostrovský, Bartoníček, Žiačik, Valo Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 2:05.92 0.245
2 175 Vojtek, Špak, Kopček, Vánovský Vojtek, Špak, Kopček, Vánovský ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 2:06.99 0.265
3 118 Basoš, Orlej, Kislan, Jakubov Basoš, Orlej, Kislan, Jakubov 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 5 2:08.94 0.287
4 161 Paško, Belluš, Federič, Haraslin Paško, Belluš, Federič, Haraslin Naša atletikaNaša atletika 7 2:09.94 0.244
5 54 Kročka, Bírošík, Pačes, Medovič Kročka, Bírošík, Pačes, Medovič AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 2:10.33 0.234
6 255 Fedák, Čerevka, Haják, Kalakay Fedák, Čerevka, Haják, Kalakay AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 2:14.75 0.231
Celkom 6 pretekárov

100-200-300-400 m kluby - Dorastenky (Beh)

Beh 01 (ne, 7.7.2019 - 12:45) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 186 Luptáková, Holešová, Švecová, Kusyová Luptáková, Holešová, Švecová, Kusyová ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 2:18.72 0.222
2 261 Devaldová, Kuczik, Fotulová, Géciová Devaldová, Kuczik, Fotulová, Géciová AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 2:21.24 0.301
3 39 Kuricová, Simová, Paulínyová, Michaličková Kuricová, Simová, Paulínyová, Michaličková Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 3 2:21.52 0.236
4 215 Balajová, Mikušincová, Šupicová, Švachová Balajová, Mikušincová, Šupicová, Švachová Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 5 2:22.47 0.298
5 15 Mokryšová, Prohácková, Žibritová, Puha Mokryšová, Prohácková, Žibritová, Puha Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 2:22.60 0.244
6 172 Veselská, Bendová, Čederlová, Vanovčanová Veselská, Bendová, Čederlová, Vanovčanová Naša atletikaNaša atletika 8 2:25.81 0.214
126 Ivančová, Polovková, Švigárová, Ivančová Ivančová, Polovková, Švigárová, Ivančová 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 6 DQ 0.247
Poznámky:
DQ pre porušenie pravidla 170
Celkom 7 pretekárov
Beh 02 (ne, 7.7.2019 - 12:45) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 312 Holecová, Rohoňová, Blažeková, Morgošová Holecová, Rohoňová, Blažeková, Morgošová Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 2:28.25 0.233
2 95 Zelenáková, Vargová, Janeková, Štrpková Zelenáková, Vargová, Janeková, Štrpková Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 2:32.02 0.254
3 271 Semančíková, Semanova, Šmagalová, Stanová Semančíková, Semanova, Šmagalová, Stanová AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 2:34.44 0.247
4 269 Brachová, Luptáková, Andrushchak, Špakovská Brachová, Luptáková, Andrushchak, Špakovská AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 2:34.62 0.287
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 186 Luptáková, Holešová, Švecová, Kusyová Luptáková, Holešová, Švecová, Kusyová ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 2:18.72 0.222
2 261 Devaldová, Kuczik, Fotulová, Géciová Devaldová, Kuczik, Fotulová, Géciová AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 2:21.24 0.301
3 39 Kuricová, Simová, Paulínyová, Michaličková Kuricová, Simová, Paulínyová, Michaličková Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 3 2:21.52 0.236
4 215 Balajová, Mikušincová, Šupicová, Švachová Balajová, Mikušincová, Šupicová, Švachová Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 5 2:22.47 0.298
5 15 Mokryšová, Prohácková, Žibritová, Puha Mokryšová, Prohácková, Žibritová, Puha Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 2:22.60 0.244
6 172 Veselská, Bendová, Čederlová, Vanovčanová Veselská, Bendová, Čederlová, Vanovčanová Naša atletikaNaša atletika 8 2:25.81 0.214
7 312 Holecová, Rohoňová, Blažeková, Morgošová Holecová, Rohoňová, Blažeková, Morgošová Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 2:28.25 0.233
8 95 Zelenáková, Vargová, Janeková, Štrpková Zelenáková, Vargová, Janeková, Štrpková Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 2:32.02 0.254
9 271 Semančíková, Semanova, Šmagalová, Stanová Semančíková, Semanova, Šmagalová, Stanová AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 2:34.44 0.247
10 269 Brachová, Luptáková, Andrushchak, Špakovská Brachová, Luptáková, Andrushchak, Špakovská AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 2:34.62 0.287
126 Ivančová, Polovková, Švigárová, Ivančová Ivančová, Polovková, Švigárová, Ivančová 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 6 DQ 0.247