<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Majstrovstvá SR dorastencov a dorasteniek

Košice (6. - 7. 7. 2019)
100 m - Dorastenci (sobota, 6.7.2019)
Um. Jméno Ročník Oddiel/štát Výkon Reakcie
1 34 Nemec JakubNemec Jakub 030205 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 11.24 0.145
2 236 Beladič SamuelBeladič Samuel 020130 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 11.25 0.189
3 243 Igaz AdamIgaz Adam 020709 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 11.45 0.178
100 m - Dorastenky (sobota, 6.7.2019)
Um. Jméno Ročník Oddiel/štát Výkon Reakcie
1 181 Forster ViktóriaForster Viktória 020408 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 12.05 0.166
2 184 Húsková NinaHúsková Nina 020924 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 12.60 0.188
3 310 Bučková BenitaBučková Benita 040928 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 12.84 0.175
200 m - Dorastenci (nedeľa, 7.7.2019)
Um. Jméno Ročník Oddiel/štát Výkon Reakcie
1 236 Beladič SamuelBeladič Samuel 020130 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 21.92 0.198
2 65 Michalko SamuelMichalko Samuel 030102 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 22.22 0.178
3 110 Hrudkay OliverHrudkay Oliver 020214 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 22.37 0.201
200 m - Dorastenky (nedeľa, 7.7.2019)
Um. Jméno Ročník Oddiel/štát Výkon Reakcie
1 181 Forster ViktóriaForster Viktória 020408 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 24.46 0.254
2 188 Švecová AndreaŠvecová Andrea 030107 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 25.43 0.233
3 60 Lehenová MonikaLehenová Monika 020423 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 26.17 0.241
1500 m - Dorastenci (nedeľa, 7.7.2019)
Um. Jméno Ročník Oddiel/štát Výkon
1 276 Revaj FilipRevaj Filip 020613 AK Svetlošák Banská BystricaAK Svetlošák Banská Bystrica 4:18.33
2 142 Janíček AdamJaníček Adam 020103 Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou 4:20.50
3 133 Semančák FilipSemančák Filip 020821 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 4:22.57
1500 m - Dorastenky (nedeľa, 7.7.2019)
Um. Jméno Ročník Oddiel/štát Výkon
1 41 Michaličková ZuzanaMichaličková Zuzana 021030 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 4:47.22
2 124 Ivančová TamaraIvančová Tamara 030402 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 4:58.50
3 321 Ondrúšková LuciaOndrúšková Lucia 021128 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 4:59.55
3000 m - Dorastenci (sobota, 6.7.2019)
Um. Jméno Ročník Oddiel/štát Výkon
1 142 Janíček AdamJaníček Adam 020103 Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou 09:22.37
2 308 Ulbricht AdamUlbricht Adam 020226 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 09:29.19
3 198 Korečko TobiašKorečko Tobiaš 021001 AC Run is Fun PrešovAC Run is Fun Prešov 09:36.62
3000 m - Dorastenky (sobota, 6.7.2019)
Um. Jméno Ročník Oddiel/štát Výkon
1 292 Hazuchová LízaHazuchová Líza 020723 Zdravie v pohybe LučatínZdravie v pohybe Lučatín 10:13.15
2 41 Michaličková ZuzanaMichaličková Zuzana 021030 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 10:46.86
3 251 Klepková EliškaKlepková Eliška 030513 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 10:55.03
100 m prekážok [76,2cm-8,50m] - Dorastenky (sobota, 6.7.2019)
Um. Jméno Ročník Oddiel/štát Výkon Reakcie
1 202 Čerňanská ViktóriaČerňanská Viktória 020329 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 15.11 0.214
2 20 Žibritová RebekaŽibritová Rebeka 050128 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 15.12 0.198
3 183 Holešová NatáliaHolešová Natália 020218 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 15.27 0.189
110 m prekážok [91,4 cm] - Dorastenci (sobota, 6.7.2019)
Um. Jméno Ročník Oddiel/štát Výkon Reakcie
1 99 Lubelec LadislavLubelec Ladislav 030514 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 14.36 0.135
2 277 Melega DominikMelega Dominik 020418 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 15.27 0.179
3 54 Kročka MarekKročka Marek 030723 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 16.17 0.160
2000 m prekážok [91,4 cm] - Dorastenci (nedeľa, 7.7.2019)
Um. Jméno Ročník Oddiel/štát Výkon
1 294 Kocman KrištofKocman Krištof 030112 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 7:03.36
2 25 Hiadlovský TadeášHiadlovský Tadeáš 030222 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 7:06.81
3 173 Hruška PeterHruška Peter 031008 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7:09.34
2000 m prekážok [76,2 cm] - Dorastenky (nedeľa, 7.7.2019)
Um. Jméno Ročník Oddiel/štát Výkon
1 217 Šišoláková LuciaŠišoláková Lucia 021214 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 7:09.31
2 211 Harceková MáriaHarceková Mária 020703 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 7:54.47
3 117 Pavelicová AdrianaPavelicová Adriana 030623 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 7:57.46
Chôdza dráha 5000 m - Dorastenci (sobota, 6.7.2019)
Um. Jméno Ročník Oddiel/štát Výkon
1 76 Nemčok PatrikNemčok Patrik 030613 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 23:33.31
2 302 Mencel TomášMencel Tomáš 040706 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 26:03.21
3 303 Nosáľ AdamNosáľ Adam 040728 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 27:00.75
Chôdza dráha 5000 m - Dorastenky (sobota, 6.7.2019)
Um. Jméno Ročník Oddiel/štát Výkon
1 178 Avenová PaulínaAvenová Paulína 040822 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 26:28.94
2 311 Dudová IvanaDudová Ivana 050608 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 27:17.15
3 262 Devaldová KarinDevaldová Karin 030712 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 27:52.27
4 x 100 m kluby - Dorastenci (sobota, 6.7.2019)
Um. Jméno Ročník Oddiel/štát Výkon Reakcie
1 237 Bellus, Kollár, Igaz, Beladič Bellus, Kollár, Igaz, Beladič AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 44.57 0.312
2 84 Fáber, Pasternák, Prochác, Rojka Fáber, Pasternák, Prochác, Rojka Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 45.69 0.260
3 176 Kopček, Vánovský, Vojtek, Špak Kopček, Vánovský, Vojtek, Špak ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 45.97 0.172