<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky atléta

  • Šuleková Petra
  • 28.09.2002
  • ŠK ŠOG Nitra
Dátum Súťaž (usporiadateľ) Disciplína Por. Oddiel Výkon
23.11.2019 Majstrovstvá SR v cezpoľnom behu jednotlivci cezpoľný beh/Dky 8 ŠK ŠOG Nitra 0:13:08
17.11.2019 M - ZsAZ v cezpoľnom behu jednotlivcov na rok 2019 cezpoľný beh/Dky 3 ŠK ŠOG Nitra 0:11:29
05.10.2019 Majstrovstvá SR družstiev dorastencov a dorasteniek trojskok/Dky 8 ŠK ŠOG Nitra 08.60
05.10.2019 Majstrovstvá SR družstiev dorastencov a dorasteniek 2000 m pr. 76,2/Dky 2 ŠK ŠOG Nitra 8:03.10
31.08.2019 Finále Atletickej ligy 1500 m/Ž/B 7 ŠK ŠOG Nitra 5:20.30
25.08.2019 4. kolo Atletickej ligy 3000 m pr. 76,2/Ž/B 3 ŠK ŠOG Nitra 12:56.76
13.07.2019 Medzištátne stretnutie U18 CZE-HUN-SLO-SVK 1500 m/Dky/F 8 Slovakia 5:32.15
07.07.2019 Majstrovstvá SR dorastencov a dorasteniek 2000 m pr. 76,2/Dky 4 ŠK ŠOG Nitra 8:04.52
06.07.2019 Majstrovstvá SR dorastencov a dorasteniek 3000 m/Dky 6 ŠK ŠOG Nitra 11:52.54
29.06.2019 3. kolo družstiev ZsAZ dorastu, juniorov a dospelých (ASKTT) 2000 m pr. 76,2/Dky/B 1 ŠK ŠOG Nitra 8:08.33
26.06.2019 Diskokilometer 2019 1000 m/Ž 1 ŠK ŠOG Nitra 3:23.3
22.06.2019 Majstrovstvá SR juniorov a junioriek 3000 m pr. 76,2/Jky/B 1 ŠK ŠOG Nitra 12:40.16
15.06.2019 Medzioblastné stretnutie dorastencov a dorasteniek 2000 m pr. 76,2/Dky 2 Západoslovenský atletický zväz 8:08.02
09.06.2019 2. kolo Atletickej ligy 3000 m/Ž 8 ŠK ŠOG Nitra 12:00.56
08.06.2019 2. kolo ZsAZ súťaže družstiev dorastu, juniorov, dospelých a 3. kolo ZsAZ súťaže družstiev mladšieho žiactva 400 m/Dky/B01 6 ŠK ŠOG Nitra 69.80
08.06.2019 2. kolo ZsAZ súťaže družstiev dorastu, juniorov, dospelých a 3. kolo ZsAZ súťaže družstiev mladšieho žiactva 800 m/Dky 5 ŠK ŠOG Nitra 2:34.55
02.06.2019 Majstrovstvá ZsAZ jednotlivcov dospelých, juniorov, dorastu a st. žiactva 2000 m pr. 76,2/Dky/B 3 ŠK ŠOG Nitra 8:04.93
19.05.2019 1. kolo Atletickej ligy, Memoriál T. Babiaka 1500 m/Ž/B 10 ŠK ŠOG Nitra 5:25.84
11.05.2019 1.kolo ZsAZ ml. žiactva, dorci, juniorov a dospelý 400 m/Dky/B02 2 ŠK ŠOG Nitra 68.85
11.05.2019 1.kolo ZsAZ ml. žiactva, dorci, juniorov a dospelý 200 m/Dky/B03 3 ŠK ŠOG Nitra 30.47
09.05.2019 Gaudeamus igitur 2019 - Olympiáda stredoškolákov SR 1500 m/Dky 6 ŠK ŠOG Nitra 5:33.30
29.04.2019 MO Nitra a Majstrovstvá NR kraja v atletike žiakov a žiačok SŠ v šk. r. 2018/2019 1500 m/Jky/B 1 ŠG Nitra, NR 5:47.22
24.04.2019 Medzinárodné školské majstrovstvá ISF v atletike žiakov a žiačok SŠ „Jean Humbert Cup 2019“ 1500 m/Ž 1 ŠK ŠOG Nitra 1 5:32.71
24.04.2019 Medzinárodné školské majstrovstvá ISF v atletike žiakov a žiačok SŠ „Jean Humbert Cup 2019“ diaľka/Ž 6 ŠK ŠOG Nitra 1 400
24.02.2019 Halové majstrovstvá SR dorastencov a dorasteniek 3000 m/Dky/B 6 ŠK ŠOG Nitra 12:09.14
26.01.2019 Olympijské nádeje V4 800 m/Dky/B01 4 ŠK ŠOG Nitra 2:38.73
12.01.2019 Krajské přebory dospělých 800 m/Dky/B 4 ŠK ŠOG Nitra 2:39.30