<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Majstrovstvá SR dorastencov a dorasteniek

Košice (6. - 7. 7. 2019)
Skok do výšky - Dorastenci (sobota, 6.7.2019)
Um. Jméno Ročník Oddiel/štát Výkon
1 205 Kadák MárioKadák Mário 020704 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 184
2= 145 Sabo MilanSabo Milan 020318 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 180
2= 53 Blšták MatúšBlšták Matúš 030904 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 180
2= 162 Bujna ĽubomírBujna Ľubomír 021012 Naša atletikaNaša atletika 180
Skok do výšky - Dorastenky (sobota, 6.7.2019)
Um. Jméno Ročník Oddiel/štát Výkon
1 350 Molnárová MichaelaMolnárová Michaela 040112 AO Športové gymnázium KošiceAO Športové gymnázium Košice 167
2 180 Fonferová LauraFonferová Laura 030921 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 163
3 253 Tichá SimonaTichá Simona 031122 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 163
Skok o žrdi - Dorastenci (sobota, 6.7.2019)
Um. Jméno Ročník Oddiel/štát Výkon
1 21 Labuda DominikLabuda Dominik 030225 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 380
2 70 Lisík ŠtefanLisík Štefan 030117 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 360
Skok o žrdi - Dorastenky (sobota, 6.7.2019)
Um. Jméno Ročník Oddiel/štát Výkon
1 202 Čerňanská ViktóriaČerňanská Viktória 020329 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 330
2 74 Šimková AnnaŠimková Anna 060517 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 260
3 300 Žitná AdelaŽitná Adela 041224 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 260
Skok do diaľky - Dorastenci (sobota, 6.7.2019)
Um. Jméno Ročník Oddiel/štát Výkon
1 223 Hriň AdamHriň Adam 020311 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 723
2 3 Deák KristófDeák Kristóf 020126 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 631
3 53 Blšták MatúšBlšták Matúš 030904 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 631
Skok do diaľky - Dorastenky (sobota, 6.7.2019)
Um. Jméno Ročník Oddiel/štát Výkon
1 147 Vodnyanszká RenátaVodnyanszká Renáta 040111 Megy Sport s.r.o. Dunajská StredaMegy Sport s.r.o. Dunajská ... 583
2 60 Lehenová MonikaLehenová Monika 020423 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 570
3 207 Balajová TamaraBalajová Tamara 040220 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 539
Trojskok - Dorastenci (nedeľa, 7.7.2019)
Um. Jméno Ročník Oddiel/štát Výkon
1 223 Hriň AdamHriň Adam 020311 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 14.20
2 98 Grieš MatúšGrieš Matúš 021129 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 12.60
3 3 Deák KristófDeák Kristóf 020126 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 12.37
Trojskok - Dorastenky (nedeľa, 7.7.2019)
Um. Jméno Ročník Oddiel/štát Výkon
1 263 Fotulová MiaFotulová Mia 030607 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 11.43
2 218 Šupicová LenkaŠupicová Lenka 031222 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 11.03
3 60 Lehenová MonikaLehenová Monika 020423 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 10.99
Vrh guľou 3 kg - Dorastenky (sobota, 6.7.2019)
Um. Jméno Ročník Oddiel/štát Výkon
1 114 Ďurovská EmmaĎurovská Emma 031212 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 13.56
2 35 Lenková DenisaLenková Denisa 020114 AO Športové gymnázium KošiceAO Športové gymnázium Košice 13.11
3 210 Hanuliaková PetraHanuliaková Petra 020624 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 13.06
Vrh guľou 5 kg - Dorastenci (sobota, 6.7.2019)
Um. Jméno Ročník Oddiel/štát Výkon
1 5 Haborák MilanHaborák Milan 021115 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 17.56
2 278 Šula KarelŠula Karel 031001 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 17.19
3 84 Fáber RenéFáber René 031204 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 15.03
Hod diskom 1 kg - Dorastenky (nedeľa, 7.7.2019)
Um. Jméno Ročník Oddiel/štát Výkon
1 61 Palanská LenkaPalanská Lenka 021007 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 33.51
2 279 Skuráková KatrinSkuráková Katrin 030429 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 31.05
3 48 Mixová RadkaMixová Radka 030428 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 30.06
Hod diskom 1,5 kg - Dorastenci (nedeľa, 7.7.2019)
Um. Jméno Ročník Oddiel/štát Výkon
1 5 Haborák MilanHaborák Milan 021115 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 48.62
2 278 Šula KarelŠula Karel 031001 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 45.48
3 84 Fáber RenéFáber René 031204 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 45.00
Hod kladivom 3 kg - Dorastenky (nedeľa, 7.7.2019)
Um. Jméno Ročník Oddiel/štát Výkon
1 102 Ijisesan Perryo VictoriaIjisesan Perryo Victoria 030530 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 43.05
2 57 Danielová ChiaraDanielová Chiara 030906 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 40.47
3 64 Ščasnovičová SoňaŠčasnovičová Soňa 020118 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 34.53
Hod kladivom 5 kg - Dorastenci (nedeľa, 7.7.2019)
Um. Jméno Ročník Oddiel/štát Výkon
1 112 Sanitra DominikSanitra Dominik 031005 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 47.16
2 97 Čermák VladislavČermák Vladislav 030103 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 43.68
3 155 Dudáš PatrikDudáš Patrik 030221 MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou 38.71
Hod oštepom 500 g - Dorastenky (sobota, 6.7.2019)
Um. Jméno Ročník Oddiel/štát Výkon
1 210 Hanuliaková PetraHanuliaková Petra 020624 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 39.65
2 14 Melíšková LianaMelíšková Liana 040427 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 35.87
3 213 Hozáková MichaelaHozáková Michaela 021019 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 34.46
Hod oštepom 700 g - Dorastenci (sobota, 6.7.2019)
Um. Jméno Ročník Oddiel/štát Výkon
1 111 Medveď MichalMedveď Michal 020802 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 48.41
2 149 Tomčík GorazdTomčík Gorazd 030906 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 44.98
3 140 Zeleňák SamuelZeleňák Samuel 020326 Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany 44.17