<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Majstrovstvá SR dorastencov a dorasteniek

Košice (6. - 7. 7. 2019)

400 m - Dorastenci (Beh)

Beh 01 (so, 6.7.2019 - 15:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 110 Hrudkay OliverHrudkay Oliver 020214 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5 50.14 0.287
2 237 Bellus ŠtefanBellus Štefan 020312 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 50.64 0.285
3 108 Henry FranklinHenry Franklin 040418 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 6 51.59 0.297
4 120 Jakubov MilošJakubov Miloš 021025 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 8 51.80 0.228
5 10 Valo MarekValo Marek 031009 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 52.24 0.281
6 164 Haraslin RomanHaraslin Roman 030918 Naša atletikaNaša atletika 2 53.22 0.210
7 221 Kurjak MatúšKurjak Matúš 030115 AO Slávia ŽU ŽilinaAO Slávia ŽU Žilina 7 54.59 0.436
8 7 Ostrovský MartinOstrovský Martin 030808 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 55.56 0.246
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (so, 6.7.2019 - 15:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 177 Vojtek JakubVojtek Jakub 030307 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 55.10 0.253
2 67 Graban PatrikGraban Patrik 050519 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 7 55.88 0.352
3 9 Tóth GergőTóth Gergő 041005 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 56.66 0.218
4 8 Palaky ArnoldPalaky Arnold 040217 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 57.35 0.297
1 Bartoníček MichalBartoníček Michal 031024 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 DQ
Poznámky:
DQ podľa pravidla 168/7a
Celkom 5 pretekárov
Beh 03 (so, 6.7.2019 - 15:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 257 Haják JurajHaják Juraj 040222 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 57.64 0.322
2 104 Melicherčík JánMelicherčík Ján 020503 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 5 58.04 0.378
3 201 Apalovič OndrejApalovič Ondrej 030706 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 6 1:00.15 0.289
4 119 Basoš MartinBasoš Martin 040831 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 3 1:02.09 0.246
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 110 Hrudkay OliverHrudkay Oliver 020214 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5 50.14 0.287
2 237 Bellus ŠtefanBellus Štefan 020312 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 50.64 0.285
3 108 Henry FranklinHenry Franklin 040418 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 6 51.59 0.297
4 120 Jakubov MilošJakubov Miloš 021025 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 8 51.80 0.228
5 10 Valo MarekValo Marek 031009 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 52.24 0.281
6 164 Haraslin RomanHaraslin Roman 030918 Naša atletikaNaša atletika 2 53.22 0.210
7 221 Kurjak MatúšKurjak Matúš 030115 AO Slávia ŽU ŽilinaAO Slávia ŽU Žilina 7 54.59 0.436
8 177 Vojtek JakubVojtek Jakub 030307 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 55.10 0.253
9 7 Ostrovský MartinOstrovský Martin 030808 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 55.56 0.246
10 67 Graban PatrikGraban Patrik 050519 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 7 55.88 0.352
11 9 Tóth GergőTóth Gergő 041005 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 56.66 0.218
12 8 Palaky ArnoldPalaky Arnold 040217 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 57.35 0.297
13 257 Haják JurajHaják Juraj 040222 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 57.64 0.322
14 104 Melicherčík JánMelicherčík Ján 020503 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 5 58.04 0.378
15 201 Apalovič OndrejApalovič Ondrej 030706 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 6 1:00.15 0.289
16 119 Basoš MartinBasoš Martin 040831 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 3 1:02.09 0.246
1 Bartoníček MichalBartoníček Michal 031024 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 DQ

400 m - Dorastenky (Beh)

Beh 01 (so, 6.7.2019 - 15:15) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 188 Švecová AndreaŠvecová Andrea 030107 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 57.23 0.251
2 17 Puha RékaPuha Réka 021210 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 58.99 0.249
3 185 Kusyová JankaKusyová Janka 030315 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 59.19 0.341
4 83 Šunová PetraŠunová Petra 020523 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 2 1:01.26 0.274
5 315 Morgošová KlaudiaMorgošová Klaudia 030112 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 7 1:02.33 0.357
6 280 Galušková KristínaGalušková Kristína 030724 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 1:02.46 0.248
7 18 Tomanová LauraTomanová Laura 050115 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 8 1:04.01 0.268
8 126 Polovková BiankaPolovková Bianka 050705 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 1 1:06.61 0.256
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (so, 6.7.2019 - 15:15) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 16 Prohácková LeaProhácková Lea 041010 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 1:02.16 0.278
2 316 Rohoňová PetraRohoňová Petra 031206 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 1:02.89 0.269
3 44 Simová PetraSimová Petra 041228 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 4 1:04.25 0.236
4 259 Andrushchak OlenaAndrushchak Olena 030310 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 1:05.28 0.248
5 309 Blažeková NanetaBlažeková Naneta 030924 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 1:07.35 0.249
6 59 Hulíková TamaraHulíková Tamara 031012 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 1:07.78 0.255
7 50 Srholcová KarolínaSrholcová Karolína 040627 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 8 1:10.78 0.299
Celkom 7 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 188 Švecová AndreaŠvecová Andrea 030107 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 57.23 0.251
2 17 Puha RékaPuha Réka 021210 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 58.99 0.249
3 185 Kusyová JankaKusyová Janka 030315 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 59.19 0.341
4 83 Šunová PetraŠunová Petra 020523 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 2 1:01.26 0.274
5 16 Prohácková LeaProhácková Lea 041010 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 1:02.16 0.278
6 315 Morgošová KlaudiaMorgošová Klaudia 030112 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 7 1:02.33 0.357
7 280 Galušková KristínaGalušková Kristína 030724 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 1:02.46 0.248
8 316 Rohoňová PetraRohoňová Petra 031206 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 1:02.89 0.269
9 18 Tomanová LauraTomanová Laura 050115 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 8 1:04.01 0.268
10 44 Simová PetraSimová Petra 041228 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 4 1:04.25 0.236
11 259 Andrushchak OlenaAndrushchak Olena 030310 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 1:05.28 0.248
12 126 Polovková BiankaPolovková Bianka 050705 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 1 1:06.61 0.256
13 309 Blažeková NanetaBlažeková Naneta 030924 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 1:07.35 0.249
14 59 Hulíková TamaraHulíková Tamara 031012 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 1:07.78 0.255
15 50 Srholcová KarolínaSrholcová Karolína 040627 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 8 1:10.78 0.299