<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Majstrovstvá SR dorastencov a dorasteniek

Košice (6. - 7. 7. 2019)

400 m prekážok [76,2 cm] - Dorastenky (Beh)

Beh 01 (ne, 7.7.2019 - 11:25) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 264 Géciová DominikaGéciová Dominika 020814 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 1:03.97 0.247
2 185 Kusyová JankaKusyová Janka 030315 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 1:05.40 0.268
3 20 Žibritová RebekaŽibritová Rebeka 050128 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 1:05.47 0.222
4 186 Luptáková VeronikaLuptáková Veronika 020628 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 1:07.33 0.265
5 219 Švachová MartinaŠvachová Martina 030621 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 7 1:07.36 0.269
6 218 Šupicová LenkaŠupicová Lenka 031222 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 1:07.91 0.237
7 208 Balážová EmaBalážová Ema 020718 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 1 1:11.31 0.245
8 95 Vargová MargaretVargová Margaret 041120 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 8 1:11.98 0.245
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (ne, 7.7.2019 - 11:25) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 316 Rohoňová PetraRohoňová Petra 031206 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 1:10.08 0.245
2 152 Tokárová AndreaTokárová Andrea 040525 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 4 1:12.23 0.233
3 127 Švigárová IvanaŠvigárová Ivana 030520 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 7 1:14.92 0.218
4 272 Semanova JaroslavaSemanova Jaroslava 040907 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 1:22.26 0.214
5 212 Hiadlovská ZuzanaHiadlovská Zuzana 030201 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 6 1:23.02 0.221
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 264 Géciová DominikaGéciová Dominika 020814 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 1:03.97 0.247
2 185 Kusyová JankaKusyová Janka 030315 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 1:05.40 0.268
3 20 Žibritová RebekaŽibritová Rebeka 050128 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 1:05.47 0.222
4 186 Luptáková VeronikaLuptáková Veronika 020628 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 1:07.33 0.265
5 219 Švachová MartinaŠvachová Martina 030621 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 7 1:07.36 0.269
6 218 Šupicová LenkaŠupicová Lenka 031222 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 1:07.91 0.237
7 316 Rohoňová PetraRohoňová Petra 031206 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 1:10.08 0.245
8 208 Balážová EmaBalážová Ema 020718 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 1 1:11.31 0.245
9 95 Vargová MargaretVargová Margaret 041120 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 8 1:11.98 0.245
10 152 Tokárová AndreaTokárová Andrea 040525 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 4 1:12.23 0.233
11 127 Švigárová IvanaŠvigárová Ivana 030520 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 7 1:14.92 0.218
12 272 Semanova JaroslavaSemanova Jaroslava 040907 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 1:22.26 0.214
13 212 Hiadlovská ZuzanaHiadlovská Zuzana 030201 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 6 1:23.02 0.221