<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Majstrovstvá SR dorastencov a dorasteniek

Košice (6. - 7. 7. 2019)

100 m prekážok [76,2cm-8,50m] - Dorastenky (Rozbeh)

Rozbeh 01 (so, 6.7.2019 - 14:15) official Vietor: -0.3 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 350 Molnárová MichaelaMolnárová Michaela 040112 AO Športové gymnázium KošiceAO Športové gymnázium Košice 4 14.60 0.143
2 264 Géciová DominikaGéciová Dominika 020814 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 15.02 0.188
3 263 Fotulová MiaFotulová Mia 030607 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 15.03 0.190
4 23 Miklová MariettaMiklová Marietta 020219 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 15.08 0.187
5 186 Luptáková VeronikaLuptáková Veronika 020628 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 15.37 0.220
6 39 Kuricová VeronikaKuricová Veronika 030517 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 2 15.43 0.212
7 95 Vargová MargaretVargová Margaret 041120 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 8 16.55 0.242
8 107 Podhradska SaraPodhradska Sara 041013 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 1 19.82 0.291
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 02 (so, 6.7.2019 - 14:15) official Vietor: -4.6 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 202 Čerňanská ViktóriaČerňanská Viktória 020329 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 4 15.18 0.199
2 183 Holešová NatáliaHolešová Natália 020218 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 15.21 0.192
3 20 Žibritová RebekaŽibritová Rebeka 050128 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 15.41 0.230
4 218 Šupicová LenkaŠupicová Lenka 031222 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 15.80 0.209
5 219 Švachová MartinaŠvachová Martina 030621 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 7 16.22 0.189
6 220 Tináková EmmaTináková Emma 030519 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 16.69 0.208
7 152 Tokárová AndreaTokárová Andrea 040525 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 8 19.09 0.210
Celkom 7 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 350 Molnárová MichaelaMolnárová Michaela 040112 AO Športové gymnázium KošiceAO Športové gymnázium Košice 4 14.60 0.143
2 264 Géciová DominikaGéciová Dominika 020814 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 15.02 0.188
3 263 Fotulová MiaFotulová Mia 030607 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 15.03 0.190
4 23 Miklová MariettaMiklová Marietta 020219 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 15.08 0.187
5 202 Čerňanská ViktóriaČerňanská Viktória 020329 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 4 15.18 0.199
6 183 Holešová NatáliaHolešová Natália 020218 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 15.21 0.192
7 186 Luptáková VeronikaLuptáková Veronika 020628 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 15.37 0.220
8 20 Žibritová RebekaŽibritová Rebeka 050128 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 15.41 0.230
9 39 Kuricová VeronikaKuricová Veronika 030517 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 2 15.43 0.212
10 218 Šupicová LenkaŠupicová Lenka 031222 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 15.80 0.209
11 219 Švachová MartinaŠvachová Martina 030621 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 7 16.22 0.189
12 95 Vargová MargaretVargová Margaret 041120 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 8 16.55 0.242
13 220 Tináková EmmaTináková Emma 030519 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 16.69 0.208
14 152 Tokárová AndreaTokárová Andrea 040525 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 8 19.09 0.210
15 107 Podhradska SaraPodhradska Sara 041013 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 1 19.82 0.291

100 m prekážok [76,2cm-8,50m] - Dorastenky (Finále)

Finále (so, 6.7.2019 - 15:50) official Vietor: -3.6 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 202 Čerňanská ViktóriaČerňanská Viktória 020329 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 7 15.11 0.214
2 20 Žibritová RebekaŽibritová Rebeka 050128 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 15.12 0.198
3 183 Holešová NatáliaHolešová Natália 020218 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 15.27 0.189
4 350 Molnárová MichaelaMolnárová Michaela 040112 AO Športové gymnázium KošiceAO Športové gymnázium Košice 5 15.29 0.178
5 264 Géciová DominikaGéciová Dominika 020814 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 15.40 0.177
6 263 Fotulová MiaFotulová Mia 030607 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 15.52 0.168
7 23 Miklová MariettaMiklová Marietta 020219 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 15.81 0.199
8 186 Luptáková VeronikaLuptáková Veronika 020628 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 8 15.87 0.189
Celkom 8 pretekárov