<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Majstrovstvá SR dorastencov a dorasteniek

Košice (6. - 7. 7. 2019)

Vrh guľou 3 kg - Dorastenky

(so, 6.7.2019 - 14:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 114 Ďurovská EmmaĎurovská Emma
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
03 03 15 13.56 12.46 13.02 13.40 13.40 13.13 13.56 13.34
2 35 Lenková DenisaLenková Denisa
AO Športové gymnázium KošiceAO Športové gymnázium Košice
02 02 13 13.11 12.59 x 12.98 12.98 12.92 13.11 13.04
3 210 Hanuliaková PetraHanuliaková Petra
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
02 02 14 13.06 12.16 12.33 12.33 12.33 12.55 13.06 x
4 160 Marjová MonikaMarjová Monika
MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou
04 04 12 12.84 x x 11.52 11.52 12.84 x 11.92
5 33 Olejníková ĽuboslavaOlejníková Ľuboslava
AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves
04 04 10 11.81 11.06 10.49 11.81 11.81 11.31 10.93 10.82
6 196 Martincová LuciaMartincová Lucia
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
03 03 9 11.78 11.46 11.22 11.78 11.78 11.74 11.45 11.72
7 102 Ijisesan Perryo VictoriaIjisesan Perryo Victoria
CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš
03 03 7 11.31 11.04 x x 11.04 10.87 11.30 11.31
8 48 Mixová RadkaMixová Radka
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
03 03 6 11.29 10.80 10.90 11.00 11.00 x 10.73 11.29
9 291 Krchňáková SofiaKrchňáková Sofia
ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava
03 03 11 10.88 09.46 10.88 10.50 10.88
10 92 Šnírerová VanesaŠnírerová Vanesa
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
04 04 5 10.47 09.77 09.83 10.47 10.47
11 150 Kvietková LauraKvietková Laura
AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno
03 03 8 10.35 10.21 10.35 10.04 10.35
12 249 Csonka VanessaCsonka Vanessa
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
03 03 1 10.17 09.99 09.75 10.17 10.17
13 298 Močarniková VanesaMočarniková Vanesa
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
02 02 3 08.80 08.80 x x 8.80
14 231 Čupeľová PetraČupeľová Petra
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
05 05 4 08.26 08.26 08.07 08.15 8.26
15 105 Danková AdelaDanková Adela
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
05 05 2 07.82 07.50 07.82 07.53 7.82
Celkom 15 pretekárov