<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Majstrovstvá SR dorastencov a dorasteniek

Košice (6. - 7. 7. 2019)

Vrh guľou 3 kg - Dorastenky

(so, 6.7.2019 - 14:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 114 Ďurovská EmmaĎurovská Emma
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
031212 15 13.56 12.4613.0213.4013.4013.1313.5613.34
2 35 Lenková DenisaLenková Denisa
AO Športové gymnázium KošiceAO Športové gymnázium Košice
020114 13 13.11 12.59x12.9812.9812.9213.1113.04
3 210 Hanuliaková PetraHanuliaková Petra
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
020624 14 13.06 12.1612.3312.3312.3312.5513.06x
4 160 Marjová MonikaMarjová Monika
MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou
040413 12 12.84 xx11.5211.5212.84x11.92
5 33 Olejníková ĽuboslavaOlejníková Ľuboslava
AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves
040923 10 11.81 11.0610.4911.8111.8111.3110.9310.82
6 196 Martincová LuciaMartincová Lucia
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
031204 9 11.78 11.4611.2211.7811.7811.7411.4511.72
7 102 Ijisesan Perryo VictoriaIjisesan Perryo Victoria
CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš
030530 7 11.31 11.04xx11.0410.8711.3011.31
8 48 Mixová RadkaMixová Radka
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
030428 6 11.29 10.8010.9011.0011.00x10.7311.29
9 291 Krchňáková SofiaKrchňáková Sofia
ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava
030908 11 10.88 09.4610.8810.5010.88
10 92 Šnírerová VanesaŠnírerová Vanesa
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
040406 5 10.47 09.7709.8310.4710.47
11 150 Kvietková LauraKvietková Laura
AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno
030412 8 10.35 10.2110.3510.0410.35
12 249 Csonka VanessaCsonka Vanessa
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
030604 1 10.17 09.9909.7510.1710.17
13 298 Močarniková VanesaMočarniková Vanesa
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
020215 3 08.80 08.80xx08.80
14 231 Čupeľová PetraČupeľová Petra
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
050302 4 08.26 08.2608.0708.1508.26
15 105 Danková AdelaDanková Adela
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
050923 2 07.82 07.5007.8207.5307.82
Celkom 15 pretekárov