<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Majstrovstvá SR dorastencov a dorasteniek

Košice (6. - 7. 7. 2019)

Chôdza dráha 5000 m - Dorastenci

(so, 6.7.2019 - 17:30) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon
1 76 Nemčok PatrikNemčok Patrik 030613 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 5 23:33.31
2 302 Mencel TomášMencel Tomáš 040706 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 26:03.21
3 303 Nosáľ AdamNosáľ Adam 040728 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 7 27:00.75
4 75 Krestianko FilipKrestianko Filip 051213 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 4 27:30.48
5 77 Pastorek RichardPastorek Richard 041111 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 2 29:30.97
199 Mikita JurajMikita Juraj 040121 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 3 DNF
Poznámky:
1000 m - Nemčok Patrik 4:29,01 2000 m - Nemčok Patrik 9:04,21 3000 m - Nemčok Patrik 13:45,38 4000 m - Nemčok Patrik 18:41,29
Celkom 6 pretekárov

Chôdza dráha 5000 m - Dorastenky

(so, 6.7.2019 - 18:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon
1 178 Avenová PaulínaAvenová Paulína 040822 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 26:28.94
2 311 Dudová IvanaDudová Ivana 050608 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 27:17.15
3 262 Devaldová KarinDevaldová Karin 030712 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 27:52.27
4 265 Hakulinová StanislavaHakulinová Stanislava 030503 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 29:52.21
5 78 Brnáková BarboraBrnáková Barbora 040928 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 2 30:09.83
6 79 Masaryková AnnamáriaMasaryková Annamária 020821 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 7 31:44.13
7 313 Hubcejová LauraHubcejová Laura 031111 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 32:16.88
8 80 Poštová NinaPoštová Nina 051214 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 8 32:29.77
299 Ragasová AlžbetaRagasová Alžbeta 020406 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 9 DNF
Poznámky:
1000 m - Ragasová Alžbeta 5:05:21 2000 m - Ragasová Alžbeta 10:22:43 3000 m - Ragasová Alžbeta 15:45:81 4000 m - Avenová Paulína 21:15:35
Celkom 9 pretekárov