<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Majstrovstvá SR dorastencov a dorasteniek

Košice (6. - 7. 7. 2019)

3000 m - Dorastenci

(so, 6.7.2019 - 16:40) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon
1 142 Janíček AdamJaníček Adam 020103 Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou 9 09:22.37
2 308 Ulbricht AdamUlbricht Adam 020226 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 09:29.19
3 198 Korečko TobiašKorečko Tobiaš 021001 AC Run is Fun PrešovAC Run is Fun Prešov 10 09:36.62
4 288 Patúc JakubPatúc Jakub 030404 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 3 09:45.03
5 189 Polončák DamiánPolončák Damián 020716 TJ OBAL SERVIS KošiceTJ OBAL SERVIS Košice 11 09:47.34
6 81 Gregor MatejGregor Matej 020619 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 8 10:07.49
7 306 Redecha JánRedecha Ján 040709 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 10:23.07
8 317 Baroňák PavolBaroňák Pavol 020506 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 4 10:26.26
9 324 Páleník MatúšPáleník Matúš 040728 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 7 10:34.31
10 109 Didi AdamDidi Adam 020402 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 6 10:53.96
222 Malek OndrejMalek Ondrej 030128 AO Slávia ŽU ŽilinaAO Slávia ŽU Žilina 1 DNF
Poznámky:
1000 m - Janíček Adam 3:00,05 2000 m - Janíček Adam 6:25,31
Celkom 11 pretekárov

3000 m - Dorastenky

(so, 6.7.2019 - 16:55) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon
1 292 Hazuchová LízaHazuchová Líza 020723 Zdravie v pohybe LučatínZdravie v pohybe Lučatín 3 10:13.15
2 41 Michaličková ZuzanaMichaličková Zuzana 021030 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 1 10:46.86
3 251 Klepková EliškaKlepková Eliška 030513 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 10:55.03
4 204 Kotianová LenkaKotianová Lenka 030812 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 4 11:25.87
5 63 Sedgwick NinaSedgwick Nina 050825 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 11 11:44.66
6 187 Šuleková PetraŠuleková Petra 020928 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 11:52.54
7 267 Kočová LenkaKočová Lenka 030525 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 12:25.64
8 93 Štrpková LuciaŠtrpková Lucia 020101 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 9 12:41.12
9 151 Tamasiová ŠarlotaTamasiová Šarlota 050713 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 7 12:53.15
10 284 Urgelová ViktóriaUrgelová Viktória 040219 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 8 13:04.01
11 12 Harendarčíková PaulínaHarendarčíková Paulína 040603 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 10 13:48.60
Poznámky:
1000 m - Hazuchová Líza 3:17,21 1000 m - Hazuchová Líza 4:41,71
Celkom 11 pretekárov