<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Majstrovstvá SR dorastencov a dorasteniek

Košice (6. - 7. 7. 2019)

1500 m - Dorastenci

(ne, 7.7.2019 - 10:35) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon
1 276 Revaj FilipRevaj Filip 020613 AK Svetlošák Banská BystricaAK Svetlošák Banská Bystrica 14 4:18.33
2 142 Janíček AdamJaníček Adam 020103 Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou 1 4:20.50
3 133 Semančák FilipSemančák Filip 020821 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 3 4:22.57
4 222 Malek OndrejMalek Ondrej 030128 AO Slávia ŽU ŽilinaAO Slávia ŽU Žilina 2 4:25.34
5 55 Medovič LukášMedovič Lukáš 031109 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 4:31.85
6 189 Polončák DamiánPolončák Damián 020716 TJ OBAL SERVIS KošiceTJ OBAL SERVIS Košice 4 4:32.93
7 203 Hurik TiborHurik Tibor 030417 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 11 4:33.86
8 81 Gregor MatejGregor Matej 020619 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 5 4:34.18
9 143 Janíček TomášJaníček Tomáš 040130 Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou 7 4:40.64
10 317 Baroňák PavolBaroňák Pavol 020506 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 9 4:41.18
11 31 Kampczyk KristiánKampczyk Kristián 020119 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 6 4:42.64
12 324 Páleník MatúšPáleník Matúš 040728 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 13 4:54.97
13 2 Dániel RegőDániel Regő 050217 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 10 5:00.59
14 296 Novotný OliverNovotný Oliver 040412 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 12 5:19.31
Poznámky:
1000 m - Malek Ondrej 3:01,15
Celkom 14 pretekárov

1500 m - Dorastenky

(ne, 7.7.2019 - 10:50) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon
1 41 Michaličková ZuzanaMichaličková Zuzana 021030 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 1 4:47.22
2 124 Ivančová TamaraIvančová Tamara 030402 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 2 4:58.50
3 321 Ondrúšková LuciaOndrúšková Lucia 021128 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 3 4:59.55
4 123 Ivančová MichaelaIvančová Michaela 060127 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 5 5:10.96
5 83 Šunová PetraŠunová Petra 020523 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 14 5:14.04
6 125 Mihaľková JanaMihaľková Jana 060307 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 6 5:20.87
7 93 Štrpková LuciaŠtrpková Lucia 020101 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 5:23.73
8 320 Čurajová VeronikaČurajová Veronika 051101 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 11 5:23.98
9 18 Tomanová LauraTomanová Laura 050115 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 15 5:25.51
10 250 Čermáková AdelaČermáková Adela 030711 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 8 5:25.97
11 273 Stanová TeréziaStanová Terézia 050326 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 13 5:32.91
12 275 Špakovská SoňaŠpakovská Soňa 020207 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 5:40.34
13 284 Urgelová ViktóriaUrgelová Viktória 040219 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 9 5:50.73
14 12 Harendarčíková PaulínaHarendarčíková Paulína 040603 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 10 6:04.50
292 Hazuchová LízaHazuchová Líza 020723 Zdravie v pohybe LučatínZdravie v pohybe Lučatín 12 DNS
Poznámky:
1000 m - Michalíčková Zuzana 3:11,25
Celkom 15 pretekárov