<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Majstrovstvá SR dorastencov a dorasteniek

Košice (6. - 7. 7. 2019)

4 x 100 m kluby - Dorastenci

(so, 6.7.2019 - 17:10) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 237 Bellus, Kollár, Igaz, Beladič Bellus, Kollár, Igaz, Beladič AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 44.57 0.312
2 84 Fáber, Pasternák, Prochác, Rojka Fáber, Pasternák, Prochác, Rojka Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 45.69 0.260
3 176 Kopček, Vánovský, Vojtek, Špak Kopček, Vánovský, Vojtek, Špak ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 45.97 0.172
4 164 Haraslin, Paško, Belluš, Federič Haraslin, Paško, Belluš, Federič Naša atletikaNaša atletika 7 46.24 0.326
5 101 Mores, Revaj, Grieš, Lubelec Mores, Revaj, Grieš, Lubelec CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 8 47.06 0.379
255 Čerevka, Fedák, Haják, Kalakay Čerevka, Fedák, Haják, Kalakay AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 DNF 0.211
122 Orlej, Jakubov, Basoš, Basoš Orlej, Jakubov, Basoš, Basoš 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 1 DNF 0.171
10 Deák, Valo, Ostrovský, Žiačik Deák, Valo, Ostrovský, Žiačik Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 DQ -0.118
Poznámky:
DQ pre porušenie pravidla 168/7a
Celkom 8 pretekárov

4 x 100 m kluby - Dorastenky (Beh)

Beh 01 (so, 6.7.2019 - 17:20) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 219 Švachová, Šupicová, Mikušincová, Balajová Švachová, Šupicová, Mikušincová, Balajová Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 49.14 0.234
2 264 Kuczik, Géciová, Fotulová, Devaldová Kuczik, Géciová, Fotulová, Devaldová AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 49.78 0.256
3 172 Veselská, Čederlová, Bendová, Čorejová Veselská, Čederlová, Bendová, Čorejová Naša atletikaNaša atletika 8 50.37 0.247
4 17 Puha, Prohácková, Mokryšová, Žibritová Puha, Prohácková, Mokryšová, Žibritová Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 7 50.46 0.289
5 312 Holecová, Blažeková, Rohoňová, Bučková Holecová, Blažeková, Rohoňová, Bučková Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 51.33 0.244
6 96 Zelenáková, Vargová, Štrpková, Janeková Zelenáková, Vargová, Štrpková, Janeková Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 1 53.40 0.245
7 124 Ivančová, Ivančová, Švigárová, Polovková Ivančová, Ivančová, Švigárová, Polovková 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 6 56.11 0.268
184 Holešová, Húsková, Kusyová, Švecová Holešová, Húsková, Kusyová, Švecová ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 DNF 0.275
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (so, 6.7.2019 - 17:20) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 272 Brachová, Semanova, Semančíková, Šmagalová Brachová, Semanova, Semančíková, Šmagalová AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 53.21 0.280
2 273 Luptáková, Stanová, Hrabovská, Špakovská Luptáková, Stanová, Hrabovská, Špakovská AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 58.67 0.245
Celkom 2 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 219 Švachová, Šupicová, Mikušincová, Balajová Švachová, Šupicová, Mikušincová, Balajová Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 49.14 0.234
2 264 Kuczik, Géciová, Fotulová, Devaldová Kuczik, Géciová, Fotulová, Devaldová AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 49.78 0.256
3 172 Veselská, Čederlová, Bendová, Čorejová Veselská, Čederlová, Bendová, Čorejová Naša atletikaNaša atletika 8 50.37 0.247
4 17 Puha, Prohácková, Mokryšová, Žibritová Puha, Prohácková, Mokryšová, Žibritová Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 7 50.46 0.289
5 312 Holecová, Blažeková, Rohoňová, Bučková Holecová, Blažeková, Rohoňová, Bučková Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 51.33 0.244
6 272 Brachová, Semanova, Semančíková, Šmagalová Brachová, Semanova, Semančíková, Šmagalová AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 53.21 0.280
7 96 Zelenáková, Vargová, Štrpková, Janeková Zelenáková, Vargová, Štrpková, Janeková Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 1 53.40 0.245
8 124 Ivančová, Ivančová, Švigárová, Polovková Ivančová, Ivančová, Švigárová, Polovková 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 6 56.11 0.268
9 273 Luptáková, Stanová, Hrabovská, Špakovská Luptáková, Stanová, Hrabovská, Špakovská AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 58.67 0.245
184 Holešová, Húsková, Kusyová, Švecová Holešová, Húsková, Kusyová, Švecová ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 DNF 0.275