<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Majstrovstvá SR dorastencov a dorasteniek

Košice (6. - 7. 7. 2019)

Hod oštepom 500 g - Dorastenky

(so, 6.7.2019 - 16:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 210 Hanuliaková PetraHanuliaková Petra
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
02 02 17 39.65 37.34 37.77 x 37.77 39.27 x 39.65
2 14 Melíšková LianaMelíšková Liana
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
04 04 14 35.87 34.02 31.80 31.05 34.02 32.93 32.26 35.87
3 213 Hozáková MichaelaHozáková Michaela
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
02 02 16 34.46 x 31.02 29.74 31.02 31.23 29.86 34.46
4 200 Kočerhová KatarínaKočerhová Katarína
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal...
03 03 9 32.94 x 29.53 29.71 29.71 29.74 32.94 25.84
5 232 Knišová JanaKnišová Jana
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
05 05 13 31.55 29.27 x x 29.27 27.09 31.41 31.55
6 128 Pistovčáková ZuzanaPistovčáková Zuzana
AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava
03 03 5 31.29 25.03 30.48 28.58 30.48 29.05 21.98 31.29
7 233 Ratvajská SlávkaRatvajská Slávka
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
04 04 10 30.16 27.77 23.51 27.56 27.77 25.58 30.16 29.43
8 150 Kvietková LauraKvietková Laura
AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno
03 03 12 27.68 x 27.68 27.67 27.68 25.26 x 26.51
9 82 Mešťanová MichaelaMešťanová Michaela
BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica
03 03 6 26.77 24.45 x 26.77 26.77
10 131 Lukašíková EmaLukašíková Ema
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
04 04 7 26.68 26.68 17.94 22.44 26.68
11 29 Vavreková Nina NatáliaVavreková Nina Natália
AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca
05 05 11 25.69 25.69 x x 25.69
12 28 Krštieňová SáraKrštieňová Sára
AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca
02 02 1 23.89 17.76 23.89 16.35 23.89
13 170 Gallová KarolínaGallová Karolína
Naša atletikaNaša atletika
05 05 4 23.23 x 23.23 x 23.23
14 234 Šibová NatáliaŠibová Natália
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
05 05 15 22.85 21.89 22.85 22.02 22.85
15 226 Krajčíková NinaKrajčíková Nina
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
04 04 3 21.93 21.93 19.00 21.15 21.93
16 105 Danková AdelaDanková Adela
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
05 05 2 20.96 15.83 12.19 20.96 20.96
17 279 Skuráková KatrinSkuráková Katrin
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
03 03 8 15.01 15.01 x x 15.01
Celkom 17 pretekárov