<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Majstrovstvá SR dorastencov a dorasteniek

Košice (6. - 7. 7. 2019)

Hod oštepom 500 g - Dorastenky

(so, 6.7.2019 - 16:10) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 210 Hanuliaková PetraHanuliaková Petra
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
020624 17 39.65 37.3437.77x37.7739.27x39.65
2 14 Melíšková LianaMelíšková Liana
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
040427 14 35.87 34.0231.8031.0534.0232.9332.2635.87
3 213 Hozáková MichaelaHozáková Michaela
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
021019 16 34.46 x31.0229.7431.0231.2329.8634.46
4 200 Kočerhová KatarínaKočerhová Katarína
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal...
030924 9 32.94 x29.5329.7129.7129.7432.9425.84
5 232 Knišová JanaKnišová Jana
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
050116 13 31.55 29.27xx29.2727.0931.4131.55
6 128 Pistovčáková ZuzanaPistovčáková Zuzana
AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava
031106 5 31.29 25.0330.4828.5830.4829.0521.9831.29
7 233 Ratvajská SlávkaRatvajská Slávka
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
041120 10 30.16 27.7723.5127.5627.7725.5830.1629.43
8 150 Kvietková LauraKvietková Laura
AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno
030412 12 27.68 x27.6827.6727.6825.26x26.51
9 82 Mešťanová MichaelaMešťanová Michaela
BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica
030718 6 26.77 24.45x26.7726.77
10 131 Lukašíková EmaLukašíková Ema
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
041022 7 26.68 26.6817.9422.4426.68
11 29 Vavreková Nina NatáliaVavreková Nina Natália
AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca
051015 11 25.69 25.69xx25.69
12 28 Krštieňová SáraKrštieňová Sára
AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca
021203 1 23.89 17.7623.8916.3523.89
13 170 Gallová KarolínaGallová Karolína
Naša atletikaNaša atletika
050414 4 23.23 x23.23x23.23
14 234 Šibová NatáliaŠibová Natália
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
050626 15 22.85 21.8922.8522.0222.85
15 226 Krajčíková NinaKrajčíková Nina
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
041008 3 21.93 21.9319.0021.1521.93
16 105 Danková AdelaDanková Adela
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
050923 2 20.96 15.8312.1920.9620.96
17 279 Skuráková KatrinSkuráková Katrin
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
030429 8 15.01 15.01xx15.01
Celkom 17 pretekárov