<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Majstrovstvá SR dorastencov a dorasteniek

Košice (6. - 7. 7. 2019)

Skok do výšky - Dorastenci

(so, 6.7.2019 - 14:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 165 170 175 180 184 200
1 205 Kadák MárioKadák Mário
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
02 02 12 184 - - o o o xxx
2= 145 Sabo MilanSabo Milan
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
02 02 9 180 o o o o xxx
2= 53 Blšták MatúšBlšták Matúš
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
03 03 10 180 o o o o xxx
2= 162 Bujna ĽubomírBujna Ľubomír
Naša atletikaNaša atletika
02 02 11 180 - o o o xxx
5 230 Kovalčiín ŠimonKovalčiín Šimon
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
03 03 8 175 o o o xxx
6 229 Draganovský JónášDraganovský Jónáš
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
04 04 4 175 o o xo xxx
7 98 Grieš MatúšGrieš Matúš
CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš
02 02 7 175 o xo xo xxx
8 192 Hodža MichalHodža Michal
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
04 04 6 170 o o xxx
9 206 Pažítka ŠtefanPažítka Štefan
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
03 03 3 165 o xxx
10 69 Kurty MatejKurty Matej
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
03 03 5 165 xo xxx
11 258 Kalakay DanielKalakay Daniel
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
04 04 2 165 xxo xxx
254 Csontos LukášCsontos Lukáš
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
05 05 1 NM xxx
Celkom 12 pretekárov

Skok do výšky - Dorastenky

(so, 6.7.2019 - 15:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 145 150 155 159 163 167 170 173
1 350 Molnárová MichaelaMolnárová Michaela
AO Športové gymnázium KošiceAO Športové gymnázium Košice
04 04 8 167 - - o xo xxo o xxx
2 180 Fonferová LauraFonferová Laura
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
03 03 7 163 o xo o xo xo xxx
3 253 Tichá SimonaTichá Simona
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
03 03 10 163 - xo o o xxo xxx
4 115 Lenhartová MichaelaLenhartová Michaela
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
02 02 9 159 - o o xo xxx
5 235 Vaneková TeréziaVaneková Terézia
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
05 05 6 159 o o xo xxo xxx
6 94 Vargová AndreaVargová Andrea
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
05 05 5 155 o o o xxx
7 73 Sedláková SonjaSedláková Sonja
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
05 05 1 155 o xxo xo xxx
8 252 Tési EvelinTési Evelin
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
03 03 3 150 o o xxx
9 90 Kukučková ElenaKukučková Elena
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
03 03 2 150 o xxo xxx
10 152 Tokárová AndreaTokárová Andrea
AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno
04 04 4 145 xo xxx
Celkom 10 pretekárov