<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Majstrovstvá SR dorastencov a dorasteniek

Košice (6. - 7. 7. 2019)

Skok do výšky - Dorastenci

(so, 6.7.2019 - 14:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon 165170175180184200
1 205 Kadák MárioKadák Mário
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
020704 12 184 --oooxxx
2= 145 Sabo MilanSabo Milan
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
020318 9 180 ooooxxx
2= 53 Blšták MatúšBlšták Matúš
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
030904 10 180 ooooxxx
2= 162 Bujna ĽubomírBujna Ľubomír
Naša atletikaNaša atletika
021012 11 180 -oooxxx
5 230 Kovalčiín ŠimonKovalčiín Šimon
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
030929 8 175 oooxxx
6 229 Draganovský JónášDraganovský Jónáš
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
040319 4 175 ooxoxxx
7 98 Grieš MatúšGrieš Matúš
CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš
021129 7 175 oxoxoxxx
8 192 Hodža MichalHodža Michal
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
040110 6 170 ooxxx
9 206 Pažítka ŠtefanPažítka Štefan
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
031001 3 165 oxxx
10 69 Kurty MatejKurty Matej
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
030402 5 165 xoxxx
11 258 Kalakay DanielKalakay Daniel
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
041021 2 165 xxoxxx
254 Csontos LukášCsontos Lukáš
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
050427 1 NM xxx
Celkom 12 pretekárov

Skok do výšky - Dorastenky

(so, 6.7.2019 - 15:40) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon 145150155159163167170173
1 350 Molnárová MichaelaMolnárová Michaela
AO Športové gymnázium KošiceAO Športové gymnázium Košice
040112 8 167 --oxoxxooxxx
2 180 Fonferová LauraFonferová Laura
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
030921 7 163 oxooxoxoxxx
3 253 Tichá SimonaTichá Simona
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
031122 10 163 -xoooxxoxxx
4 115 Lenhartová MichaelaLenhartová Michaela
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
020904 9 159 -ooxoxxx
5 235 Vaneková TeréziaVaneková Terézia
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
050413 6 159 ooxoxxoxxx
6 94 Vargová AndreaVargová Andrea
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
050704 5 155 oooxxx
7 73 Sedláková SonjaSedláková Sonja
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
050916 1 155 oxxoxoxxx
8 252 Tési EvelinTési Evelin
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
031002 3 150 ooxxx
9 90 Kukučková ElenaKukučková Elena
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
030607 2 150 oxxoxxx
10 152 Tokárová AndreaTokárová Andrea
AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno
040525 4 145 xoxxx
Celkom 10 pretekárov