<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Avenová Paulína

  • NARODENÝ:    2004
  •  ODDIEL/KLUB:     ŠK ŠOG Nitra
  •  TRENÉR:      
  •  ÚSPECHY:      

Výkony pretekára (od roku 2018)

Dátum Súťaž (usporiadateľ) Miesto Disciplína Por. Oddiel/klub Výkon Vietor
05.10.2019 Majstrovstvá SR družstiev dorastencov a dorasteniek Dubnica nad Váhom chôdza 5000 m/Dky 2 ŠK ŠOG Nitra 27:03.72
28.09.2019 Medzištátne stretnutie U16 CZE-HUN-SLO-SVK Ptuj SLO chôdza 3000 m/Žky 2 ŠK ŠOG Nitra 15:01.15
22.09.2019 Majstrovstvá SR starších žiakov a starších žiačok Košice chôdza 3000 m/Žky/B 1 ŠK ŠOG Nitra 15:43.18
14.09.2019 4. kolo družstiev ZsAZ dorastu,juniorov, dospelých a 5.kolo ml. žiactva Trnava chôdza 3000 m/Dky 1 ŠK ŠOG Nitra 17:19.57
06.07.2019 Majstrovstvá SR dorastencov a dorasteniek Košice chôdza 5000 m/Dky 1 ŠK ŠOG Nitra 26:28.94
29.06.2019 3. kolo družstiev ZsAZ dorastu, juniorov a dospelých (ASKTT) Trnava chôdza 3000 m/Dky 1 ŠK ŠOG Nitra 18:28.89
15.06.2019 Medzioblastné stretnutie dorastencov a dorasteniek Šamorín chôdza 3000 m/Dky 1 Západoslovenský atletický zväz 16:10.63
08.06.2019 2. kolo ZsAZ súťaže družstiev dorastu, juniorov, dospelých a 3. kolo ZsAZ súťaže družstiev mladšieho žiactva Trnava chôdza 3000 m/Dky 1 ŠK ŠOG Nitra 16:05.48
02.06.2019 Medzinárodný chodecký míting Hlohovec Hlohovec 2 km chôdza/Žky 2 ŠK ŠOG Nitra 09:34
02.06.2019 Majstrovstvá SR v chôdzi mužov a žien, juniorov a junioriek na 10 km, veteránov na 5 km, Záhorácka dvadsiatka. Borský Mikuláš 3 km chôdza/Žky 2 ŠK ŠOG Nitra 15:28
10.05.2019 Chodecké preteky na 5km o pohár Jozefa Pribilinca Žiar nad Hronom 3 km chôdza/Žky 2 ŠK ŠOG Nitra 15:19
13.04.2019 53. ročník Olomoucké dvacítky v chůzi Olomouc CZE 3 km chôdza/Ž 2 ŠK ŠOG Nitra 15:33
27.01.2019 MSR v chôdzi mužov a žien, dorastencov a dorasteniek Bratislava chôdza 3000 m/Dky/F 4 ŠK ŠOG Nitra 16:46.34
04.01.2019 MSR v chôdzi juniorov, junioriek, st. žiakov, st. žiačok Banská Bystrica chôdza 2000 m/Žky/B 2 ŠK ŠOG Nitra 10:30.51

Osobné rekordy

Disciplína Výkon Vietor Miesto Dátum Hala
60 m 10.17 Trenčín 22.05.2016
600 m 2:11.66 Bratislava 09.12.2016 h
600 m 1:58.11 Dubnica n.V. 24.05.2017
800 m 2:40.89 Dubnica n.V. 15.05.2018
chôdza dráha 1000 m 05:23.67 Bratislava 29.01.2017 h
chôdza dráha 2000 m 11:59.93 Nové Mesto n.V. 26.08.2017
chôdza dráha 2000 m 10:23.19 Bratislava 08.12.2018 h
chôdza dráha 3000 m 14:39.58 Šamorín 11.09.2020
chôdza dráha 3000 m 14:51.79 Bratislava 14.02.2021 h
chôdza dráha 5000 m 24:47.5 Martin 21.03.2021
chôdza dráha 10 000 m 51:40.8 Banská Bystrica 23.04.2021
2 km chôdza 09:34 Hlohovec 02.06.2019
3 km chôdza 15:04 Olomouc CZE 01.08.2020
5 km chôdza 27:14 Banská Bystrica 27.06.2020
10 km chôdza 0:54:00 Olomouc (CZE) 10.04.2021
skok do výšky 142 Partizánske 16.11.2018 h
skok do diaľky 346 Bratislava 16.12.2016 h
skok do diaľky 393 Dubnica n.V. 15.05.2018

Sezónne maximá

Disciplína Výkon Vietor Miesto Dátum Hala
chôdza dráha 3000 m 14:51.79 Bratislava 14.02.2021 h
chôdza dráha 5000 m 24:47.5 Martin 21.03.2021
chôdza dráha 10 000 m 51:40.8 Banská Bystrica 23.04.2021
10 km chôdza 0:54:00 Olomouc (CZE) 10.04.2021

Medailové umiestnenia z MSR (od roku 2018) ( 4 1 1 )

Pozícia Rok Disciplína Hala Preteky Miesto Kategória Výkon Vietor
1 2018 chôdza dráha 2000 m hala Majstrovstvá SR v chôdzi Bratislava Staršie žiačky 10:48.43
3 2018 chôdza dráha 5000 m Majstrovstvá SR dorastencov a dorasteniek Banská Bystrica Dorastenky 28:39.95
1 2018 chôdza dráha 3000 m Majstrovstvá SR starších žiakov a starších žiačok Trnava Staršie žiačky 15:31.13
1 2019 chôdza dráha 5000 m Majstrovstvá SR dorastencov a dorasteniek Košice Dorastenky 26:28.94
1 2019 chôdza dráha 3000 m Majstrovstvá SR starších žiakov a starších žiačok Košice Staršie žiačky 15:43.18
2 2020 chôdza dráha 5000 m Majstrovstvá SR do 23 rokov, dorastencov a dorasteniek Bratislava Dorastenky 25:45.57

Výkonnostný rast v disciplíne

Sezóna Kategória Vek Výkon Hala Miesto Dátum

AKTUÁLNE DRŽITEĽ NASLEDOVNÝCH REKORDOV

Žiadny aktuálne držaný rekord