<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

1. kolo M-SsAZ družstiev mladšieho žiactva, dorastu a juniorov

Banská Bystrica (8. 5. 2019)

150 m - Mladší žiaci (Beh)

Beh 1 (st, 8.5.2019 - 13:50) Vietor: -0.2 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Kováč MartinKováč Martin 060527 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 5 21.47 11.00
2 Jankulár TobiasJankulár Tobias 070201 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 7 21.60 9.00
3 Koyš FilipKoyš Filip 080607 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 21.88 8.00
4 Šupina PavolŠupina Pavol 060916 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 8 22.15 7.00
5 Šlúch IvanŠlúch Ivan 061103 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 2 23.11 4.00
6 Gaži JánGaži Ján 070926 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 1 23.97 2.00
7 Kocifaj MichalKocifaj Michal 081019 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 6 24.63
8 Gál ŽigmundGál Žigmund 090820 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 3 25.57
Poznámky:
150m - Mladší žiaci :: Beh A
Celkom 8 pretekárov
Beh 2 (st, 8.5.2019 - 13:52) Vietor: -0.6 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Katona MichalKatona Michal 060717 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 5 22.71 5.00
2 Balážik MarekBalážik Marek 060924 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 8 24.67
3 Regináč TimotejRegináč Timotej 071220 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 24.69
4 Mahdoň LukášMahdoň Lukáš 070614 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 6 25.30
5 Holienčík RenéHolienčík René 070914 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 1 25.60
6 Babic BrankoBabic Branko 070720 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 2 26.23
7 Viglaský MiloslavViglaský Miloslav 071124 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 3 27.53
8 Malovec OndrejMalovec Ondrej 080830 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 7 27.90
Poznámky:
150m - Mladší žiaci :: Beh B
Celkom 8 pretekárov
Beh 3 (st, 8.5.2019 - 13:54) Vietor: -0.9 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Žofaj RudolfŽofaj Rudolf 061114 AK Svetlošák Banská BystricaAK Svetlošák Banská Bystrica 3 22.43 6.00
2 Lehotský SebastiánLehotský Sebastián 060614 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 23.76 3.00
3 Méri MarianMéri Marian 070513 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 4 24.19 1.00
4 Muška MatejMuška Matej 091018 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 6 30.59
Poznámky:
150m - Mladší žiaci :: Beh C
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Kováč MartinKováč Martin 060527 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 5 21.47 11.00
2 Jankulár TobiasJankulár Tobias 070201 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 7 21.60 9.00
3 Koyš FilipKoyš Filip 080607 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 21.88 8.00
4 Šupina PavolŠupina Pavol 060916 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 8 22.15 7.00
5 Žofaj RudolfŽofaj Rudolf 061114 AK Svetlošák Banská BystricaAK Svetlošák Banská Bystrica 3 22.43 6.00
6 Katona MichalKatona Michal 060717 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 5 22.71 5.00
7 Šlúch IvanŠlúch Ivan 061103 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 2 23.11 4.00
8 Lehotský SebastiánLehotský Sebastián 060614 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 23.76 3.00
9 Gaži JánGaži Ján 070926 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 1 23.97 2.00
10 Méri MarianMéri Marian 070513 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 4 24.19 1.00
11 Kocifaj MichalKocifaj Michal 081019 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 6 24.63
12 Balážik MarekBalážik Marek 060924 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 8 24.67
13 Regináč TimotejRegináč Timotej 071220 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 24.69
14 Mahdoň LukášMahdoň Lukáš 070614 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 6 25.30
15 Gál ŽigmundGál Žigmund 090820 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 3 25.57
16 Holienčík RenéHolienčík René 070914 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 1 25.60
17 Babic BrankoBabic Branko 070720 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 2 26.23
18 Viglaský MiloslavViglaský Miloslav 071124 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 3 27.53
19 Malovec OndrejMalovec Ondrej 080830 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 7 27.90
20 Muška MatejMuška Matej 091018 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 6 30.59

150 m - Mladšie žiačky (Beh)

Beh 1 (st, 8.5.2019 - 14:05) Vietor: -0.9 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Černáková ValentínaČernáková Valentína 070308 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 5 21.68 9.00
2 Hudecová EmmaHudecová Emma 071014 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 4 21.85 7.00
3 Kmeč EmmaKmeč Emma 080326 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 6 23.17
4 Tomková EmaTomková Ema 060409 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 23.64
5 Lukáčová NatáliaLukáčová Natália 071104 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 7 24.04
6 Maleková TamaraMaleková Tamara 060116 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 2 24.15
7 Poštová MáriaPoštová Mária 060406 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 8 24.71
8 Hvorková ElaHvorková Ela 080720 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 1 28.19
Poznámky:
150m - Mladšie žiačky :: Beh A
Celkom 8 pretekárov
Beh 2 (st, 8.5.2019 - 14:07) Vietor: -0.6 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Malíková MagdalenaMalíková Magdalena 060913 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 7 21.79 8.00
2 Beliančínová NelaBeliančínová Nela 070105 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 8 22.07 5.00
3 Vlčková MichaelaVlčková Michaela 060420 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 1 22.25 4.00
MS Bieliková PatríciaBieliková Patrícia 110510 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 6 24.60
5 Tománková EsterTománková Ester 080904 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 5 25.32
6 Kunštárová LiliKunštárová Lili 091109 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 25.63
7 Zábojníková Simona Zábojníková Simona 071021 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 4 26.23
Garguláková AlžbetaGarguláková Alžbeta 060130 AK mesta ZvolenAK mesta Zvolen 2 DNS
Poznámky:
150m - Mladšie žiačky :: Beh B
Celkom 8 pretekárov
Beh 3 (st, 8.5.2019 - 14:09) Vietor: -1.2 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Bíziková EmilyBíziková Emily 060505 AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom 5 22.04 6.00
2 Hlavatá DianaHlavatá Diana 060403 AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom 4 22.72 3.00
3 Kučerová AdriánaKučerová Adriána 060921 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 3 22.91 1.00
4 Čuga EvaČuga Eva 061229 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 1 23.10
5 Píšová MonikaPíšová Monika 081025 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 2 23.35
6 Baloghová LesiaBaloghová Lesia 060205 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 8 23.43
7 Kubáňová Anna K.Kubáňová Anna K. 071122 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 6 23.76
8 Marčišinová MiaMarčišinová Mia 060130 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 7 24.07
Poznámky:
150m - Mladšie žiačky :: Beh C
Celkom 8 pretekárov
Beh 4 (st, 8.5.2019 - 14:11) Vietor: +0.1 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Samulová TatianaSamulová Tatiana 060714 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 5 23.19
2 Janotová BiancaJanotová Bianca 060715 AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom 8 23.52
3 Frlickova FrederikaFrlickova Frederika 061031 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 4 23.55
4 Majtáňová NatáliaMajtáňová Natália 060211 AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom 3 24.16
5 Mešťanová SofiaMešťanová Sofia 061019 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 6 25.06
6 Štefániková NinaŠtefániková Nina 070930 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 1 26.08
7 Pétryová AlexandraPétryová Alexandra 060122 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 7 26.32
8 Kleinová ZojaKleinová Zoja 071026 AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom 2 26.46
Poznámky:
150m - Mladšie žiačky :: Beh D
Celkom 8 pretekárov
Beh 5 (st, 8.5.2019 - 14:13) Vietor: -0.5 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
MS 7 24.52
2 Adamove NatáliaAdamove Natália 071228 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 2 25.52
3 Árvaiová ViktóriaÁrvaiová Viktória 071225 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 8 25.61
4 Solíková TimeaSolíková Timea 080819 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 5 26.48
5 Markechová JanaMarkechová Jana 100123 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 3 26.65
6 Kočičková MichaelaKočičková Michaela 070328 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 6 26.70
MS Bartošová ZuzanaBartošová Zuzana 061110 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 1 27.78
Reváková AnnaReváková Anna 071008 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 DNS
Poznámky:
150m - Mladšie žiačky :: Beh E
Celkom 8 pretekárov
Beh 6 (st, 8.5.2019 - 14:15) Vietor: -1.2 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Berešíková EmaBerešíková Ema 060514 AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom 5 23.89
2 Kubalová NinaKubalová Nina 060601 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 8 24.20
3 Kopačková SáraKopačková Sára 071121 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 26.23
4 Kubišová EmmaKubišová Emma 000101 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 1 26.50
MS Hrončeková ViktóriaHrončeková Viktória 060725 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 7 26.88
6 Červienková Svetlana Červienková Svetlana 071214 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 27.00
7 Filušová SilviaFilušová Silvia 070914 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 6 29.31
8 Gajdošová LuciaGajdošová Lucia 100518 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 3 30.05
Poznámky:
150m - Mladšie žiačky :: Beh F
Celkom 8 pretekárov
Beh 7 (st, 8.5.2019 - 14:17) Vietor: -0.5 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Samčíková EmmaSamčíková Emma 060301 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 21.49 11.00
2 Matiašová MichaelaMatiašová Michaela 060222 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 6 22.87 2.00
3 Skybiková AnetaSkybiková Aneta 061206 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 1 23.24
4 Monošíková AlexandraMonošíková Alexandra 061110 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 7 24.23
5 Mišurdová NelaMišurdová Nela 060306 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 3 24.43
6 Luprichová ElaLuprichová Ela 090506 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 27.93
7 Kurnasová OlíviaKurnasová Olívia 090913 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 5 29.24
MS Sendreyová VanesaSendreyová Vanesa 060923 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 8 30.52
Poznámky:
150m - Mladšie žiačky :: Beh G
Celkom 8 pretekárov
Beh 8 (st, 8.5.2019 - 14:19) Vietor: -1.3 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Varšová AnnaVaršová Anna 060504 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 4 24.59
2 Špliňová NinaŠpliňová Nina 061130 AK Svetlošák Banská BystricaAK Svetlošák Banská Bystrica 5 25.71
3 Vlčková DanielaVlčková Daniela 060602 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 6 25.96
4 Želiarová SofiaŽeliarová Sofia 080418 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 3 29.63
Poznámky:
150m - Mladšie žiačky :: Beh H
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Samčíková EmmaSamčíková Emma 060301 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 21.49 11.00
2 Černáková ValentínaČernáková Valentína 070308 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 5 21.68 9.00
3 Malíková MagdalenaMalíková Magdalena 060913 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 7 21.79 8.00
4 Hudecová EmmaHudecová Emma 071014 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 4 21.85 7.00
5 Bíziková EmilyBíziková Emily 060505 AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom 5 22.04 6.00
6 Beliančínová NelaBeliančínová Nela 070105 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 8 22.07 5.00
7 Vlčková MichaelaVlčková Michaela 060420 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 1 22.25 4.00
8 Hlavatá DianaHlavatá Diana 060403 AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom 4 22.72 3.00
9 Matiašová MichaelaMatiašová Michaela 060222 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 6 22.87 2.00
10 Kučerová AdriánaKučerová Adriána 060921 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 3 22.91 1.00
11 Čuga EvaČuga Eva 061229 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 1 23.10
12 Kmeč EmmaKmeč Emma 080326 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 6 23.17
13 Samulová TatianaSamulová Tatiana 060714 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 5 23.19
14 Skybiková AnetaSkybiková Aneta 061206 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 1 23.24
15 Píšová MonikaPíšová Monika 081025 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 2 23.35
16 Baloghová LesiaBaloghová Lesia 060205 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 8 23.43
17 Janotová BiancaJanotová Bianca 060715 AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom 8 23.52
18 Frlickova FrederikaFrlickova Frederika 061031 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 4 23.55
19 Tomková EmaTomková Ema 060409 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 23.64
20 Kubáňová Anna K.Kubáňová Anna K. 071122 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 6 23.76
21 Berešíková EmaBerešíková Ema 060514 AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom 5 23.89
22 Lukáčová NatáliaLukáčová Natália 071104 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 7 24.04
23 Marčišinová MiaMarčišinová Mia 060130 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 7 24.07
24 Maleková TamaraMaleková Tamara 060116 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 2 24.15
25 Majtáňová NatáliaMajtáňová Natália 060211 AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom 3 24.16
26 Kubalová NinaKubalová Nina 060601 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 8 24.20
27 Monošíková AlexandraMonošíková Alexandra 061110 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 7 24.23
28 Mišurdová NelaMišurdová Nela 060306 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 3 24.43
29 7 24.52
30 Varšová AnnaVaršová Anna 060504 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 4 24.59
31 Bieliková PatríciaBieliková Patrícia 110510 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 6 24.60
32 Poštová MáriaPoštová Mária 060406 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 8 24.71
33 Mešťanová SofiaMešťanová Sofia 061019 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 6 25.06
34 Tománková EsterTománková Ester 080904 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 5 25.32
35 Adamove NatáliaAdamove Natália 071228 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 2 25.52
36 Árvaiová ViktóriaÁrvaiová Viktória 071225 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 8 25.61
37 Kunštárová LiliKunštárová Lili 091109 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 25.63
38 Špliňová NinaŠpliňová Nina 061130 AK Svetlošák Banská BystricaAK Svetlošák Banská Bystrica 5 25.71
39 Vlčková DanielaVlčková Daniela 060602 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 6 25.96
40 Štefániková NinaŠtefániková Nina 070930 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 1 26.08
41 Zábojníková Simona Zábojníková Simona 071021 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 4 26.23
41 Kopačková SáraKopačková Sára 071121 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 26.23
43 Pétryová AlexandraPétryová Alexandra 060122 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 7 26.32
44 Kleinová ZojaKleinová Zoja 071026 AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom 2 26.46
45 Solíková TimeaSolíková Timea 080819 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 5 26.48
46 Kubišová EmmaKubišová Emma 000101 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 1 26.50
47 Markechová JanaMarkechová Jana 100123 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 3 26.65
48 Kočičková MichaelaKočičková Michaela 070328 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 6 26.70
49 Hrončeková ViktóriaHrončeková Viktória 060725 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 7 26.88
50 Červienková Svetlana Červienková Svetlana 071214 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 27.00
51 Bartošová ZuzanaBartošová Zuzana 061110 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 1 27.78
52 Luprichová ElaLuprichová Ela 090506 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 27.93
53 Hvorková ElaHvorková Ela 080720 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 1 28.19
54 Kurnasová OlíviaKurnasová Olívia 090913 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 5 29.24
55 Filušová SilviaFilušová Silvia 070914 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 6 29.31
56 Želiarová SofiaŽeliarová Sofia 080418 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 3 29.63
57 Gajdošová LuciaGajdošová Lucia 100518 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 3 30.05
58 Sendreyová VanesaSendreyová Vanesa 060923 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 8 30.52
Garguláková AlžbetaGarguláková Alžbeta 060130 AK mesta ZvolenAK mesta Zvolen 2 DNS
Reváková AnnaReváková Anna 071008 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 DNS