<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

1. kolo M-SsAZ družstiev mladšieho žiactva, dorastu a juniorov

Banská Bystrica (8. 5. 2019)

100 m - Juniori (Beh)

Beh 1 (st, 8.5.2019 - 11:10) Vietor: -0.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Sloboda SamuelSloboda Samuel 01 01 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 11.18 11.00
2 Franek MichalFranek Michal 01 01 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 1 12.26 9.00
3 Ondrejka TomášOndrejka Tomáš 00 00 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 4 12.29 8.00
4 Vyšinský TomášVyšinský Tomáš 00 00 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 2 12.33 7.00
5 Harant PatrikHarant Patrik 01 01 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 6 12.51 5.00
6 Kocman KrištofKocman Krištof 03 03 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 5 13.62 4.00
Poznámky:
100m - Juniori :: Beh A
Celkom 6 pretekárov
Beh 2 (st, 8.5.2019 - 11:12) Vietor: -1.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
MS Slotta Andrej Slotta Andrej 98 98 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2 11.88
2 Hletko MartinHletko Martin 04 04 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 12.48 6.00
MS Kapusniak SlavomírKapusniak Slavomír 97 97 AO Slávia ŽU ŽilinaAO Slávia ŽU Žilina 4 12.68
Poznámky:
100m - Juniori :: Beh B
Celkom 3 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Sloboda SamuelSloboda Samuel 01 01 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 11.18 11.00
2 Slotta Andrej Slotta Andrej 98 98 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2 11.88
3 Franek MichalFranek Michal 01 01 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 1 12.26 9.00
4 Ondrejka TomášOndrejka Tomáš 00 00 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 4 12.29 8.00
5 Vyšinský TomášVyšinský Tomáš 00 00 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 2 12.33 7.00
6 Hletko MartinHletko Martin 04 04 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 12.48 6.00
7 Harant PatrikHarant Patrik 01 01 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 6 12.51 5.00
8 Kapusniak SlavomírKapusniak Slavomír 97 97 AO Slávia ŽU ŽilinaAO Slávia ŽU Žilina 4 12.68
9 Kocman KrištofKocman Krištof 03 03 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 5 13.62 4.00

100 m - Dorastenci (Rozbeh)

Rozbeh 1 (st, 8.5.2019 - 11:10) Vietor: -1.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
MS Lukšo MárioLukšo Mário 03 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 11.88
2 Macík Radoslav TomášMacík Radoslav Tomáš 02 02 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 12.42
3 Sádecký SebastiánSádecký Sebastián 05 05 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 8 12.46
4 Fajfer PatrikFajfer Patrik 02 02 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 7 12.82
5 Rúrik DavideRúrik Davide 04 04 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 6 13.14
6 Ondrejík IvanOndrejík Ivan 03 03 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 2 13.50
7 Adam AlexAdam Alex 03 03 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 3 13.53
Poznámky:
100m - Dorastenci :: Rozbeh 1
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 2 (st, 8.5.2019 - 11:12) Vietor: -2.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Lubelec LadislavLubelec Ladislav 03 03 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 2 11.52
2 Duchoslav JánDuchoslav Ján 03 03 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 11.88
3 Magula MarekMagula Marek 02 02 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 4 12.21
4 Melicherčík JánMelicherčík Ján 02 02 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 6 13.39
5 Lörinc LukášLörinc Lukáš 04 04 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 3 13.45
6 Sluka PeterSluka Peter 03 03 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 8 13.59
MS Jaroš JakubJaroš Jakub 05 05 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 7 15.48
Poznámky:
100m - Dorastenci :: Rozbeh 2
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 3 (st, 8.5.2019 - 11:14) Vietor: -1.9 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Miklóš MartinMiklóš Martin 02 02 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 5 12.05
2 Sviták MartinSviták Martin 03 03 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 12.06
3 Koprda JakubKoprda Jakub 02 02 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 2 12.93
4 Hudec MatejHudec Matej 04 04 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 6 13.04
5 Lipták AurelLipták Aurel 04 04 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 3 13.19
6 Kocian SimonKocian Simon 04 04 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 7 14.12
Poznámky:
100m - Dorastenci :: Rozbeh 3
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Lubelec LadislavLubelec Ladislav 03 03 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 2 11.52
2 Lukšo MárioLukšo Mário 03 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 11.88
2 Duchoslav JánDuchoslav Ján 03 03 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 11.88
4 Miklóš MartinMiklóš Martin 02 02 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 5 12.05
5 Sviták MartinSviták Martin 03 03 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 12.06
6 Magula MarekMagula Marek 02 02 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 4 12.21
7 Macík Radoslav TomášMacík Radoslav Tomáš 02 02 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 12.42
8 Sádecký SebastiánSádecký Sebastián 05 05 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 8 12.46
9 Fajfer PatrikFajfer Patrik 02 02 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 7 12.82
10 Koprda JakubKoprda Jakub 02 02 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 2 12.93
11 Hudec MatejHudec Matej 04 04 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 6 13.04
12 Rúrik DavideRúrik Davide 04 04 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 6 13.14
13 Lipták AurelLipták Aurel 04 04 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 3 13.19
14 Melicherčík JánMelicherčík Ján 02 02 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 6 13.39
15 Lörinc LukášLörinc Lukáš 04 04 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 3 13.45
16 Ondrejík IvanOndrejík Ivan 03 03 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 2 13.50
17 Adam AlexAdam Alex 03 03 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 3 13.53
18 Sluka PeterSluka Peter 03 03 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 8 13.59
19 Kocian SimonKocian Simon 04 04 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 7 14.12
20 Jaroš JakubJaroš Jakub 05 05 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 7 15.48

100 m - Dorastenci (Finále)

Finále 1 (st, 8.5.2019 - 13:20) Vietor: -0.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Lubelec LadislavLubelec Ladislav 03 03 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 5 11.38 11.00
2 Duchoslav JánDuchoslav Ján 03 03 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 11.70 9.00
MS Lukšo MárioLukšo Mário 03 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 11.72
4 Miklóš MartinMiklóš Martin 02 02 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 6 11.85 8.00
5 Sviták MartinSviták Martin 03 03 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 7 12.12 7.00
6 Magula MarekMagula Marek 02 02 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 8 12.12 6.00
7 Sádecký SebastiánSádecký Sebastián 05 05 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 1 12.27 5.00
8 Macík Radoslav TomášMacík Radoslav Tomáš 02 02 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 12.31 4.00
Poznámky:
100m - Dorastenci :: Finále A
Celkom 8 pretekárov
Finále 2 (st, 8.5.2019 - 13:22) Vietor: -0.8 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Fajfer PatrikFajfer Patrik 02 02 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 5 12.72 3.00
2 Hudec MatejHudec Matej 04 04 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 6 12.94 2.00
3 Koprda JakubKoprda Jakub 02 02 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 4 13.01 1.00
4 Rúrik DavideRúrik Davide 04 04 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 13.04
5 Melicherčík JánMelicherčík Ján 02 02 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 2 13.33
6 Lipták AurelLipták Aurel 04 04 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 7 13.50
7 Lörinc LukášLörinc Lukáš 04 04 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 8 13.55
Ondrejík IvanOndrejík Ivan 03 03 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 1 DNF
Poznámky:
100m - Dorastenci :: Finále B
Celkom 8 pretekárov

100 m - Juniorky (Beh)

Beh 1 (st, 8.5.2019 - 11:20) Vietor: -2.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Mattová Michaela Mattová Michaela 00 00 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5 13.31 11.00
2 Comová MichaelaComová Michaela 01 01 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 3 13.54 9.00
3 Predajnianska LenkaPredajnianska Lenka 00 00 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 6 13.64 8.00
4 Peničková PaulínaPeničková Paulína 05 05 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 7 14.04 7.00
5 Kováčová CarolinaKováčová Carolina 01 01 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 14.15 6.00
6 Stanková KarinStanková Karin 00 00 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 8 14.72 3.00
7 Murgašová EmaMurgašová Ema 01 01 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 2 15.02 2.00
8 Podhradska SaraPodhradska Sara 04 04 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 1 15.14 1.00
Poznámky:
100m - Juniorky :: Beh A
Celkom 8 pretekárov
Beh 2 (st, 8.5.2019 - 11:22) Vietor: -1.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Močarniková VanesaMočarniková Vanesa 02 02 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 14.45 5.00
2 Kováčová ViktóriaKováčová Viktória 02 02 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 7 14.59 4.00
3 Kostelná KristínaKostelná Kristína 01 01 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 3 15.15
4 Feriancová AlenaFeriancová Alena 04 04 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 4 15.55
5 Hlavatová BarboraHlavatová Barbora 01 01 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 6 15.92
Danková AdelaDanková Adela 05 05 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 5 DNS
Poznámky:
100m - Juniorky :: Beh B
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Mattová Michaela Mattová Michaela 00 00 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5 13.31 11.00
2 Comová MichaelaComová Michaela 01 01 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 3 13.54 9.00
3 Predajnianska LenkaPredajnianska Lenka 00 00 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 6 13.64 8.00
4 Peničková PaulínaPeničková Paulína 05 05 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 7 14.04 7.00
5 Kováčová CarolinaKováčová Carolina 01 01 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 14.15 6.00
6 Močarniková VanesaMočarniková Vanesa 02 02 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 14.45 5.00
7 Kováčová ViktóriaKováčová Viktória 02 02 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 7 14.59 4.00
8 Stanková KarinStanková Karin 00 00 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 8 14.72 3.00
9 Murgašová EmaMurgašová Ema 01 01 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 2 15.02 2.00
10 Podhradska SaraPodhradska Sara 04 04 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 1 15.14 1.00
11 Kostelná KristínaKostelná Kristína 01 01 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 3 15.15
12 Feriancová AlenaFeriancová Alena 04 04 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 4 15.55
13 Hlavatová BarboraHlavatová Barbora 01 01 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 6 15.92
Danková AdelaDanková Adela 05 05 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 5 DNS

100 m - Dorastenky (Rozbeh)

Rozbeh 1 (st, 8.5.2019 - 11:20) Vietor: -0.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Krotáková PetraKrotáková Petra 04 04 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 6 13.00
2 Turičíková MáriaTuričíková Mária 03 03 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 13.36
3 Guothová AlexandraGuothová Alexandra 03 03 AC Kriváň Liptovský MikulášAC Kriváň Liptovský Mikuláš 8 13.61
4 Môcová RadoslavaMôcová Radoslava 03 03 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 5 13.71
5 Šmehílová SáraŠmehílová Sára 04 04 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 2 13.83
6 Urbanovská LillyUrbanovská Lilly 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 7 13.92
7 Gazíková KatarínaGazíková Katarína 04 04 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 1 14.04
8 Brunerová NinaBrunerová Nina 04 04 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 3 14.22
Poznámky:
100m - Dorastenky :: Rozbeh A
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 2 (st, 8.5.2019 - 11:22) Vietor: -1.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Janičkova KatarínaJaničkova Katarína 05 05 Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou 4 13.92
2 Bátoryová KarinBátoryová Karin 04 04 AC Kriváň Liptovský MikulášAC Kriváň Liptovský Mikuláš 5 14.04
3 Kaprálová TerezaKaprálová Tereza 05 05 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 3 14.15
4 Šuhajdová LenkaŠuhajdová Lenka 04 04 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 7 14.24
5 Paštrnáková GabrielaPaštrnáková Gabriela 04 04 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 1 14.47
6 Melová EmíliaMelová Emília 02 02 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 6 14.59
7 Sásová KristínaSásová Kristína 04 04 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 8 14.62
8 Nochtová BiankaNochtová Bianka 03 03 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 2 15.46
Poznámky:
100m - Dorastenky :: Rozbeh B
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 3 (st, 8.5.2019 - 11:24) Vietor: -1.9 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Holecová AdrianaHolecová Adriana 05 05 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 14.18
2 Kremserová TerezaKremserová Tereza 03 03 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 4 14.87
3 Baculáková NinaBaculáková Nina 05 05 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 7 15.04
MS Dlugošová EsteraDlugošová Estera 05 05 AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom 2 15.29
5 Haštová NatáliaHaštová Natália 05 05 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 15.35
6 Politzerová AlexandraPolitzerová Alexandra 03 03 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 6 15.45
7 Klabníková AlexandraKlabníková Alexandra 04 04 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 15.87
8 Gyenesová NinaGyenesová Nina 05 05 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 8 18.70
Poznámky:
100m - Dorastenky :: Rozbeh C
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 4 (st, 8.5.2019 - 11:26) Vietor: -0.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Holeková KarolínaHoleková Karolína 04 04 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 5 13.40
2 Jánošíková NicolJánošíková Nicol 05 05 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 4 13.51
3 Mathéová AdrianaMathéová Adriana 05 05 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 3 13.73
4 Ondričková ViktóriaOndričková Viktória 04 04 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 1 14.13
5 Mejsnarová VeronikaMejsnarová Veronika 05 05 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 7 14.87
6 Moravčíková NikolMoravčíková Nikol 03 03 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 2 15.14
7 Ježíková KatarínaJežíková Katarína 03 03 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 6 15.49
8 Očenášová TamaraOčenášová Tamara 05 05 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 8 15.94
Poznámky:
100m - Dorastenky :: Rozbeh D
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 5 (st, 8.5.2019 - 11:28) Vietor: -1.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Šunová PetraŠunová Petra 02 02 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 8 13.77
2 Petrovičová SofiaPetrovičová Sofia 03 03 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 13.80
3 Straková NikolaStraková Nikola 02 02 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 2 14.82
4 Stehlíková Katarína Stehlíková Katarína 05 05 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 7 15.18
5 Pohančaníková MartinaPohančaníková Martina 04 04 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 6 15.76
6 Paučová LeaPaučová Lea 05 05 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 5 16.67
7 Staňová LeaStaňová Lea 03 03 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 16.88
Poznámky:
100m - Dorastenky :: Rozbeh E
Celkom 7 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Krotáková PetraKrotáková Petra 04 04 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 6 13.00
2 Turičíková MáriaTuričíková Mária 03 03 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 13.36
3 Holeková KarolínaHoleková Karolína 04 04 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 5 13.40
4 Jánošíková NicolJánošíková Nicol 05 05 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 4 13.51
5 Guothová AlexandraGuothová Alexandra 03 03 AC Kriváň Liptovský MikulášAC Kriváň Liptovský Mikuláš 8 13.61
6 Môcová RadoslavaMôcová Radoslava 03 03 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 5 13.71
7 Mathéová AdrianaMathéová Adriana 05 05 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 3 13.73
8 Šunová PetraŠunová Petra 02 02 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 8 13.77
9 Petrovičová SofiaPetrovičová Sofia 03 03 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 13.80
10 Šmehílová SáraŠmehílová Sára 04 04 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 2 13.83
11 Urbanovská LillyUrbanovská Lilly 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 7 13.92
11 Janičkova KatarínaJaničkova Katarína 05 05 Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou 4 13.92
13 Gazíková KatarínaGazíková Katarína 04 04 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 1 14.04
13 Bátoryová KarinBátoryová Karin 04 04 AC Kriváň Liptovský MikulášAC Kriváň Liptovský Mikuláš 5 14.04
15 Ondričková ViktóriaOndričková Viktória 04 04 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 1 14.13
16 Kaprálová TerezaKaprálová Tereza 05 05 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 3 14.15
17 Holecová AdrianaHolecová Adriana 05 05 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 14.18
18 Brunerová NinaBrunerová Nina 04 04 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 3 14.22
19 Šuhajdová LenkaŠuhajdová Lenka 04 04 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 7 14.24
20 Paštrnáková GabrielaPaštrnáková Gabriela 04 04 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 1 14.47
21 Melová EmíliaMelová Emília 02 02 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 6 14.59
22 Sásová KristínaSásová Kristína 04 04 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 8 14.62
23 Straková NikolaStraková Nikola 02 02 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 2 14.82
24 Kremserová TerezaKremserová Tereza 03 03 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 4 14.87
24 Mejsnarová VeronikaMejsnarová Veronika 05 05 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 7 14.87
26 Baculáková NinaBaculáková Nina 05 05 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 7 15.04
27 Moravčíková NikolMoravčíková Nikol 03 03 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 2 15.14
28 Stehlíková Katarína Stehlíková Katarína 05 05 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 7 15.18
29 Dlugošová EsteraDlugošová Estera 05 05 AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom 2 15.29
30 Haštová NatáliaHaštová Natália 05 05 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 15.35
31 Politzerová AlexandraPolitzerová Alexandra 03 03 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 6 15.45
32 Nochtová BiankaNochtová Bianka 03 03 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 2 15.46
33 Ježíková KatarínaJežíková Katarína 03 03 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 6 15.49
34 Pohančaníková MartinaPohančaníková Martina 04 04 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 6 15.76
35 Klabníková AlexandraKlabníková Alexandra 04 04 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 15.87
36 Očenášová TamaraOčenášová Tamara 05 05 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 8 15.94
37 Paučová LeaPaučová Lea 05 05 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 5 16.67
38 Staňová LeaStaňová Lea 03 03 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 16.88
39 Gyenesová NinaGyenesová Nina 05 05 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 8 18.70

100 m - Dorastenky (Finále)

Finále 1 (st, 8.5.2019 - 13:25) Vietor: +0.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Krotáková PetraKrotáková Petra 04 04 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 5 13.07 11.00
2 Turičíková MáriaTuričíková Mária 03 03 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 13.27 9.00
3 Holeková KarolínaHoleková Karolína 04 04 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 4 13.32 8.00
4 Šunová PetraŠunová Petra 02 02 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 6 13.48 7.00
5 Jánošíková NicolJánošíková Nicol 05 05 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 8 13.56 6.00
6 Guothová AlexandraGuothová Alexandra 03 03 AC Kriváň Liptovský MikulášAC Kriváň Liptovský Mikuláš 1 13.73 5.00
7 Janičkova KatarínaJaničkova Katarína 05 05 Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou 3 13.86 4.00
8 Holecová AdrianaHolecová Adriana 05 05 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 7 14.15 3.00
Poznámky:
100m - Dorastenky :: Finále A
Celkom 8 pretekárov
Finále 2 (st, 8.5.2019 - 13:27) Vietor: -1.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Mathéová AdrianaMathéová Adriana 05 05 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 4 13.81 2.00
2 Šmehílová SáraŠmehílová Sára 04 04 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 3 13.98 1.00
3 Urbanovská LillyUrbanovská Lilly 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 7 14.03
4 Gazíková KatarínaGazíková Katarína 04 04 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 2 14.07
5 Bátoryová KarinBátoryová Karin 04 04 AC Kriváň Liptovský MikulášAC Kriváň Liptovský Mikuláš 8 14.15
6 Ondričková ViktóriaOndričková Viktória 04 04 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 1 14.16
Petrovičová SofiaPetrovičová Sofia 03 03 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 6 DNS
Môcová RadoslavaMôcová Radoslava 03 03 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 5 DNF
Poznámky:
100m - Dorastenky :: Finále B
Celkom 8 pretekárov