<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

1. kolo M-SsAZ družstiev mladšieho žiactva, dorastu a juniorov

Banská Bystrica (8. 5. 2019)

Chôdza dráha 2000 m - Mladší žiaci

(st, 8.5.2019 - 11:30) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 382 Bátovský ŠimonBátovský Šimon 080226 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 1 11:26.90 11.00
2 417 Zámečník RichardZámečník Richard 091025 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 5 12:13.83 9.00
3 350 Mažgút JakubMažgút Jakub 070806 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 4 12:43.87 8.00
4 340 Harman SamuelHarman Samuel 081017 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 2 13:18.35 7.00
5 401 Jankula MatúšJankula Matúš 070307 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 10 13:50.44 6.00
6 411 Krištof MichalKrištof Michal 071117 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 8 14:07.22 5.00
7 352 Ivanič MichalIvanič Michal 091217 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 3 14:13.36 4.00
8 412 Muška MatejMuška Matej 091018 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 7 14:23.60 3.00
9 26 Tatár AlexanderTatár Alexander 070724 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 9 15:11.87 2.00
10 415 Ďurica JakubĎurica Jakub 070321 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 6 15:21.72 1.00
Poznámky:
2000 m chôdza - Mladší žiaci
Celkom 10 pretekárov

Chôdza dráha 2000 m - Mladšie žiačky

(st, 8.5.2019 - 11:30) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 255 Zámečníková KristínaZámečníková Kristína 070927 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 9 10:55.55 11.00
2 268 Jančová BibiánaJančová Bibiána 060417 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 2 11:10.91 9.00
3 222 Ďuranová NikolaĎuranová Nikola 061024 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 23 11:40.85 8.00
4 265 Pastoreková HenrietaPastoreková Henrieta 060919 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 6 11:43.58 7.00
5 159 Kusá PetraKusá Petra 070408 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 28 11:49.21 6.00
6 267 Lapinová MichaelaLapinová Michaela 070501 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 4 12:33.09 5.00
7 250 Jánošíková ChiaraJánošíková Chiara 060906 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 13 12:45.45 4.00
8 199 Hudecová LeaHudecová Lea 070624 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 24 12:59.57 3.00
9 259 Škvarková EmaŠkvarková Ema 090111 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 8 13:21.41 2.00
10 260 Sládečková BibianaSládečková Bibiana 070503 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 7 13:35.48 1.00
11 251 Ďurniková KatarínaĎurniková Katarína 071117 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 12 13:45.05
12 196 Jakušová SofiaJakušová Sofia 090512 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 25 14:11.68
13 195 Marušková SáraMarušková Sára 070924 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 26 14:20.33
14 225 Pétryová AlexandraPétryová Alexandra 060122 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 16 14:44.76
15 178 Kleinová ZojaKleinová Zoja 071026 AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom 27 14:49.88
16 253 Trnková TatianaTrnková Tatiana 070709 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 11 14:50.13
17 266 Lopatková PetraLopatková Petra 090115 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 5 14:56.23
18 249 Vorková LuciaVorková Lucia 061228 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 14 15:06.84
19 226 Stašová NikolaStašová Nikola 060219 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 17 15:10.81
20 366 Kočičková MichaelaKočičková Michaela 070328 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 15 15:10.96
21 147 Reváková AnnaReváková Anna 071008 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 22 15:23.42
22 144 Filušová SilviaFilušová Silvia 070914 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 20 16:14.94
23 227 Dirbáková VanesaDirbáková Vanesa 070522 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 19 16:36.09
MS 228 Bartošová ZuzanaBartošová Zuzana 061110 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 18 17:00.55
25 254 Dohnanová SilviaDohnanová Silvia 081002 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 10 17:16.67
26 148 Osrmanová PetraOsrmanová Petra 060522 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 21 19:06.15
Kalinová AlexandraKalinová Alexandra 090402 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 3 DNS
Bartovičová PaulínaBartovičová Paulína 080913 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 1 DNS
Poznámky:
2000 m chôdza - Mladšie žiačky
Celkom 28 pretekárov