<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

1. kolo M-SsAZ družstiev mladšieho žiactva, dorastu a juniorov

Banská Bystrica (8. 5. 2019)

800 m - Juniori

(st, 8.5.2019 - 12:50) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 222 Paulíny AndrejPaulíny Andrej 010401 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 1:55.45 11.00
2 266 Revaj FilipRevaj Filip 020613 AK Svetlošák Banská BystricaAK Svetlošák Banská Bystrica 5 1:55.77 9.00
3 89 Janíček AdamJaníček Adam 020103 Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou 1 1:59.11 8.00
4 84 Janíček TomášJaníček Tomáš 040130 Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou 6 2:04.91 7.00
5 260 Kubička LukášKubička Lukáš 010419 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 2:05.60 6.00
6 195 Malek OndrejMalek Ondrej 030128 AO Slávia ŽU ŽilinaAO Slávia ŽU Žilina 2 2:06.13 5.00
7 255 Macko MatúšMacko Matúš 010125 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 8 2:11.88 4.00
MS 259 Radler RadovanRadler Radovan 980906 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 7 2:15.65
Poznámky:
800m - Juniori
Celkom 8 pretekárov

800 m - Dorastenci

(st, 8.5.2019 - 12:50) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 337 Kubica RadoslavKubica Radoslav 021027 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 5 2:06.63 11.00
2 353 Nosáľ TomášNosáľ Tomáš 040728 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 2:09.26 9.00
3 341 Hurik Tibor Hurik Tibor 030417 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 10 2:13.10 8.00
4 373 Baroňák PavolBaroňák Pavol 020506 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 6 2:13.12 7.00
5 226 Páleník MatúšPáleník Matúš 040728 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 12 2:15.07 6.00
6 338 Nevedel AlexNevedel Alex 021230 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 4 2:15.41 5.00
7 363 Melicherčík JánMelicherčík Ján 020503 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 7 2:18.85 4.00
8 360 Macko VladimírMacko Vladimír 040811 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 3 2:24.98 3.00
9 224 Rosenberger RomanRosenberger Roman 051122 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 2 2:34.21 2.00
10 138 Galovič MarošGalovič Maroš 040709 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 11 2:36.65 1.00
11 339 Jakuš MatejJakuš Matej 051214 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 8 2:46.07
Ondrejík IvanOndrejík Ivan 030527 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 9 DNS
Poznámky:
800m - Dorastenci
Celkom 12 pretekárov

800 m - Juniorky

(st, 8.5.2019 - 13:00) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 401 Špitková KristínaŠpitková Kristína 010130 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2 2:33.31 11.00
2 196 Szépova NatáliaSzépova Natália 051215 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 3 2:51.52 9.00
3 417 Kostelná KristínaKostelná Kristína 011106 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 1 2:56.08 8.00
Poznámky:
800m - Juniorky
Celkom 3 pretekári

800 m - Dorastenky

(st, 8.5.2019 - 13:00) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 366 Tokárová AndreaTokárová Andrea 040525 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 8 2:32.86 11.00
2 268 Simová PetraSimová Petra 041228 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 11 2:46.85 9.00
3 196 Bačová LeaBačová Lea 050307 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 10 2:51.52 8.00
4 265 Kuboučíková KatarínaKuboučíková Katarína 051116 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 4 2:52.44 7.00
5 374 Straková NikolaStraková Nikola 020410 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 7 2:59.71 6.00
6 159 Kováčiková BarboraKováčiková Barbora 041014 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 2 3:05.09 5.00
7 250 Moravčíková NikolMoravčíková Nikol 030709 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 3 3:09.34 4.00
8 251 Salaiová LuciaSalaiová Lucia 031013 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 9 3:17.05 3.00
9 267 Očenášová TamaraOčenášová Tamara 050815 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 1 3:18.10 2.00
Makovínyová KristínaMakovínyová Kristína 040226 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 DNS
Klementisová TeréziaKlementisová Terézia 040317 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 6 DNS
Poznámky:
800m - Dorastenky
Celkom 11 pretekárov