<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

1. kolo M-SsAZ družstiev mladšieho žiactva, dorastu a juniorov

Banská Bystrica (8. 5. 2019)
Skok do výšky - Juniori (streda, 8.5.2019)
Um. Jméno Ročník Oddiel/štát Výkon
1 Žilka FilipŽilka Filip 011114 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 165
Skok do výšky - Dorastenci (streda, 8.5.2019)
Um. Jméno Ročník Oddiel/štát Výkon
1 Sabo MilanSabo Milan 020318 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 180
2 Mandyčevský Michal OlegMandyčevský Michal Oleg 020927 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 175
3= Hodža MichalHodža Michal 040110 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 160
3= Macháč AdriánMacháč Adrián 050509 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 160
3= Tomčík GorazdTomčík Gorazd 030906 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 160
Skok do výšky - Mladší žiaci (streda, 8.5.2019)
Um. Jméno Ročník Oddiel/štát Výkon
1 Luka JakubLuka Jakub 060318 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 140
2 Domiňák DušanDomiňák Dušan 060216 AK Svetlošák Banská BystricaAK Svetlošák Banská Bystrica 140
3 Ondrášik RastislavOndrášik Rastislav 060417 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 135
Skok do výšky - Juniorky (streda, 8.5.2019)
Um. Jméno Ročník Oddiel/štát Výkon
1 Stanková KarinStanková Karin 000807 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 135
Skok do výšky - Dorastenky (streda, 8.5.2019)
Um. Jméno Ročník Oddiel/štát Výkon
1 Lenhartová MichaelaLenhartová Michaela 020904 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 155
2 Kuricová VeronikaKuricová Veronika 030517 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 155
3 Fapšová VeronikaFapšová Veronika 050313 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 150
Skok do výšky - Mladšie žiačky (streda, 8.5.2019)
Um. Jméno Ročník Oddiel/štát Výkon
1 Mikuštiaková MiaMikuštiaková Mia 060520 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 143
2 Janíková AlžbetaJaníková Alžbeta 060228 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 140
3 Trnovská LindaTrnovská Linda 060411 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 135
Skok o žrdi - Juniori (streda, 8.5.2019)
Um. Jméno Ročník Oddiel/štát Výkon
1 Straška LukášStraška Lukáš 010810 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 310
Skok o žrdi - Dorastenci (streda, 8.5.2019)
Um. Jméno Ročník Oddiel/štát Výkon
3 Hojdík BorisHojdík Boris 040918 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 240
Skok o žrdi - Juniorky (streda, 8.5.2019)
Um. Jméno Ročník Oddiel/štát Výkon
2 Žitná AdelaŽitná Adela 041224 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 240
3 Kuníková MariannaKuníková Marianna 050531 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 220
Skok o žrdi - Dorastenky (streda, 8.5.2019)
Um. Jméno Ročník Oddiel/štát Výkon
1 Paliderová LujzaPaliderová Lujza 021003 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 320
Skok do diaľky - Juniori (streda, 8.5.2019)
Um. Jméno Ročník Oddiel/štát Výkon
1 Sloboda SamuelSloboda Samuel 010822 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 600
2 Franek MichalFranek Michal 010315 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 590
3 Hletko MartinHletko Martin 040720 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 549
Skok do diaľky - Dorastenci (streda, 8.5.2019)
Um. Jméno Ročník Oddiel/štát Výkon
1 Macík Radoslav TomášMacík Radoslav Tomáš 021106 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 556
2 Koprda JakubKoprda Jakub 021221 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 516
3 Hodža MichalHodža Michal 040110 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 510
Skok do diaľky - Mladší žiaci (streda, 8.5.2019)
Um. Jméno Ročník Oddiel/štát Výkon
1 Michlík RichardMichlík Richard 060110 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 450
2 Domiňák DušanDomiňák Dušan 060216 AK Svetlošák Banská BystricaAK Svetlošák Banská Bystrica 432
3 Sirota TimonSirota Timon 060812 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 425
Skok do diaľky - Juniorky (streda, 8.5.2019)
Um. Jméno Ročník Oddiel/štát Výkon
1 Comová MichaelaComová Michaela 010522 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 490
2 Kováčová ViktóriaKováčová Viktória 020111 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 427
3 Podhradska SaraPodhradska Sara 041013 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 420
Skok do diaľky - Dorastenky (streda, 8.5.2019)
Um. Jméno Ročník Oddiel/štát Výkon
1 Petrovičová SofiaPetrovičová Sofia 030430 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 484
2 Šavlová KatarínaŠavlová Katarína 020415 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 481
3 Jánošíková NicolJánošíková Nicol 050626 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 480
Skok do diaľky - Mladšie žiačky (streda, 8.5.2019)
Um. Jméno Ročník Oddiel/štát Výkon
1 Bieliková NatáliaBieliková Natália 060110 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 505
2 Perončíková PaulaPerončíková Paula 061223 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 472
3 Mikuštiaková MiaMikuštiaková Mia 060520 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 450
Vrh guľou 3 kg - Mladší žiaci (streda, 8.5.2019)
Um. Jméno Ročník Oddiel/štát Výkon
1 Šajgalík ŠimonŠajgalík Šimon 060110 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 08.78
2 Franko TomašFranko Tomaš 070912 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 08.06
3 Lehotský SebastiánLehotský Sebastián 060614 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 07.42
Vrh guľou 3 kg - Dorastenky (streda, 8.5.2019)
Um. Jméno Ročník Oddiel/štát Výkon
1 Ďurovská EmmaĎurovská Emma 031212 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 13.96
2 Hynková VesnaHynková Vesna 041003 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 11.91
3 Martincová LuciaMartincová Lucia 031204 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 11.08
Vrh guľou 3 kg - Mladšie žiačky (streda, 8.5.2019)
Um. Jméno Ročník Oddiel/štát Výkon
1 Jančovičová NikolaJančovičová Nikola 060401 AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom 08.17
2 Gálová KristínaGálová Kristína 070830 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 07.20
3 Matiašová MichaelaMatiašová Michaela 060222 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 06.81
Vrh guľou 4 kg - Juniorky (streda, 8.5.2019)
Um. Jméno Ročník Oddiel/štát Výkon
1 Kováčiková VanesaKováčiková Vanesa 011027 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 09.18
2 Kováčová CarolinaKováčová Carolina 010305 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 08.41
3 Fiťmová DominikaFiťmová Dominika 001215 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 07.97
Vrh guľou 5 kg - Dorastenci (streda, 8.5.2019)
Um. Jméno Ročník Oddiel/štát Výkon
1 Gallay IgorGallay Igor 020215 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 14.02
2 Pauer AndrejPauer Andrej 030424 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 13.17
Vrh guľou 6 kg - Juniori (streda, 8.5.2019)
Um. Jméno Ročník Oddiel/štát Výkon
1 Šujanský BorisŠujanský Boris 010312 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 11.63
2 Straška LukášStraška Lukáš 010810 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 10.74
Hod diskom 1 kg - Juniorky (streda, 8.5.2019)
Um. Jméno Ročník Oddiel/štát Výkon
1 Kováčiková VanesaKováčiková Vanesa 011027 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 26.47
2 Fiťmová DominikaFiťmová Dominika 001215 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 24.66
3 Jančová AndreaJančová Andrea 040924 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 22.25
Hod diskom 1 kg - Dorastenky (streda, 8.5.2019)
Um. Jméno Ročník Oddiel/štát Výkon
1 Martincová LuciaMartincová Lucia 031204 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 28.33
2 Urblíková LenkaUrblíková Lenka 031216 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 24.00
3 Hynková VesnaHynková Vesna 041003 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 23.32
Hod diskom 1,5 kg - Dorastenci (streda, 8.5.2019)
Um. Jméno Ročník Oddiel/štát Výkon
1 Franko RadoslavFranko Radoslav 030112 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 38.82
2 Gallay IgorGallay Igor 020215 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 34.55
3 Medveď MichalMedveď Michal 020802 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 33.83
Hod diskom 1,75 kg - Juniori (streda, 8.5.2019)
Um. Jméno Ročník Oddiel/štát Výkon
1 Šujanský BorisŠujanský Boris 010312 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 27.63
Hod kladivom 3 kg - Dorastenky (streda, 8.5.2019)
Um. Jméno Ročník Oddiel/štát Výkon
2 Martincová LuciaMartincová Lucia 031204 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 30.37
3 Čanecká PaulinaČanecká Paulina 040120 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 24.66
Hod kladivom 4 kg - Juniorky (streda, 8.5.2019)
Um. Jméno Ročník Oddiel/štát Výkon
1 Boldižárová VeronikaBoldižárová Veronika 030404 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 33.16
Hod kladivom 5 kg - Dorastenci (streda, 8.5.2019)
Um. Jméno Ročník Oddiel/štát Výkon
1 Sanitra DominikSanitra Dominik 031005 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 46.47
2 Pauer AdriánPauer Adrián 020207 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 27.18
3 Očkay DominikOčkay Dominik 030923 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 23.61
Hod kladivom 6 kg - Juniori (streda, 8.5.2019)
Um. Jméno Ročník Oddiel/štát Výkon
1 Šujanský BorisŠujanský Boris 010312 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 27.83
Hod kriketovou loptičkou - Mladší žiaci (streda, 8.5.2019)
Um. Jméno Ročník Oddiel/štát Výkon
1 Lešňovský Jaroslav, JuLešňovský Jaroslav, Ju 070331 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 55.60
2 Čeman Martin PeterČeman Martin Peter 070122 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 49.26
3 Habrún JakubHabrún Jakub 070427 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 45.77
Hod kriketovou loptičkou - Mladšie žiačky (streda, 8.5.2019)
Um. Jméno Ročník Oddiel/štát Výkon
1 Kubalová NinaKubalová Nina 060601 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 47.43
2 Bieliková NatáliaBieliková Natália 060110 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 45.00
3 Bódiková JanaBódiková Jana 060321 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 44.28
Hod oštepom 500 g - Dorastenky (streda, 8.5.2019)
Um. Jméno Ročník Oddiel/štát Výkon
1 Kvietková LauraKvietková Laura 030412 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 33.83
2 Klabníková AlexandraKlabníková Alexandra 040517 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 28.59
3 Lukašíková EmaLukašíková Ema 041022 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 27.70
Hod oštepom 600 g - Juniorky (streda, 8.5.2019)
Um. Jméno Ročník Oddiel/štát Výkon
1 Fiťmová DominikaFiťmová Dominika 001215 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 32.92
2 Jančová AndreaJančová Andrea 040924 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 15.42
3 Feriancová AlenaFeriancová Alena 040820 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 13.88
Hod oštepom 700 g - Dorastenci (streda, 8.5.2019)
Um. Jméno Ročník Oddiel/štát Výkon
1 Medveď MichalMedveď Michal 020802 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 48.93
2 Tomčík GorazdTomčík Gorazd 030906 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 42.24
3 Revaj TomášRevaj Tomáš 031006 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 34.83