<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

1. kolo M-SsAZ družstiev mladšieho žiactva, dorastu a juniorov

Banská Bystrica (8. 5. 2019)

4 x 60 m kluby - Mladší žiaci (Beh)

Beh 1 (st, 8.5.2019 - 15:20) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Domiňák, Zahumenský, Žofaj, Babinský Domiňák, Zahumenský, Žofaj, Babinský AK Svetlošák Banská BystricaAK Svetlošák Banská Bystrica 8 36.41 9.00
2 Ambrózi, Gál, Gregor, Homola Ambrózi, Gál, Gregor, Homola BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 4 36.63 8.00
3 Briš, Gottwald, Michlík, Kocifaj Briš, Gottwald, Michlík, Kocifaj Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 5 36.99 7.00
4 Čamaj, Holienčík, Rúrik, Svitek Čamaj, Holienčík, Rúrik, Svitek AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 7 37.01 6.00
5 Dančo, Fehérvari, Méri, Varšo Dančo, Fehérvari, Méri, Varšo MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 3 37.75 5.00
6 Habrún, Mahdoň, Mištrík, Rybár Habrún, Mahdoň, Mištrík, Rybár ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 2 39.95
Husárik, Lobpreis, Muška, Neméth Husárik, Lobpreis, Muška, Neméth AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 6 DNS
Badáni, Hudík, Kubinec , Luka Badáni, Hudík, Kubinec , Luka AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 1 DNS
Poznámky:
4 x 60m - Mladší žiaci :: Beh A
Celkom 8 pretekárov
Beh 2 (st, 8.5.2019 - 15:22) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Jankula, Jankulár, Jankulár, Maretta Jankula, Jankulár, Jankulár, Maretta Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 36.08 11.00
2 Gál, Henček, Parobek, Ďurica Gál, Henček, Parobek, Ďurica BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 7 38.67 4.00
3 Babic, Šupina, Varinský, Šupina Babic, Šupina, Varinský, Šupina BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 4 38.93 3.00
4 Lehotský, Boško, Rybárik, Valíček Lehotský, Boško, Rybárik, Valíček AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 39.14 2.00
5 Čeman, Čeman, Lacko, Tatár Čeman, Čeman, Lacko, Tatár MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 6 39.77 1.00
Poznámky:
4 x 60m - Mladší žiaci :: Beh B
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Jankula, Jankulár, Jankulár, Maretta Jankula, Jankulár, Jankulár, Maretta Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 36.08 11.00
2 Domiňák, Zahumenský, Žofaj, Babinský Domiňák, Zahumenský, Žofaj, Babinský AK Svetlošák Banská BystricaAK Svetlošák Banská Bystrica 8 36.41 9.00
3 Ambrózi, Gál, Gregor, Homola Ambrózi, Gál, Gregor, Homola BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 4 36.63 8.00
4 Briš, Gottwald, Michlík, Kocifaj Briš, Gottwald, Michlík, Kocifaj Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 5 36.99 7.00
5 Čamaj, Holienčík, Rúrik, Svitek Čamaj, Holienčík, Rúrik, Svitek AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 7 37.01 6.00
6 Dančo, Fehérvari, Méri, Varšo Dančo, Fehérvari, Méri, Varšo MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 3 37.75 5.00
7 Gál, Henček, Parobek, Ďurica Gál, Henček, Parobek, Ďurica BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 7 38.67 4.00
8 Babic, Šupina, Varinský, Šupina Babic, Šupina, Varinský, Šupina BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 4 38.93 3.00
9 Lehotský, Boško, Rybárik, Valíček Lehotský, Boško, Rybárik, Valíček AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 39.14 2.00
10 Čeman, Čeman, Lacko, Tatár Čeman, Čeman, Lacko, Tatár MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 6 39.77 1.00
11 Habrún, Mahdoň, Mištrík, Rybár Habrún, Mahdoň, Mištrík, Rybár ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 2 39.95
Husárik, Lobpreis, Muška, Neméth Husárik, Lobpreis, Muška, Neméth AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 6 DNS
Badáni, Hudík, Kubinec , Luka Badáni, Hudík, Kubinec , Luka AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 1 DNS

4 x 60 m kluby - Mladšie žiačky (Beh)

Beh 1 (st, 8.5.2019 - 15:35) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Černáková, Píšová, Sliacka, Poštová Černáková, Píšová, Sliacka, Poštová BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 4 35.56 7.00
2 Altániová, Kubíncová, Miniarová, Monošíková Altániová, Kubíncová, Miniarová, Monošíková AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 8 36.60 2.00
3 Hudecová, Zábojníková, Duháčková, Maleková Hudecová, Zábojníková, Duháčková, Maleková Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 5 36.97 1.00
4 Gálová, Kyzúrová, Pilňanová, MOJŽIŠOVÁ Gálová, Kyzúrová, Pilňanová, MOJŽIŠOVÁ MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 7 38.00
5 Gottwaldová, Jarošová, Mandúchová, Valovičová Gottwaldová, Jarošová, Mandúchová, Valovičová ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 1 38.24
6 Baloghová, Pétryová, Stašová, Kudryová Baloghová, Pétryová, Stašová, Kudryová TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 3 38.25
7 Balážová, Cvachová, Hanzlíková, Vozárová Balážová, Cvachová, Hanzlíková, Vozárová AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 2 38.56
8 Gajdošová, Kurnasová, Malčeková, Markechová Gajdošová, Kurnasová, Malčeková, Markechová AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 6 43.23
Poznámky:
4 x 60m - Mladšie žiačky :: Beh A
Celkom 8 pretekárov
Beh 2 (st, 8.5.2019 - 15:37) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Ďurišová, Mikuštiaková, Tomková, Trnovská Ďurišová, Mikuštiaková, Tomková, Trnovská AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 6 34.16 11.00
2 Frličková, Jurečeková, Redechová, Samčíková Frličková, Jurečeková, Redechová, Samčíková Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 34.43 9.00
3 Bíziková, Hlavatá, Žiaková, Majtáňová Bíziková, Hlavatá, Žiaková, Majtáňová AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom 3 34.54 8.00
4 Jaššáková, Mazuráková, Pienčáková, Svetlošáková Jaššáková, Mazuráková, Pienčáková, Svetlošáková AK Svetlošák Banská BystricaAK Svetlošák Banská Bystrica 4 35.84 6.00
5 Aydin, Beliančínová, Bratková, Kuboučíková Aydin, Beliančínová, Bratková, Kuboučíková MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 5 35.92 5.00
6 Bobaľová, Mišurdová, Dohnanová, Tománková Bobaľová, Mišurdová, Dohnanová, Tománková BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 8 39.58
7 Betková, Mešťanová, Vlčková, Vlčková Betková, Mešťanová, Vlčková, Vlčková AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 1 39.75
8 Beláková, Gagová, Holúbková, Kunštárová Beláková, Gagová, Holúbková, Kunštárová AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 7 42.14
Poznámky:
4 x 60m - Mladšie žiačky :: Beh B
Celkom 8 pretekárov
Beh 3 (st, 8.5.2019 - 15:39) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Kuncová, Semeníková, Šubová, KAŠČÁKOVÁ Kuncová, Semeníková, Šubová, KAŠČÁKOVÁ AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 36.17 4.00
2 Kubalová, Novosedliaková, Ondrejcová, Samulová Kubalová, Novosedliaková, Ondrejcová, Samulová AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 36.56 3.00
3 Holubová, Kleinová, Berešíková, Janotová Holubová, Kleinová, Berešíková, Janotová AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom 7 38.93
4 Ďuranová, Hudecová, Karásková, Líškayová Ďuranová, Hudecová, Karásková, Líškayová MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 6 39.25
5 Dundeková, Ovečková, Voštinárová, Bátová Dundeková, Ovečková, Voštinárová, Bátová ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 4 39.44
6 Adamíková, Osrmanová, Štefániková, Tomaníková Adamíková, Osrmanová, Štefániková, Tomaníková AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 41.02
Poznámky:
4 x 60m - Mladšie žiačky :: Beh C
Celkom 6 pretekárov
Beh 4 (st, 8.5.2019 - 15:41) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Gorgoszová, Haštová, Húšťavová, Nováková Gorgoszová, Haštová, Húšťavová, Nováková Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 38.97
2 Boboková, Marušková, Ruckschlossová, Ruckschlossová Boboková, Marušková, Ruckschlossová, Ruckschlossová MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 4 43.04
3 Antalová, Kopačková, Kubišová, Solíková Antalová, Kopačková, Kubišová, Solíková AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 6 43.53
Poznámky:
4 x 60m - Mladšie žiačky :: Beh D
Celkom 3 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Ďurišová, Mikuštiaková, Tomková, Trnovská Ďurišová, Mikuštiaková, Tomková, Trnovská AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 6 34.16 11.00
2 Frličková, Jurečeková, Redechová, Samčíková Frličková, Jurečeková, Redechová, Samčíková Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 34.43 9.00
3 Bíziková, Hlavatá, Žiaková, Majtáňová Bíziková, Hlavatá, Žiaková, Majtáňová AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom 3 34.54 8.00
4 Černáková, Píšová, Sliacka, Poštová Černáková, Píšová, Sliacka, Poštová BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 4 35.56 7.00
5 Jaššáková, Mazuráková, Pienčáková, Svetlošáková Jaššáková, Mazuráková, Pienčáková, Svetlošáková AK Svetlošák Banská BystricaAK Svetlošák Banská Bystrica 4 35.84 6.00
6 Aydin, Beliančínová, Bratková, Kuboučíková Aydin, Beliančínová, Bratková, Kuboučíková MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 5 35.92 5.00
7 Kuncová, Semeníková, Šubová, KAŠČÁKOVÁ Kuncová, Semeníková, Šubová, KAŠČÁKOVÁ AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 36.17 4.00
8 Kubalová, Novosedliaková, Ondrejcová, Samulová Kubalová, Novosedliaková, Ondrejcová, Samulová AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 36.56 3.00
9 Altániová, Kubíncová, Miniarová, Monošíková Altániová, Kubíncová, Miniarová, Monošíková AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 8 36.60 2.00
10 Hudecová, Zábojníková, Duháčková, Maleková Hudecová, Zábojníková, Duháčková, Maleková Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 5 36.97 1.00
11 Gálová, Kyzúrová, Pilňanová, MOJŽIŠOVÁ Gálová, Kyzúrová, Pilňanová, MOJŽIŠOVÁ MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 7 38.00
12 Gottwaldová, Jarošová, Mandúchová, Valovičová Gottwaldová, Jarošová, Mandúchová, Valovičová ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 1 38.24
13 Baloghová, Pétryová, Stašová, Kudryová Baloghová, Pétryová, Stašová, Kudryová TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 3 38.25
14 Balážová, Cvachová, Hanzlíková, Vozárová Balážová, Cvachová, Hanzlíková, Vozárová AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 2 38.56
15 Holubová, Kleinová, Berešíková, Janotová Holubová, Kleinová, Berešíková, Janotová AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom 7 38.93
16 Gorgoszová, Haštová, Húšťavová, Nováková Gorgoszová, Haštová, Húšťavová, Nováková Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 38.97
17 Ďuranová, Hudecová, Karásková, Líškayová Ďuranová, Hudecová, Karásková, Líškayová MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 6 39.25
18 Dundeková, Ovečková, Voštinárová, Bátová Dundeková, Ovečková, Voštinárová, Bátová ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 4 39.44
19 Bobaľová, Mišurdová, Dohnanová, Tománková Bobaľová, Mišurdová, Dohnanová, Tománková BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 8 39.58
20 Betková, Mešťanová, Vlčková, Vlčková Betková, Mešťanová, Vlčková, Vlčková AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 1 39.75
21 Adamíková, Osrmanová, Štefániková, Tomaníková Adamíková, Osrmanová, Štefániková, Tomaníková AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 41.02
22 Beláková, Gagová, Holúbková, Kunštárová Beláková, Gagová, Holúbková, Kunštárová AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 7 42.14
23 Boboková, Marušková, Ruckschlossová, Ruckschlossová Boboková, Marušková, Ruckschlossová, Ruckschlossová MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 4 43.04
24 Gajdošová, Kurnasová, Malčeková, Markechová Gajdošová, Kurnasová, Malčeková, Markechová AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 6 43.23
25 Antalová, Kopačková, Kubišová, Solíková Antalová, Kopačková, Kubišová, Solíková AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 6 43.53