<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

1. kolo M-SsAZ družstiev mladšieho žiactva, dorastu a juniorov

Banská Bystrica (8. 5. 2019)

3000 m - Juniori

(st, 8.5.2019 - 15:05) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Body
MS 84 Chlupka AndrejChlupka Andrej 990622 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 1 09:40.52
Ondrovič MarekOndrovič Marek 010614 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 DNS
Poznámky:
3000m - Juniori
Celkom 2 pretekári

3000 m - Dorastenci

(st, 8.5.2019 - 15:05) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 382 Redecha JánRedecha Ján 040709 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 10:07.55 11.00
2 339 Didi AdamDidi Adam 020402 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 6 10:13.13 9.00
3 338 Gregor MatejGregor Matej 020619 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 5 10:20.27 8.00
4 349 Beharka AdriánBeharka Adrián 031002 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 11:19.07 7.00
5 226 Adam AlexAdam Alex 030816 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 7 11:32.21 6.00
6 224 Čurlej MariánČurlej Marián 021228 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 1 11:45.61 5.00
Gandel DominikGandel Dominik 040503 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 DNS
Poznámky:
3000m - Dorastenci
Celkom 7 pretekárov

3000 m - Juniorky

(st, 8.5.2019 - 15:05) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 231 Golhová SáraGolhová Sára 010802 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2 13:14.57 11.00
255 Pribulová AgátaPribulová Agáta 000815 Zdravie v pohybe LučatínZdravie v pohybe Lučatín 1 DNF
Poznámky:
3000m - Juniorky
Celkom 2 pretekári

3000 m - Dorastenky

(st, 8.5.2019 - 15:05) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 66 Kotianová LenkaKotianová Lenka 030812 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 7 11:38.32 11.00
2 353 Tamasiová ŠarlotaTamasiová Šarlota 050713 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 8 12:34.70 9.00
3 360 Urgelová ViktóriaUrgelová Viktória 040219 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 12:47.09 8.00
4 260 Mešťanová MichaelaMešťanová Michaela 030718 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 9 13:02.18 7.00
5 373 Krajčíková NinaKrajčíková Nina 041008 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 6 13:13.51 6.00
6 222 Danielova NinaDanielova Nina 020626 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 1 13:16.14 5.00
7 195 Kováčová NicolKováčová Nicol 020809 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 2 13:21.70 4.00
8 341 Račayová TerezaRačayová Tereza 031004 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 14:19.75 3.00
MS 19 Benčúriková AlicaBenčúriková Alica 040911 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 15:08.21
Poznámky:
3000m - Dorastenky
Celkom 9 pretekárov