<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

1. kolo M-SsAZ družstiev mladšieho žiactva, dorastu a juniorov

Banská Bystrica (8. 5. 2019)

Skok do diaľky - Juniori

(st, 8.5.2019 - 10:55) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Sloboda SamuelSloboda Samuel
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
010822 600 -0.5 m/s  -0.8537  -0.8600  -0.5600 11.00
2 Franek MichalFranek Michal
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
010315 590 -1.4 m/s 581  -0.6574  -1.3590  -1.4590 9.00
3 Hletko MartinHletko Martin
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
040720 549 -0.9 m/s 549  -0.9533  -1.4540  -1.6549 8.00
4 Žilka FilipŽilka Filip
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
011114 542 -1.2 m/s 540  -0.7542  -1.2 -0.3542 7.00
Harant PatrikHarant Patrik
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
010927 NM  -0.9 -0.6 -1.50.0
Poznámky/pokusy:
" Diaľka - Juniori
Celkom 5 pretekárov

Skok do diaľky - Dorastenci

(st, 8.5.2019 - 10:55) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Macík Radoslav TomášMacík Radoslav Tomáš
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
021106 556 -0.8 m/s 500  -0.2 -0.6523  -0.8523 -0.6556  -0.8520  -1.3 11.00
2 Koprda JakubKoprda Jakub
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
021221 516 -0.6 m/s 407  -0.6440  -0.8360  -0.6440460  -0.6516  -0.6 -0.1 9.00
3 Hodža MichalHodža Michal
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
040110 510 -1.2 m/s 465  -0.4480  -1.2483  -0.9483493  -0.4490  -0.7510  -1.2 8.00
4 Sluka PeterSluka Peter
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
030912 481 -0.5 m/s 481  -0.5444  -0.2400  -0.2481396  -0.5460  -0.5448  -0.1 7.00
5 Vrábeľ AdamVrábeľ Adam
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
051003 450 -0.1 m/s 427  -0.8431  -0.7450  -0.1450 -1.1448  -0.4443  -0.5 6.00
6 Lipták AurelLipták Aurel
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
041019 443 -0.6 m/s  -0.9416  -1.1432  -0.7432443  -0.6 -0.9 -0.6 5.00
7 Dováľ PatrikDováľ Patrik
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
051001 431 -0.3 m/s 430  -0.3422  -0.7431  -0.3431 -1.0 -0.2 -0.8 4.00
8 Šimík MartinŠimík Martin
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
050513 424 -0.9 m/s 407  -0.4424  -0.9405  -0.4424400  -1.3413  -0.4 -0.9 3.00
Poznámky/pokusy:
" Diaľka - Dorastenci
Celkom 8 pretekárov

Skok do diaľky - Mladší žiaci

(st, 8.5.2019 - 12:20) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Michlík RichardMichlík Richard
Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina
060110 450 -0.5 m/s 450  -0.5305  -1.1353  -1.0450 -1.6433  -1.7 11.00
2 Domiňák DušanDomiňák Dušan
AK Svetlošák Banská BystricaAK Svetlošák Banská Bystrica
060216 432 -0.2 m/s  -0.5432  -0.2402  -0.5432426  -0.8392  -0.2 9.00
3 Sirota TimonSirota Timon
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
060812 425 -0.7 m/s 425  -0.7407  -0.4 -1.2425 -1.4 -1.7 8.00
4 Randjak AlexRandjak Alex
AK Svetlošák Banská BystricaAK Svetlošák Banská Bystrica
061003 400 -0.7 m/s 386  -0.6 -0.2370  -0.6386400  -0.7395  -0.3 7.00
5 Kekety TomášKekety Tomáš
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
060114 393 -0.9 m/s 393  -0.9384  -0.7 -0.7393 -1.4 -1.3 6.00
6 Lacko MichalLacko Michal
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
060719 392 -0.6 m/s  -0.8392  -0.6368  -0.9392360  -0.8371  -1.2 5.00
7 Hanák PatrikHanák Patrik
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
060414 390 -0.7 m/s 390  -0.7386  -0.5371  -0.8390380  -0.7380  -1.4 4.00
8 Ambrózi Andrej GustávAmbrózi Andrej Gustáv
BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica
061207 384 -0.8 m/s 384  -0.8362  -0.7347  -0.9384318  -1.5374  -1.6 3.00
9 Zahumenský MatúšZahumenský Matúš
AK Svetlošák Banská BystricaAK Svetlošák Banská Bystrica
060706 382 -0.7 m/s  -0.7382  -0.7382 2.00
10 Kucbel DávidKucbel Dávid
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
061014 380 -0.6 m/s 368  -0.2380  -0.6380 1.00
11 Ondrášik RastislavOndrášik Rastislav
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
060417 378 -0.8 m/s 317  -0.8378  -0.8378
12 Lešňovský Jaroslav, JuLešňovský Jaroslav, Ju
TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín
070331 365 -0.8 m/s 365  -0.8 -0.3365
13 Orlický MatejOrlický Matej
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
070615 363 -1.3 m/s 363  -1.3322  -0.8363
14 Zboňák MatúšZboňák Matúš
AK Svetlošák Banská BystricaAK Svetlošák Banská Bystrica
061223 356 -0.5 m/s 353  -0.4356  -0.5356
15 Pacák MatúšPacák Matúš
TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín
080623 338 +0.2 m/s 327  -1.2338  +0.2338
16 Svitek SamuelSvitek Samuel
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
071117 323 -0.7 m/s 312  -0.9323  -0.7323
17 Lovíšek DarrenLovíšek Darren
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
071205 313 -0.6 m/s 291  -0.9313  -0.6313
18 Vanzal MiroslavVanzal Miroslav
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
070901 308 -0.9 m/s  -0.5308  -0.9308
19 Palášthy KarolPalášthy Karol
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
070530 274 -0.4 m/s  -0.7274  -0.4274
Mikita MatejMikita Matej
CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš
060903 DNS 0.0
Badáni MarekBadáni Marek
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
070927 NM  -0.9 -0.10.0
Hanzel MarekHanzel Marek
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
080827 NM  -1.2 -0.70.0
Poznámky/pokusy:
" Diaľka - Mladší žiaci
Celkom 22 pretekárov

Skok do diaľky - Juniorky

(st, 8.5.2019 - 10:00) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Comová MichaelaComová Michaela
Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina
010522 490 -0.7 m/s 450  -0.8490  -0.7490 11.00
2 Kováčová ViktóriaKováčová Viktória
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
020111 427 -0.2 m/s 399  -0.8427  -0.2427 9.00
3 Podhradska SaraPodhradska Sara
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
041013 420 -0.4 m/s 420  -0.4 -0.9420 8.00
4 Murgašová EmaMurgašová Ema
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
010102 418 -0.9 m/s 409  -0.4418  -0.9418 7.00
5 Močarniková VanesaMočarniková Vanesa
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
020215 414 -0.8 m/s  -0.6414  -0.8414 6.00
6 Jančová AndreaJančová Andrea
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
040924 408 +0.0 m/s 408  +0.0402  -0.4408 5.00
7 Peničková PaulínaPeničková Paulína
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
050304 397 -0.4 m/s 381  -0.8397  -0.4397 4.00
8 Hlavatová BarboraHlavatová Barbora
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
010415 354 -0.5 m/s 336  +0.2354  -0.5354 3.00
Beňová BarbaraBeňová Barbara
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
011119 DNS 0.0
Stanková KarinStanková Karin
AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica
000807 NM  -0.9 -0.80.0
Kostelná KristínaKostelná Kristína
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
011106 NM  -0.3 -0.40.0
Poznámky/pokusy:
" Diaľka - Juniorky
Celkom 11 pretekárov

Skok do diaľky - Dorastenky

(st, 8.5.2019 - 10:00) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Petrovičová SofiaPetrovičová Sofia
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
030430 484 -0.5 m/s 472  -0.7 -0.2451  -1.4472470  -0.8484  -0.5 11.00
2 Šavlová KatarínaŠavlová Katarína
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
020415 481 -0.8 m/s 460  -0.8436  -0.7476  -0.5476481  -0.8 -0.6 9.00
3 Jánošíková NicolJánošíková Nicol
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
050626 480 -0.6 m/s 480  -0.6454  -1.4470  -1.0480478  -0.3465  -0.9 8.00
4 Gazíková KatarínaGazíková Katarína
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
041212 478 -0.5 m/s 456  -1.1475  -1.1478  -0.5478461  -0.8449  -0.2 7.00
5 Sásová KristínaSásová Kristína
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
040624 464 -0.7 m/s 442  -0.2453  +0.0 -0.6453456  -0.9464  -0.7 6.00
6 Krajčová NinaKrajčová Nina
CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš
040811 458 -1.4 m/s 444  -1.2 -1.5 -0.9444458  -1.4 -0.4 5.00
7 Haviarová KatarínaHaviarová Katarína
AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban...
030130 450 -0.4 m/s 373  -0.2445  -1.4450  -0.4450413  -1.1422  -0.9 4.00
8 Guothová AlexandraGuothová Alexandra
AC Kriváň Liptovský MikulášAC Kriváň Liptovský Mikuláš
030914 448 -1.2 m/s 442  -0.8407  -1.6448  -1.2448 -0.5 -1.4 3.00
9 Hynková VesnaHynková Vesna
CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš
041003 440 -0.6 m/s 440  -0.6 -0.4440 2.00
10 Janičkova KatarínaJaničkova Katarína
Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou
050716 438 -0.4 m/s  -1.4438  -0.4438 1.00
11 Bátoryová KarinBátoryová Karin
AC Kriváň Liptovský MikulášAC Kriváň Liptovský Mikuláš
040918 430 -0.6 m/s 425  -0.2430  -0.6430
12 Paštrnáková GabrielaPaštrnáková Gabriela
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
040419 429 -1.2 m/s 405  -0.4429  -1.2429
13 Mathéová AdrianaMathéová Adriana
ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica
050818 420 -0.9 m/s 420  -0.9400  -0.7420
14 Haštová NatáliaHaštová Natália
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
050420 418 -0.8 m/s 418  -0.8409  -0.7418
15 Kremserová TerezaKremserová Tereza
ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica
030211 413 -0.1 m/s 413  -0.1372  -0.3413
16 Mejsnarová VeronikaMejsnarová Veronika
AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica
050104 410 -0.2 m/s 410  -0.2403  -0.4410
17 Kováčová NicolKováčová Nicol
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
020809 407 -0.8 m/s 283  -0.3407  -0.8407
18 Holecová AdrianaHolecová Adriana
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
051031 401 -0.4 m/s 401  -0.4383  -0.1401
19 Stehlíková Katarína Stehlíková Katarína
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
050503 398 -0.9 m/s 398  -0.9381  -0.5398
20 Nepšinská EmaNepšinská Ema
AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno
050812 394 -0.6 m/s 377  -0.8394  -0.6394
21 Martinčeková EmmaMartinčeková Emma
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
041002 387 -0.4 m/s  -0.3387  -0.4387
22 Fapšová VeronikaFapšová Veronika
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
050313 375 -0.2 m/s  -0.3375  -0.2375
23 Moravčíková NikolMoravčíková Nikol
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
030709 365 -0.8 m/s  -0.8365  -0.8365
24 Ježíková KatarínaJežíková Katarína
AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica
030415 355 -0.5 m/s 355  -0.5 -0.5355
Poznámky/pokusy:
" Diaľka - Dorastenky
Celkom 24 pretekárov

Skok do diaľky - Mladšie žiačky

(st, 8.5.2019 - 13:20) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Bieliková NatáliaBieliková Natália
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
060110 505 480  -0.5500  -0.9505505472  -0.3495  -1.0 11.00
2 Perončíková PaulaPerončíková Paula
CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš
061223 472 -1.1 m/s 445  -0.7465  -0.5472  -1.1472468  -0.8372  -1.4 9.00
3 Mikuštiaková MiaMikuštiaková Mia
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
060520 450 -1.2 m/s 422  -0.7431  -0.4428  -1.2431412  -0.7450  -1.2 8.00
4 Drabinová TamaraDrabinová Tamara
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
070513 440 -1.3 m/s 421  -0.9440  -1.3423  -1.4440 -0.5428  -0.8 7.00
5 Bódiková JanaBódiková Jana
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
060321 433 -0.6 m/s 411  -0.8 -1.5416  -1.3416433  -0.6 -0.6 6.00
6 Frličková LauraFrličková Laura
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
070115 416 -0.5 m/s 371  -0.9416  -0.5367  -0.5416404  -0.7408  -1.4 5.00
7 Ivaničová VivieneIvaničová Viviene
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
070930 415 -0.9 m/s 405  -0.7414  -1.1 -1.5414407  -0.9415  -0.9 4.00
8 Jánošíková ChiaraJánošíková Chiara
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
060906 385 -1.3 m/s 385  -1.3 -0.7358  -0.9385347  -0.5374  -1.2 3.00
9 Beláková AnabelBeláková Anabel
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
081014 366 -0.8 m/s 366  -0.8339  -0.8366 2.00
10 Danihliková MartinaDanihliková Martina
AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica
080115 365 -0.6 m/s 365  -0.6355  -0.5365 1.00
11 Horňáková Tamara Horňáková Tamara
CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš
070209 360 -1.2 m/s 340  -0.7360  -1.2360
12 Hubočanová VanessaHubočanová Vanessa
TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín
061211 360 -0.4 m/s  -0.5360  -0.4360
13 Ágoštonová RomanaÁgoštonová Romana
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
071116 358 -0.8 m/s  -0.4358  -0.8358
14 Gagová VanesaGagová Vanesa
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
080729 352 -0.9 m/s 352  -0.9348  -0.6352
15 Kuňáková KristínaKuňáková Kristína
AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno
080830 352 -1.3 m/s 340  -0.5352  -1.3352
16 Cvachová AlžbetaCvachová Alžbeta
AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno
070405 351 -0.6 m/s 351  -0.6314  -0.5351
17 Kuncová Karin Kuncová Karin
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
070701 347 -0.5 m/s 347  -0.5315  -0.7347
18 Pienčáková KamilaPienčáková Kamila
AK Svetlošák Banská BystricaAK Svetlošák Banská Bystrica
060313 347 -1.1 m/s  -1.2347  -1.1347
19 Danková TamaraDanková Tamara
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
071029 340 -0.4 m/s 330  -0.3340  -0.4340
20 Politzerová VanessaPolitzerová Vanessa
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
061006 338 -1.4 m/s 338  -1.4324  -0.5338
21 Vlčková AndreaVlčková Andrea
AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno
060602 333 +1.2 m/s 333  +1.2318  +0.2333
22 Gorgoszová TimeaGorgoszová Timea
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
070515 331 -1.1 m/s 331  -1.1 -0.9331
23 Holúbková MonikaHolúbková Monika
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
080222 330 -0.5 m/s 330  -0.5 -0.1330
24 Bobaľová AdrianaBobaľová Adriana
BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica
070908 310 -0.5 m/s  -0.2310  -0.5310
25 Holubová KarinHolubová Karin
AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom
070509 306 -0.6 m/s 306  -0.5306  -0.6306
26 Trnková TatianaTrnková Tatiana
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
070709 302 -1.2 m/s 302  -1.2281  -0.8302
27= Kunštárová LiliKunštárová Lili
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
091109 300 -0.9 m/s  -1.3300  -1.2300
27= Svetlošáková KláraSvetlošáková Klára
AK Svetlošák Banská BystricaAK Svetlošák Banská Bystrica
070110 300 -1.2 m/s 300  -0.9 -1.4300
29 Kultanová BeataKultanová Beata
CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš
080224 284 -1.5 m/s 284  -1.5273  -0.2284
Jaššáková SilviaJaššáková Silvia
AK Svetlošák Banská BystricaAK Svetlošák Banská Bystrica
070711 DNS 0.0
Kečkéšová EmíliaKečkéšová Emília
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
060130 DNS 0.0
Dobáková MiaDobáková Mia
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
070905 DNS 0.0
Pétryová BibiánaPétryová Bibiána
TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín
080711 NM  -1.6 -0.60.0
Poštová NelaPoštová Nela
AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno
071227 NM  -1.0 -1.30.0
Pavlíková NinaPavlíková Nina
MŠK Žiar nad HronomMŠK Žiar nad Hronom
070501 NM  -1.0 -0.80.0
Ďurniková KatarínaĎurniková Katarína
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
071117 NM  -0.9 -1.20.0
Poznámky/pokusy:
" Diaľka - Mladšie žiačky
Celkom 36 pretekárov