<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

1. kolo M-SsAZ družstiev mladšieho žiactva, dorastu a juniorov

Banská Bystrica (8. 5. 2019)
60 m - Mladší žiaci (streda, 8.5.2019)
Um. Jméno Ročník Oddiel/štát Výkon Reakcie
1 Kováč MartinKováč Martin 060527 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 08.72
2 Maretta RóbertMaretta Róbert 070713 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 08.79
3 Chovanec MartinChovanec Martin 070803 AC Kriváň Liptovský MikulášAC Kriváň Liptovský Mikuláš 08.83
60 m - Mladší žiaci (streda, 8.5.2019)
Um. Jméno Ročník Oddiel/štát Výkon Reakcie
1 Franko TomašFranko Tomaš 070912 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 09.02
2 Rúrik MarcoRúrik Marco 070822 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 09.15
3 Jankulár AlexJankulár Alex 100409 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 09.29
60 m - Mladšie žiačky (streda, 8.5.2019)
Um. Jméno Ročník Oddiel/štát Výkon Reakcie
1 Jurečeková AnnaJurečeková Anna 070505 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 08.59
2 Žiaková ZuzanaŽiaková Zuzana 060124 AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom 08.76
3 Lukašíková BeátaLukašíková Beáta 060428 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 08.83
60 m - Mladšie žiačky (streda, 8.5.2019)
Um. Jméno Ročník Oddiel/štát Výkon Reakcie
1 Vašáková DianaVašáková Diana 061006 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 09.16
2= Trnovská LindaTrnovská Linda 060411 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 09.17
2= Tatarková NikolaTatarková Nikola 090310 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 09.17
100 m - Dorastenci (streda, 8.5.2019)
Um. Jméno Ročník Oddiel/štát Výkon Reakcie
1 Lubelec LadislavLubelec Ladislav 030514 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 11.38
2 Duchoslav JánDuchoslav Ján 030721 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 11.70
100 m - Dorastenci (streda, 8.5.2019)
Um. Jméno Ročník Oddiel/štát Výkon Reakcie
1 Fajfer PatrikFajfer Patrik 020526 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 12.72
2 Hudec MatejHudec Matej 040718 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 12.94
3 Koprda JakubKoprda Jakub 021221 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 13.01
100 m - Dorastenky (streda, 8.5.2019)
Um. Jméno Ročník Oddiel/štát Výkon Reakcie
1 Krotáková PetraKrotáková Petra 040328 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 13.07
2 Turičíková MáriaTuričíková Mária 030919 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 13.27
3 Holeková KarolínaHoleková Karolína 040306 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 13.32
100 m - Dorastenky (streda, 8.5.2019)
Um. Jméno Ročník Oddiel/štát Výkon Reakcie
1 Mathéová AdrianaMathéová Adriana 050818 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 13.81
2 Šmehílová SáraŠmehílová Sára 040411 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 13.98
3 Urbanovská LillyUrbanovská Lilly 040714 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 14.03
200 m - Juniorky (streda, 8.5.2019)
Um. Jméno Ročník Oddiel/štát Výkon Reakcie
2 Predajnianska LenkaPredajnianska Lenka 000915 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 27.39
3 Comová MichaelaComová Michaela 010522 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 27.42
400 m - Juniorky (streda, 8.5.2019)
Um. Jméno Ročník Oddiel/štát Výkon Reakcie
800 m - Juniori (streda, 8.5.2019)
Um. Jméno Ročník Oddiel/štát Výkon
1 222 Paulíny AndrejPaulíny Andrej 010401 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1:55.45
2 266 Revaj FilipRevaj Filip 020613 AK Svetlošák Banská BystricaAK Svetlošák Banská Bystrica 1:55.77
3 89 Janíček AdamJaníček Adam 020103 Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou 1:59.11
800 m - Dorastenci (streda, 8.5.2019)
Um. Jméno Ročník Oddiel/štát Výkon
1 337 Kubica RadoslavKubica Radoslav 021027 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 2:06.63
2 353 Nosáľ TomášNosáľ Tomáš 040728 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2:09.26
3 341 Hurik Tibor Hurik Tibor 030417 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 2:13.10
800 m - Juniorky (streda, 8.5.2019)
Um. Jméno Ročník Oddiel/štát Výkon
1 401 Špitková KristínaŠpitková Kristína 010130 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2:33.31
2 196 Szépova NatáliaSzépova Natália 051215 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 2:51.52
3 417 Kostelná KristínaKostelná Kristína 011106 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 2:56.08
800 m - Dorastenky (streda, 8.5.2019)
Um. Jméno Ročník Oddiel/štát Výkon
1 366 Tokárová AndreaTokárová Andrea 040525 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 2:32.86
2 268 Simová PetraSimová Petra 041228 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 2:46.85
3 196 Bačová LeaBačová Lea 050307 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 2:51.52
1500 m - Mladší žiaci (streda, 8.5.2019)
Um. Jméno Ročník Oddiel/štát Výkon
1 363 Sokolík AndrejSokolík Andrej 060914 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5:46.32
2 68 Pavlík EduardPavlík Eduard 070619 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5:49.72
3 259 Korman SebastianKorman Sebastian 060304 AK Svetlošák Banská BystricaAK Svetlošák Banská Bystrica 5:52.85
1500 m - Mladšie žiačky (streda, 8.5.2019)
Um. Jméno Ročník Oddiel/štát Výkon
1 19 Kubicová KarolinaKubicová Karolina 060926 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 5:54.37
2 353 Vozárová KláraVozárová Klára 060413 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 5:57.65
3 341 Kuboučíková HankaKuboučíková Hanka 070810 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 6:00.00
3000 m - Juniori (streda, 8.5.2019)
Um. Jméno Ročník Oddiel/štát Výkon
3000 m - Dorastenci (streda, 8.5.2019)
Um. Jméno Ročník Oddiel/štát Výkon
1 382 Redecha JánRedecha Ján 040709 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 10:07.55
2 339 Didi AdamDidi Adam 020402 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 10:13.13
3 338 Gregor MatejGregor Matej 020619 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 10:20.27
3000 m - Juniorky (streda, 8.5.2019)
Um. Jméno Ročník Oddiel/štát Výkon
1 231 Golhová SáraGolhová Sára 010802 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 13:14.57
3000 m - Dorastenky (streda, 8.5.2019)
Um. Jméno Ročník Oddiel/štát Výkon
1 66 Kotianová LenkaKotianová Lenka 030812 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 11:38.32
2 353 Tamasiová ŠarlotaTamasiová Šarlota 050713 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 12:34.70
3 360 Urgelová ViktóriaUrgelová Viktória 040219 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 12:47.09
100 m prekážok [83,8cm] - Juniorky (streda, 8.5.2019)
Um. Jméno Ročník Oddiel/štát Výkon Reakcie
1 Remišová MartinaRemišová Martina 010210 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 19.75
110 m prekážok [91,4 cm] - Dorastenci (streda, 8.5.2019)
Um. Jméno Ročník Oddiel/štát Výkon Reakcie
1 Lubelec LadislavLubelec Ladislav 030514 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 14.74
2 Revaj TomášRevaj Tomáš 031006 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 17.24
3 Hradňanský TobiasHradňanský Tobias 040420 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 22.52
300 m prekážok [91,4 cm] - Juniori (streda, 8.5.2019)
Um. Jméno Ročník Oddiel/štát Výkon Reakcie
1 Drblík VladimírDrblík Vladimír 001005 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 49.79
300 m prekážok [83,8 cm] - Dorastenci (streda, 8.5.2019)
Um. Jméno Ročník Oddiel/štát Výkon Reakcie
1 Sabo MilanSabo Milan 020318 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 44.25
2 Revaj TomášRevaj Tomáš 031006 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 44.65
3 Tomčík GorazdTomčík Gorazd 030906 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 48.08
300 m prekážok [76,2 cm] - Juniorky (streda, 8.5.2019)
Um. Jméno Ročník Oddiel/štát Výkon Reakcie
Chôdza dráha 2000 m - Mladší žiaci (streda, 8.5.2019)
Um. Jméno Ročník Oddiel/štát Výkon
1 382 Bátovský ŠimonBátovský Šimon 080226 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 11:26.90
2 417 Zámečník RichardZámečník Richard 091025 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 12:13.83
3 350 Mažgút JakubMažgút Jakub 070806 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 12:43.87
Chôdza dráha 2000 m - Mladšie žiačky (streda, 8.5.2019)
Um. Jméno Ročník Oddiel/štát Výkon
1 255 Zámečníková KristínaZámečníková Kristína 070927 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 10:55.55
2 268 Jančová BibiánaJančová Bibiána 060417 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 11:10.91
3 222 Ďuranová NikolaĎuranová Nikola 061024 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 11:40.85
Chôdza dráha 3000 m - Dorastenci (streda, 8.5.2019)
Um. Jméno Ročník Oddiel/štát Výkon
1 89 Mencel TomášMencel Tomáš 040706 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 14:30.70
2 87 Nosáľ AdamNosáľ Adam 040728 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 14:54.18
Chôdza dráha 3000 m - Juniorky (streda, 8.5.2019)
Um. Jméno Ročník Oddiel/štát Výkon
1 46 Rusková LuciaRusková Lucia 011103 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 16:29.12
2 32 Ševčíková NikoletaŠevčíková Nikoleta 011114 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 18:32.29
Chôdza dráha 3000 m - Dorastenky (streda, 8.5.2019)
Um. Jméno Ročník Oddiel/štát Výkon
1 84 Dudová IvanaDudová Ivana 050608 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 16:20.09
2 58 Černajová EmaČernajová Ema 050503 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 17:39.33
3 70 Hubcejová LauraHubcejová Laura 031111 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 17:51.62
4 x 100 m kluby - Dorastenci (streda, 8.5.2019)
Um. Jméno Ročník Oddiel/štát Výkon Reakcie
1 Fajfer, Magula, Mandyčevský, Gregor Fajfer, Magula, Mandyčevský, Gregor BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 49.11
2 Duchoslav, Sádecký, Macháč, Rúrik Duchoslav, Sádecký, Macháč, Rúrik AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 50.11
3 Beharka, Mencel, Nosáľ, Nosáľ Beharka, Mencel, Nosáľ, Nosáľ Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 53.52