<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

1. kolo M-SsAZ družstiev mladšieho žiactva, dorastu a juniorov

Banská Bystrica (8. 5. 2019)

400 m - Juniori (Beh)

Beh 1 (st, 8.5.2019 - 13:30) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Hronček LukášHronček Lukáš 000713 AK Svetlošák Banská BystricaAK Svetlošák Banská Bystrica 7 50.66 11.00
2 Paulíny AndrejPaulíny Andrej 010401 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 51.54 9.00
3 Vojtáš NicolasVojtáš Nicolas 000119 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 51.74 8.00
4 Kurjak MatúšKurjak Matúš 030115 AO Slávia ŽU ŽilinaAO Slávia ŽU Žilina 4 53.79 7.00
MS Ondrovič MarekOndrovič Marek 010614 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 53.89
6 Riedel JurajRiedel Juraj 001201 Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou 8 54.50 5.00
7 Drblík VladimírDrblík Vladimír 001005 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 6 54.87 4.00
8 Vyšinský TomášVyšinský Tomáš 000516 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 3 57.51 3.00
Poznámky:
400m - Juniori :: Beh A
Celkom 8 pretekárov
Beh 2 (st, 8.5.2019 - 13:32) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Lazar MarekLazar Marek 011025 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 53.98 6.00
2 Malek OndrejMalek Ondrej 030128 AO Slávia ŽU ŽilinaAO Slávia ŽU Žilina 5 57.59 2.00
3 Kocman KrištofKocman Krištof 030112 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 58.60 1.00
Poznámky:
400m - Juniori :: Beh B
Celkom 3 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Hronček LukášHronček Lukáš 000713 AK Svetlošák Banská BystricaAK Svetlošák Banská Bystrica 7 50.66 11.00
2 Paulíny AndrejPaulíny Andrej 010401 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 51.54 9.00
3 Vojtáš NicolasVojtáš Nicolas 000119 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 51.74 8.00
4 Kurjak MatúšKurjak Matúš 030115 AO Slávia ŽU ŽilinaAO Slávia ŽU Žilina 4 53.79 7.00
5 Ondrovič MarekOndrovič Marek 010614 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 53.89
6 Lazar MarekLazar Marek 011025 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 53.98 6.00
7 Riedel JurajRiedel Juraj 001201 Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou 8 54.50 5.00
8 Drblík VladimírDrblík Vladimír 001005 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 6 54.87 4.00
9 Vyšinský TomášVyšinský Tomáš 000516 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 3 57.51 3.00
10 Malek OndrejMalek Ondrej 030128 AO Slávia ŽU ŽilinaAO Slávia ŽU Žilina 5 57.59 2.00
11 Kocman KrištofKocman Krištof 030112 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 58.60 1.00

400 m - Dorastenci (Beh)

Beh 1 (st, 8.5.2019 - 13:30) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Hrudkay OliverHrudkay Oliver 020214 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 52.93 11.00
2 Timko TomášTimko Tomáš 020226 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 56.04 8.00
3 Pauer AndrejPauer Andrej 030424 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 1 59.29 6.00
4 Lörinc LukášLörinc Lukáš 041118 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 5 1:09.10 5.00
Revaj FilipRevaj Filip 020613 AK Svetlošák Banská BystricaAK Svetlošák Banská Bystrica 6 DNS
Lukšo MárioLukšo Mário 030731 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 DNS
Poznámky:
400m - Dorastenci :: Beh A
Celkom 6 pretekárov
Beh 2 (st, 8.5.2019 - 13:32) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Sabo MilanSabo Milan 020318 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 3 54.60 9.00
2 Sucháň IvanSucháň Ivan 020122 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 58.59 7.00
3 Vrábeľ AdamVrábeľ Adam 051003 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 2 1:14.32 4.00
Poznámky:
400m - Dorastenci :: Beh B
Celkom 3 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Lörinc LukášLörinc Lukáš 041118 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 5 1:09.10 5.00
2 Vrábeľ AdamVrábeľ Adam 051003 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 2 1:14.32 4.00
3 Hrudkay OliverHrudkay Oliver 020214 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 52.93 11.00
4 Sabo MilanSabo Milan 020318 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 3 54.60 9.00
5 Timko TomášTimko Tomáš 020226 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 56.04 8.00
6 Sucháň IvanSucháň Ivan 020122 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 58.59 7.00
7 Pauer AndrejPauer Andrej 030424 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 1 59.29 6.00
Revaj FilipRevaj Filip 020613 AK Svetlošák Banská BystricaAK Svetlošák Banská Bystrica 6 DNS
Lukšo MárioLukšo Mário 030731 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 DNS

400 m - Juniorky

(st, 8.5.2019 - 13:40) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
MS Gajanová GabrielaGajanová Gabriela 991012 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 56.20
Poznámky:
400m - Juniorky
Celkom 1 pretekári

400 m - Dorastenky (Beh)

Beh 1 (st, 8.5.2019 - 13:40) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Morgošová KlaudiaMorgošová Klaudia 030112 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 1:04.00 11.00
2 Šmehílová SáraŠmehílová Sára 040411 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 7 1:05.00 9.00
3 Celerínová KatarínaCelerínová Katarína 030410 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 1:06.90 8.00
4 Zacharová DanielaZacharová Daniela 031013 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 1:07.27 7.00
5 Barnáková LenkaBarnáková Lenka 020919 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 3 1:09.42 6.00
6 Nochtová BiankaNochtová Bianka 030913 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 5 1:11.36 4.00
7 Škodová LenkaŠkodová Lenka 031210 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 8 1:18.76
Poznámky:
400m - Dorastenky :: Beh A
Celkom 7 pretekárov
Beh 2 (st, 8.5.2019 - 13:42) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
MS Salayová MichaelaSalayová Michaela 050510 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 1:03.13
MS Morávková TimeaMorávková Timea 040413 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 1:03.71
3 Blažeková NanetaBlažeková Naneta 030924 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 1:11.24 5.00
4 Kaprálová TerezaKaprálová Tereza 051014 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 7 1:12.37 3.00
5 Novotná ZuzanaNovotná Zuzana 040318 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 1:15.89 2.00
6 Jechová HanaJechová Hana 051026 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 3 1:17.60 1.00
7 Schwarzová SimonaSchwarzová Simona 051008 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 8 1:21.15
Poznámky:
400m - Dorastenky :: Beh B
Celkom 7 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Salayová MichaelaSalayová Michaela 050510 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 1:03.13
2 Morávková TimeaMorávková Timea 040413 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 1:03.71
3 Morgošová KlaudiaMorgošová Klaudia 030112 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 1:04.00 11.00
4 Šmehílová SáraŠmehílová Sára 040411 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 7 1:05.00 9.00
5 Celerínová KatarínaCelerínová Katarína 030410 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 1:06.90 8.00
6 Zacharová DanielaZacharová Daniela 031013 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 1:07.27 7.00
7 Barnáková LenkaBarnáková Lenka 020919 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 3 1:09.42 6.00
8 Blažeková NanetaBlažeková Naneta 030924 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 1:11.24 5.00
9 Nochtová BiankaNochtová Bianka 030913 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 5 1:11.36 4.00
10 Kaprálová TerezaKaprálová Tereza 051014 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 7 1:12.37 3.00
11 Novotná ZuzanaNovotná Zuzana 040318 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 1:15.89 2.00
12 Jechová HanaJechová Hana 051026 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 3 1:17.60 1.00
13 Škodová LenkaŠkodová Lenka 031210 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 8 1:18.76
14 Schwarzová SimonaSchwarzová Simona 051008 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 8 1:21.15