<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

1. kolo M-SsAZ družstiev mladšieho žiactva, dorastu a juniorov

Banská Bystrica (8. 5. 2019)

200 m - Juniori (Beh)

Beh 1 (st, 8.5.2019 - 14:20) Vietor: -0.9 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Hronček LukášHronček Lukáš 000713 AK Svetlošák Banská BystricaAK Svetlošák Banská Bystrica 6 23.69 11.00
2 Galdík MartinGaldík Martin 000809 AK Svetlošák Banská BystricaAK Svetlošák Banská Bystrica 1 23.73 9.00
3 Vojtáš NicolasVojtáš Nicolas 000119 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 23.78 8.00
4 Kurjak MatúšKurjak Matúš 030115 AO Slávia ŽU ŽilinaAO Slávia ŽU Žilina 5 24.93 6.00
5 Janíček TomášJaníček Tomáš 040130 Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou 8 25.51 4.00
6 Janíček AdamJaníček Adam 020103 Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou 7 26.24 3.00
7 Malek OndrejMalek Ondrej 030128 AO Slávia ŽU ŽilinaAO Slávia ŽU Žilina 2 27.00 2.00
Ondrejka TomášOndrejka Tomáš 001028 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 3 DNS
Poznámky:
200m - Juniori :: Beh A
Celkom 8 pretekárov
Beh 2 (st, 8.5.2019 - 14:22) Vietor: -2.0 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
MS Slotta Andrej Slotta Andrej 981227 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 6 23.95
2 Lazar MarekLazar Marek 011025 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 24.36 7.00
3 Riedel JurajRiedel Juraj 001201 Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou 4 25.44 5.00
Poznámky:
200m - Juniori :: Beh B
Celkom 3 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Hronček LukášHronček Lukáš 000713 AK Svetlošák Banská BystricaAK Svetlošák Banská Bystrica 6 23.69 11.00
2 Galdík MartinGaldík Martin 000809 AK Svetlošák Banská BystricaAK Svetlošák Banská Bystrica 1 23.73 9.00
3 Vojtáš NicolasVojtáš Nicolas 000119 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 23.78 8.00
4 Slotta Andrej Slotta Andrej 981227 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 6 23.95
5 Lazar MarekLazar Marek 011025 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 24.36 7.00
6 Kurjak MatúšKurjak Matúš 030115 AO Slávia ŽU ŽilinaAO Slávia ŽU Žilina 5 24.93 6.00
7 Riedel JurajRiedel Juraj 001201 Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou 4 25.44 5.00
8 Janíček TomášJaníček Tomáš 040130 Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou 8 25.51 4.00
9 Janíček AdamJaníček Adam 020103 Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou 7 26.24 3.00
10 Malek OndrejMalek Ondrej 030128 AO Slávia ŽU ŽilinaAO Slávia ŽU Žilina 2 27.00 2.00
Ondrejka TomášOndrejka Tomáš 001028 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 3 DNS

200 m - Dorastenci (Beh)

Beh 1 (st, 8.5.2019 - 14:20) Vietor: -0.9 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Hrudkay OliverHrudkay Oliver 020214 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5 23.26 11.00
2 Duchoslav JánDuchoslav Ján 030721 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 23.97 9.00
3 Franko RadoslavFranko Radoslav 030112 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 8 24.14 8.00
4 Timko TomášTimko Tomáš 020226 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 7 24.45 7.00
5 Macík Radoslav TomášMacík Radoslav Tomáš 021106 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 6 25.11 6.00
6 Magula MarekMagula Marek 020418 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 4 25.52 5.00
7 Nosáľ TomášNosáľ Tomáš 040728 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 26.29 3.00
Miklóš MartinMiklóš Martin 020627 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 2 DNS
Poznámky:
200m - Dorastenci :: Beh A
Celkom 8 pretekárov
Beh 2 (st, 8.5.2019 - 14:22) Vietor: -1.6 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Páleník MatúšPáleník Matúš 040728 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 5 26.55 2.00
2 Hudec MatejHudec Matej 040718 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 8 27.11 1.00
MS Nečeda MariánNečeda Marián 021225 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 6 27.43
4 Hodža MichalHodža Michal 040110 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 28.13
5 Rúrik DavideRúrik Davide 040913 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 7 29.31
MS Jaroš JakubJaroš Jakub 051206 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 1 33.01
Lipták AurelLipták Aurel 041019 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 3 DNS
Ondrejík IvanOndrejík Ivan 030527 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 4 DNS
Poznámky:
200m - Dorastenci :: Beh B
Celkom 8 pretekárov
Beh 3 (st, 8.5.2019 - 14:24) Vietor: -1.4 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Sádecký SebastiánSádecký Sebastián 051225 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 26.01 4.00
2 Sluka PeterSluka Peter 030912 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 7 27.50
3 Koprda JakubKoprda Jakub 021221 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 4 28.05
4 Kocian SimonKocian Simon 040701 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 5 29.30
Revaj FilipRevaj Filip 020613 AK Svetlošák Banská BystricaAK Svetlošák Banská Bystrica 6 DNS
Poznámky:
200m - Dorastenci :: Beh C
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Hrudkay OliverHrudkay Oliver 020214 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5 23.26 11.00
2 Duchoslav JánDuchoslav Ján 030721 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 23.97 9.00
3 Franko RadoslavFranko Radoslav 030112 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 8 24.14 8.00
4 Timko TomášTimko Tomáš 020226 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 7 24.45 7.00
5 Macík Radoslav TomášMacík Radoslav Tomáš 021106 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 6 25.11 6.00
6 Magula MarekMagula Marek 020418 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 4 25.52 5.00
7 Sádecký SebastiánSádecký Sebastián 051225 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 26.01 4.00
8 Nosáľ TomášNosáľ Tomáš 040728 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 26.29 3.00
9 Páleník MatúšPáleník Matúš 040728 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 5 26.55 2.00
10 Hudec MatejHudec Matej 040718 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 8 27.11 1.00
11 Nečeda MariánNečeda Marián 021225 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 6 27.43
12 Sluka PeterSluka Peter 030912 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 7 27.50
13 Koprda JakubKoprda Jakub 021221 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 4 28.05
14 Hodža MichalHodža Michal 040110 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 28.13
15 Kocian SimonKocian Simon 040701 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 5 29.30
16 Rúrik DavideRúrik Davide 040913 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 7 29.31
17 Jaroš JakubJaroš Jakub 051206 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 1 33.01
Miklóš MartinMiklóš Martin 020627 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 2 DNS
Lipták AurelLipták Aurel 041019 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 3 DNS
Ondrejík IvanOndrejík Ivan 030527 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 4 DNS
Revaj FilipRevaj Filip 020613 AK Svetlošák Banská BystricaAK Svetlošák Banská Bystrica 6 DNS

200 m - Juniorky

(st, 8.5.2019 - 14:30) Vietor: -1.3 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
MS Gajanová GabrielaGajanová Gabriela 991012 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 26.18
2 Predajnianska LenkaPredajnianska Lenka 000915 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 27.39 11.00
3 Comová MichaelaComová Michaela 010522 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 5 27.42 9.00
4 Mattová Michaela Mattová Michaela 000221 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 6 27.50 8.00
5 Peničková PaulínaPeničková Paulína 050304 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 3 28.88 7.00
6 Podhradska SaraPodhradska Sara 041013 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 7 31.30 6.00
7 Hlavatová BarboraHlavatová Barbora 010415 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 8 32.75 5.00
8 Szépova NatáliaSzépova Natália 051215 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 1 34.25 4.00
Poznámky:
200m - Juniorky
Celkom 8 pretekárov

200 m - Dorastenky (Beh)

Beh 1 (st, 8.5.2019 - 14:30) Vietor: -1.4 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Galušková KristínaGalušková Kristína 030724 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 27.31 10.00
2 Guothová AlexandraGuothová Alexandra 030914 AC Kriváň Liptovský MikulášAC Kriváň Liptovský Mikuláš 6 28.62 6.00
3 Barnáková LenkaBarnáková Lenka 020919 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 3 29.84
4 Melová EmíliaMelová Emília 020309 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 7 29.94
5 Blažeková NanetaBlažeková Naneta 030924 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 30.02
6 Zacharová DanielaZacharová Daniela 031013 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 8 31.32
7 Škodová LenkaŠkodová Lenka 031210 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 1 33.51
Jánošíková NicolJánošíková Nicol 050626 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 4 DNS
Poznámky:
200m - Dorastenky :: Beh A
Celkom 8 pretekárov
Beh 2 (st, 8.5.2019 - 14:32) Vietor: -1.8 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Krotáková PetraKrotáková Petra 040328 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 2 27.31 10.00
2 Turičíková MáriaTuričíková Mária 030919 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 8 28.07 7.00
3 Janičkova KatarínaJaničkova Katarína 050716 Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou 7 28.68 5.00
4 Morgošová KlaudiaMorgošová Klaudia 030112 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 28.83 4.00
5 Simová PetraSimová Petra 041228 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 1 28.89 3.00
6 Urbanovská LillyUrbanovská Lilly 040714 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 28.96 2.00
7 Brunerová NinaBrunerová Nina 041109 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 3 30.13
Morávková TimeaMorávková Timea 040413 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 DNS
Poznámky:
200m - Dorastenky :: Beh B
Celkom 8 pretekárov
Beh 3 (st, 8.5.2019 - 14:34) Vietor: -1.1 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Holeková KarolínaHoleková Karolína 040306 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 7 29.07 1.00
2 Bátoryová KarinBátoryová Karin 040918 AC Kriváň Liptovský MikulášAC Kriváň Liptovský Mikuláš 6 30.20
3 Martinčeková EmmaMartinčeková Emma 041002 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 31.16
4 Jechová HanaJechová Hana 051026 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 2 33.69
5 Kováčiková BarboraKováčiková Barbora 041014 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 8 34.20
6 Adamcová TeréziaAdamcová Terézia 050924 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 4 35.48
7 Gyenesová NinaGyenesová Nina 051001 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 3 42.96
Salayová MichaelaSalayová Michaela 050510 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 DNS
Poznámky:
200m - Dorastenky :: Beh C
Celkom 8 pretekárov
Beh 4 (st, 8.5.2019 - 14:36) Vietor: -2.0 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Šunová PetraŠunová Petra 020523 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 7 27.92 8.00
2 Uhliarová DominikaUhliarová Dominika 040718 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 1 29.26
3 Tabačarová LenkaTabačarová Lenka 050122 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 30.29
4 Straková NikolaStraková Nikola 020410 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 3 31.81
5 Pohančaníková MartinaPohančaníková Martina 040303 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 6 32.55
6 Tancygierová MichaelaTancygierová Michaela 040524 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 8 32.73
7 Ondričková ViktóriaOndričková Viktória 040614 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 34.04
8 Novotná ZuzanaNovotná Zuzana 040318 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 34.34
Poznámky:
200m - Dorastenky :: Beh D
Celkom 8 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Galušková KristínaGalušková Kristína 030724 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 27.31 10.00
1 Krotáková PetraKrotáková Petra 040328 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 2 27.31 10.00
3 Šunová PetraŠunová Petra 020523 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 7 27.92 8.00
4 Turičíková MáriaTuričíková Mária 030919 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 8 28.07 7.00
5 Guothová AlexandraGuothová Alexandra 030914 AC Kriváň Liptovský MikulášAC Kriváň Liptovský Mikuláš 6 28.62 6.00
6 Janičkova KatarínaJaničkova Katarína 050716 Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou 7 28.68 5.00
7 Morgošová KlaudiaMorgošová Klaudia 030112 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 28.83 4.00
8 Simová PetraSimová Petra 041228 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 1 28.89 3.00
9 Urbanovská LillyUrbanovská Lilly 040714 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 28.96 2.00
10 Holeková KarolínaHoleková Karolína 040306 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 7 29.07 1.00
11 Uhliarová DominikaUhliarová Dominika 040718 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 1 29.26
12 Barnáková LenkaBarnáková Lenka 020919 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 3 29.84
13 Melová EmíliaMelová Emília 020309 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 7 29.94
14 Blažeková NanetaBlažeková Naneta 030924 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 30.02
15 Brunerová NinaBrunerová Nina 041109 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 3 30.13
16 Bátoryová KarinBátoryová Karin 040918 AC Kriváň Liptovský MikulášAC Kriváň Liptovský Mikuláš 6 30.20
17 Tabačarová LenkaTabačarová Lenka 050122 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 30.29
18 Martinčeková EmmaMartinčeková Emma 041002 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 31.16
19 Zacharová DanielaZacharová Daniela 031013 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 8 31.32
20 Straková NikolaStraková Nikola 020410 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 3 31.81
21 Pohančaníková MartinaPohančaníková Martina 040303 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 6 32.55
22 Tancygierová MichaelaTancygierová Michaela 040524 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 8 32.73
23 Škodová LenkaŠkodová Lenka 031210 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 1 33.51
24 Jechová HanaJechová Hana 051026 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 2 33.69
25 Ondričková ViktóriaOndričková Viktória 040614 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 34.04
26 Kováčiková BarboraKováčiková Barbora 041014 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 8 34.20
27 Novotná ZuzanaNovotná Zuzana 040318 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 34.34
28 Adamcová TeréziaAdamcová Terézia 050924 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 4 35.48
29 Gyenesová NinaGyenesová Nina 051001 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 3 42.96
Jánošíková NicolJánošíková Nicol 050626 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 4 DNS
Morávková TimeaMorávková Timea 040413 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 DNS
Salayová MichaelaSalayová Michaela 050510 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 DNS