<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

1. kolo M-SsAZ družstiev mladšieho žiactva, dorastu a juniorov

Banská Bystrica (8. 5. 2019)

Hod oštepom 500 g - Dorastenky

(st, 8.5.2019 - 14:05) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Kvietková LauraKvietková Laura
AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno
03 03 33.83 32,88 25,73 33,83 33.83 30,08 x x 11.00
2 Klabníková AlexandraKlabníková Alexandra
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
04 04 28.59 22,62 26,04 28,59 28.59 27,03 26,69 28,00 9.00
3 Lukašíková EmaLukašíková Ema
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
04 04 27.70 25,66 27,03 x 27.03 x 27,70 24,86 8.00
4 Krajčíková NinaKrajčíková Nina
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
04 04 25.49 22,72 21,07 23,87 23.87 25,49 23,94 23,23 7.00
5 Zacharová KristínaZacharová Kristína
AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno
04 04 25.32 x 25,32 20,30 25.32 20,01 19,61 x 6.00
6 Čanecká PaulinaČanecká Paulina
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
04 04 22.86 22,86 20,46 20,10 22.86 x 19,33 x 5.00
7 Bajánková RebekaBajánková Rebeka
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
04 04 22.73 19,73 21,17 x 21.17 22,04 18,78 22,73 4.00
8 Najdeková AlicaNajdeková Alica
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
02 02 20.78 x 20,53 x 20.53 20,78 x x 3.00
9 Najdeková LindaNajdeková Linda
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
04 04 19.54 19,54 19,02 x 19.54 2.00
10 Dibalová SofiaDibalová Sofia
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
05 05 19.26 17,31 12,70 19,26 19.26 1.00
11 Sajdáková KatarínaSajdáková Katarína
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
04 04 18.38 16,01 18,38 x 18.38
12 Jackuliaková PatríciaJackuliaková Patrícia
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
04 04 18.11 16,42 16,90 18,11 18.11
13 Kuricová VeronikaKuricová Veronika
Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina
03 03 16.20 x x 16,20 16.20
14 Futáková ViktóriaFutáková Viktória
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
04 04 16.18 16,18 x 15,97 16.18
15 Tarjányiová TerezaTarjányiová Tereza
Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina
03 03 15.96 x 14,78 15,96 15.96
16 Šajgalíková SáraŠajgalíková Sára
AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno
04 04 12.01 12,01 11,24 x 12.01
Mešťanová MichaelaMešťanová Michaela
BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica
03 03 NM x x x -
Poznámky/pokusy:
" Oštep [500g] - Dorastenky
Celkom 17 pretekárov