<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

1. kolo M-SsAZ družstiev mladšieho žiactva, dorastu a juniorov

Banská Bystrica (8. 5. 2019)

60 m - Mladší žiaci (Rozbeh)

Rozbeh 1 (st, 8.5.2019 - 10:40) Vietor: -0.8 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Chovanec MartinChovanec Martin 070803 AC Kriváň Liptovský MikulášAC Kriváň Liptovský Mikuláš 5 08.90
2 Jankula MatúšJankula Matúš 070307 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 09.12
3= Genšor SamuelGenšor Samuel 070910 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 09.41
3= Varšo MichalVaršo Michal 070307 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 7 09.41
MS Holica JakubHolica Jakub 071006 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 2 09.94
6 Hudík RichardHudík Richard 071226 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 11.31
7 Husárik LukášHusárik Lukáš 080626 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 8 11.35
Poznámky:
60m - Mladší žiaci :: Rozbeh 1
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 2 (st, 8.5.2019 - 10:42) Vietor: -0.6 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Havaš MatúšHavaš Matúš 080211 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 5 08.97
2 Rúrik MarcoRúrik Marco 070822 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 6 09.09
3 Gottwald DávidGottwald Dávid 071114 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 4 09.33
4 Kubinec MartinKubinec Martin 070305 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 8 09.48
5 Rybár OndrejRybár Ondrej 070110 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 7 09.99
6 Habrún JakubHabrún Jakub 070427 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 3 10.16
7 Fehérvari NikolasFehérvari Nikolas 060108 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 2 10.90
Poznámky:
60m - Mladší žiaci :: Rozbeh 2
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 3 (st, 8.5.2019 - 10:44) Vietor: -2.4 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Kováč MartinKováč Martin 060527 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 5 08.84
2 Franko TomašFranko Tomaš 070912 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 6 09.07
3 Jankulár AlexJankulár Alex 100409 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 09.35
4 Dančo LucianDančo Lucian 070212 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 2 09.62
5 Luka MatejLuka Matej 080502 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 10.02
6 Biel ŠimonBiel Šimon 071024 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 7 10.59
7 Neméth Michal Neméth Michal 100418 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 8 10.91
Poznámky:
60m - Mladší žiaci :: Rozbeh 3
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 4 (st, 8.5.2019 - 10:46) Vietor: -1.0 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Maretta RóbertMaretta Róbert 070713 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 08.78
2 Šajgalík ŠimonŠajgalík Šimon 060110 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 8 09.01
3 Briš Tomáš Briš Tomáš 080104 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 5 09.04
4 Babinský KristiánBabinský Kristián 070424 AK Svetlošák Banská BystricaAK Svetlošák Banská Bystrica 7 09.68
5 Gregor Lukáš Gregor Lukáš 080720 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 3 09.93
6 Čeman Matej PavolČeman Matej Pavol 070122 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 2 10.09
7 Šupina VladimírŠupina Vladimír 090407 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 6 10.16
Poznámky:
60m - Mladší žiaci :: Rozbeh 4
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 5 (st, 8.5.2019 - 10:48) Vietor: -1.9 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Luka JakubLuka Jakub 060318 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 09.01
2 Čamaj ViliamČamaj Viliam 060528 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 09.03
3 Wagner MarcusWagner Marcus 070515 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 09.27
4 Bulko TomášBulko Tomáš 070523 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 7 09.54
5 Čeman Martin PeterČeman Martin Peter 070122 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 2 09.74
6 Krajčovič MarošKrajčovič Maroš 080924 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 6 09.95
7 Valíček TadeášValíček Tadeáš 071002 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 8 10.52
Poznámky:
60m - Mladší žiaci :: Rozbeh 5
Celkom 7 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Luka MatejLuka Matej 080502 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 10.02
2 Čeman Matej PavolČeman Matej Pavol 070122 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 2 10.09
3 Habrún JakubHabrún Jakub 070427 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 3 10.16
3 Šupina VladimírŠupina Vladimír 090407 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 6 10.16
5 Valíček TadeášValíček Tadeáš 071002 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 8 10.52
6 Biel ŠimonBiel Šimon 071024 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 7 10.59
7 Fehérvari NikolasFehérvari Nikolas 060108 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 2 10.90
8 Neméth Michal Neméth Michal 100418 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 8 10.91
9 Hudík RichardHudík Richard 071226 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 11.31
10 Husárik LukášHusárik Lukáš 080626 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 8 11.35
11 Maretta RóbertMaretta Róbert 070713 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 08.78
12 Kováč MartinKováč Martin 060527 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 5 08.84
13 Chovanec MartinChovanec Martin 070803 AC Kriváň Liptovský MikulášAC Kriváň Liptovský Mikuláš 5 08.90
14 Havaš MatúšHavaš Matúš 080211 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 5 08.97
15 Šajgalík ŠimonŠajgalík Šimon 060110 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 8 09.01
15 Luka JakubLuka Jakub 060318 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 09.01
17 Čamaj ViliamČamaj Viliam 060528 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 09.03
18 Briš Tomáš Briš Tomáš 080104 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 5 09.04
19 Franko TomašFranko Tomaš 070912 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 6 09.07
20 Rúrik MarcoRúrik Marco 070822 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 6 09.09
21 Jankula MatúšJankula Matúš 070307 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 09.12
22 Wagner MarcusWagner Marcus 070515 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 09.27
23 Gottwald DávidGottwald Dávid 071114 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 4 09.33
24 Jankulár AlexJankulár Alex 100409 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 09.35
25 Genšor SamuelGenšor Samuel 070910 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 09.41
25 Varšo MichalVaršo Michal 070307 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 7 09.41
27 Kubinec MartinKubinec Martin 070305 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 8 09.48
28 Bulko TomášBulko Tomáš 070523 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 7 09.54
29 Dančo LucianDančo Lucian 070212 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 2 09.62
30 Babinský KristiánBabinský Kristián 070424 AK Svetlošák Banská BystricaAK Svetlošák Banská Bystrica 7 09.68
31 Čeman Martin PeterČeman Martin Peter 070122 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 2 09.74
32 Gregor Lukáš Gregor Lukáš 080720 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 3 09.93
33 Holica JakubHolica Jakub 071006 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 2 09.94
34 Krajčovič MarošKrajčovič Maroš 080924 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 6 09.95
35 Rybár OndrejRybár Ondrej 070110 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 7 09.99

60 m - Mladší žiaci (Finále)

Finále 1 (st, 8.5.2019 - 13:10) Vietor: -2.0 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Kováč MartinKováč Martin 060527 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 4 08.72 11.00
2 Maretta RóbertMaretta Róbert 070713 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 08.79 9.00
3 Chovanec MartinChovanec Martin 070803 AC Kriváň Liptovský MikulášAC Kriváň Liptovský Mikuláš 6 08.83 8.00
4 Šajgalík ŠimonŠajgalík Šimon 060110 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 7 08.87 7.00
5 Briš Tomáš Briš Tomáš 080104 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 1 09.02 6.00
6 Luka JakubLuka Jakub 060318 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 09.06 5.00
7 Havaš MatúšHavaš Matúš 080211 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 3 09.09 4.00
8 Čamaj ViliamČamaj Viliam 060528 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 8 09.15 3.00
Poznámky:
60m - Mladší žiaci :: Finále A
Celkom 8 pretekárov
Finále 2 (st, 8.5.2019 - 13:12) Vietor: -0.4 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Franko TomašFranko Tomaš 070912 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 5 09.02 2.00
2 Rúrik MarcoRúrik Marco 070822 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 09.15 1.00
3 Jankulár AlexJankulár Alex 100409 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 09.29
4 Wagner MarcusWagner Marcus 070515 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 09.38
5 Varšo MichalVaršo Michal 070307 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 8 09.42
6 Jankula MatúšJankula Matúš 070307 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 09.44
7 Gottwald DávidGottwald Dávid 071114 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 7 09.45
Genšor SamuelGenšor Samuel 070910 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 DNS
Poznámky:
60m - Mladší žiaci :: Finále B
Celkom 8 pretekárov

60 m - Mladšie žiačky (Rozbeh)

Rozbeh 1 (st, 8.5.2019 - 10:55) Vietor: -2.6 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Duháčková AlexandraDuháčková Alexandra 070125 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 5 09.03
2 Malčeková TamaraMalčeková Tamara 070708 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 6 09.72
3 Novosedliaková ZoelNovosedliaková Zoel 070705 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 09.80
4 Kyzúrová EvaKyzúrová Eva 070717 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 8 09.81
5 Kudryová SimonaKudryová Simona 060708 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 2 09.92
6 Pilňanová KarinPilňanová Karin 070206 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 7 10.00
7 Bratková LýdiaBratková Lýdia 070804 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 4 11.23
Poznámky:
60m - Mladšie žiačky :: Rozbeh 1
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 2 (st, 8.5.2019 - 10:57) Vietor: -0.6 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Jurečeková AnnaJurečeková Anna 070505 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 08.76
2 Majtánová ZuzanaMajtánová Zuzana 070614 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 8 09.30
3 Kubeková MonikaKubeková Monika 060913 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 4 09.59
4 Kmeč RebekaKmeč Rebeka 060812 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 3 09.61
5 Mandúchová LuciaMandúchová Lucia 070721 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 6 09.98
6 Mojžišová RebekaMojžišová Rebeka 061024 AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom 7 10.53
7 Karásková DianaKarásková Diana 061026 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 2 10.61
Poznámky:
60m - Mladšie žiačky :: Rozbeh 2
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 3 (st, 8.5.2019 - 10:59) Vietor: -2.1 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Žiaková ZuzanaŽiaková Zuzana 060124 AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom 5 08.92
2 Mazuráková DenisaMazuráková Denisa 060428 AK Svetlošák Banská BystricaAK Svetlošák Banská Bystrica 8 09.30
3 Gabajová TimeaGabajová Timea 070228 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 09.64
4 Vozárová KláraVozárová Klára 060413 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 3 09.71
5 Kubíncová SáraKubíncová Sára 080205 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 6 09.97
6 Kuboučíková HankaKuboučíková Hanka 070810 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 1 10.27
7 Kusá PetraKusá Petra 070408 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 7 10.47
8 Hudecová LeaHudecová Lea 070624 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 2 10.97
Poznámky:
60m - Mladšie žiačky :: Rozbeh 3
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 4 (st, 8.5.2019 - 11:01) Vietor: -0.7 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Lukašíková BeátaLukašíková Beáta 060428 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 5 08.81
2 Ruckschlossová NatáliaRuckschlossová Natália 060821 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 4 09.38
3 Altániová SimonaAltániová Simona 060717 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 09.58
4 Haštová Viktória Haštová Viktória 070709 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 10.02
5 Voštinárová SofiaVoštinárová Sofia 060430 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 6 10.04
6 Kubíková SabínaKubíková Sabína 061111 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 7 10.34
7 Mojžišová NinaMojžišová Nina 071103 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 8 10.89
Poznámky:
60m - Mladšie žiačky :: Rozbeh 4
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 5 (st, 8.5.2019 - 11:03) Vietor: -0.7 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Baranková TamaraBaranková Tamara 060609 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 5 09.11
2= Ondrejíková LauraOndrejíková Laura 080217 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 8 09.40
2= Gottwaldová SofiaGottwaldová Sofia 060109 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 3 09.40
4 Jarošová NinaJarošová Nina 060224 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 4 09.53
5 Grivalská TimeaGrivalská Timea 070312 AC Kriváň Liptovský MikulášAC Kriváň Liptovský Mikuláš 2 09.84
6 Valovičová EmaValovičová Ema 080101 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 6 10.11
7 Adamíková LianaAdamíková Liana 070123 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 7 10.20
Poznámky:
60m - Mladšie žiačky :: Rozbeh 5
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 6 (st, 8.5.2019 - 11:05) Vietor: -1.0 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Miniarová AnnaMiniarová Anna 080306 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 09.07
2 Trnovská LindaTrnovská Linda 060411 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 09.17
3 Tatarková NikolaTatarková Nikola 090310 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 4 09.22
4 Gálová KristínaGálová Kristína 070830 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 2 09.32
5 Šintajová EllaŠintajová Ella 060521 AC Kriváň Liptovský MikulášAC Kriváň Liptovský Mikuláš 8 09.60
6 Ruckschlossová KarinRuckschlossová Karin 060821 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 6 09.78
7 Betková LindaBetková Linda 071030 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 7 10.16
Poznámky:
60m - Mladšie žiačky :: Rozbeh 6
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 7 (st, 8.5.2019 - 11:07) Vietor: -2.1 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Ďurišová PetraĎurišová Petra 070703 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 09.12
2 Vojtěchová SamantaVojtěchová Samanta 070208 AK Svetlošák Banská BystricaAK Svetlošák Banská Bystrica 1 09.50
3 Šubová KarolínaŠubová Karolína 061203 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 8 09.67
4 Semeníková LaraSemeníková Lara 060324 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 09.95
5 Mikušová MariolaMikušová Mariola 070106 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 6 10.45
6 Dundeková AdélaDundeková Adéla 070628 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 2 10.49
7 Antalová EmaAntalová Ema 110414 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 7 10.64
8 Ovečková AnnaOvečková Anna 070915 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 3 11.17
Poznámky:
60m - Mladšie žiačky :: Rozbeh 7
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 8 (st, 8.5.2019 - 11:09) Vietor: -0.3 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Aydin Dajana MaryAydin Dajana Mary 060312 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 5 09.22
2 Vašáková DianaVašáková Diana 061006 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 1 09.25
3 Sliacka Ella ZuzanaSliacka Ella Zuzana 080414 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 4 09.34
MS Dobrocká BibiánaDobrocká Bibiána 060812 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 2 10.12
5 Donovalová SilviaDonovalová Silvia 071114 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 6 10.32
6 Hanzlíková VeronikaHanzlíková Veronika 070819 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 3 10.56
7 Cingelová Alexandra Cingelová Alexandra 071018 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 7 11.49
Tomaníková EmaTomaníková Ema 070313 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 8 DNS
Poznámky:
60m - Mladšie žiačky :: Rozbeh 8
Celkom 8 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Pilňanová KarinPilňanová Karin 070206 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 7 10.00
2 Haštová Viktória Haštová Viktória 070709 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 10.02
3 Voštinárová SofiaVoštinárová Sofia 060430 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 6 10.04
4 Valovičová EmaValovičová Ema 080101 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 6 10.11
5 Dobrocká BibiánaDobrocká Bibiána 060812 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 2 10.12
6 Betková LindaBetková Linda 071030 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 7 10.16
7 Adamíková LianaAdamíková Liana 070123 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 7 10.20
8 Kuboučíková HankaKuboučíková Hanka 070810 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 1 10.27
9 Donovalová SilviaDonovalová Silvia 071114 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 6 10.32
10 Kubíková SabínaKubíková Sabína 061111 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 7 10.34
11 Mikušová MariolaMikušová Mariola 070106 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 6 10.45
12 Kusá PetraKusá Petra 070408 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 7 10.47
13 Dundeková AdélaDundeková Adéla 070628 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 2 10.49
14 Mojžišová RebekaMojžišová Rebeka 061024 AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom 7 10.53
15 Hanzlíková VeronikaHanzlíková Veronika 070819 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 3 10.56
16 Karásková DianaKarásková Diana 061026 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 2 10.61
17 Antalová EmaAntalová Ema 110414 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 7 10.64
18 Mojžišová NinaMojžišová Nina 071103 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 8 10.89
19 Hudecová LeaHudecová Lea 070624 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 2 10.97
20 Ovečková AnnaOvečková Anna 070915 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 3 11.17
21 Bratková LýdiaBratková Lýdia 070804 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 4 11.23
22 Cingelová Alexandra Cingelová Alexandra 071018 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 7 11.49
23 Jurečeková AnnaJurečeková Anna 070505 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 08.76
24 Lukašíková BeátaLukašíková Beáta 060428 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 5 08.81
25 Žiaková ZuzanaŽiaková Zuzana 060124 AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom 5 08.92
26 Duháčková AlexandraDuháčková Alexandra 070125 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 5 09.03
27 Miniarová AnnaMiniarová Anna 080306 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 09.07
28 Baranková TamaraBaranková Tamara 060609 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 5 09.11
29 Ďurišová PetraĎurišová Petra 070703 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 09.12
30 Trnovská LindaTrnovská Linda 060411 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 09.17
31 Tatarková NikolaTatarková Nikola 090310 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 4 09.22
31 Aydin Dajana MaryAydin Dajana Mary 060312 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 5 09.22
33 Vašáková DianaVašáková Diana 061006 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 1 09.25
34 Majtánová ZuzanaMajtánová Zuzana 070614 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 8 09.30
34 Mazuráková DenisaMazuráková Denisa 060428 AK Svetlošák Banská BystricaAK Svetlošák Banská Bystrica 8 09.30
36 Gálová KristínaGálová Kristína 070830 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 2 09.32
37 Sliacka Ella ZuzanaSliacka Ella Zuzana 080414 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 4 09.34
38 Ruckschlossová NatáliaRuckschlossová Natália 060821 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 4 09.38
39 Ondrejíková LauraOndrejíková Laura 080217 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 8 09.40
39 Gottwaldová SofiaGottwaldová Sofia 060109 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 3 09.40
41 Vojtěchová SamantaVojtěchová Samanta 070208 AK Svetlošák Banská BystricaAK Svetlošák Banská Bystrica 1 09.50
42 Jarošová NinaJarošová Nina 060224 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 4 09.53
43 Altániová SimonaAltániová Simona 060717 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 09.58
44 Kubeková MonikaKubeková Monika 060913 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 4 09.59
45 Šintajová EllaŠintajová Ella 060521 AC Kriváň Liptovský MikulášAC Kriváň Liptovský Mikuláš 8 09.60
46 Kmeč RebekaKmeč Rebeka 060812 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 3 09.61
47 Gabajová TimeaGabajová Timea 070228 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 09.64
48 Šubová KarolínaŠubová Karolína 061203 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 8 09.67
49 Vozárová KláraVozárová Klára 060413 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 3 09.71
50 Malčeková TamaraMalčeková Tamara 070708 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 6 09.72
51 Ruckschlossová KarinRuckschlossová Karin 060821 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 6 09.78
52 Novosedliaková ZoelNovosedliaková Zoel 070705 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 09.80
53 Kyzúrová EvaKyzúrová Eva 070717 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 8 09.81
54 Grivalská TimeaGrivalská Timea 070312 AC Kriváň Liptovský MikulášAC Kriváň Liptovský Mikuláš 2 09.84
55 Kudryová SimonaKudryová Simona 060708 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 2 09.92
56 Semeníková LaraSemeníková Lara 060324 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 09.95
57 Kubíncová SáraKubíncová Sára 080205 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 6 09.97
58 Mandúchová LuciaMandúchová Lucia 070721 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 6 09.98
Tomaníková EmaTomaníková Ema 070313 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 8 DNS

60 m - Mladšie žiačky (Finále)

Finále 1 (st, 8.5.2019 - 13:15) Vietor: -0.7 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Jurečeková AnnaJurečeková Anna 070505 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 08.59 11.00
2 Žiaková ZuzanaŽiaková Zuzana 060124 AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom 3 08.76 9.00
3 Lukašíková BeátaLukašíková Beáta 060428 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 6 08.83 8.00
4 Duháčková AlexandraDuháčková Alexandra 070125 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 7 08.93 7.00
5 Miniarová AnnaMiniarová Anna 080306 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 08.94 6.00
6 Ďurišová PetraĎurišová Petra 070703 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 1 09.07 5.00
7 Baranková TamaraBaranková Tamara 060609 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 8 09.23 4.00
Tomaníková EmaTomaníková Ema 070313 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 DNS
Poznámky:
60m - Mladšie žiačky :: Finále A
Celkom 8 pretekárov
Finále 2 (st, 8.5.2019 - 13:17) Vietor: -0.6 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Vašáková DianaVašáková Diana 061006 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 09.16 2.00
2= Trnovská LindaTrnovská Linda 060411 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 09.17 0.50
2= Tatarková NikolaTatarková Nikola 090310 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 4 09.17 0.50
4 Aydin Dajana MaryAydin Dajana Mary 060312 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 6 09.24
5 Majtánová ZuzanaMajtánová Zuzana 070614 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 7 09.31
6 Sliacka Ella ZuzanaSliacka Ella Zuzana 080414 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 1 09.33
7 Gálová KristínaGálová Kristína 070830 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 8 09.34
8 Mazuráková DenisaMazuráková Denisa 060428 AK Svetlošák Banská BystricaAK Svetlošák Banská Bystrica 2 09.52
Poznámky:
60m - Mladšie žiačky :: Finále B
Celkom 8 pretekárov