<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

1. kolo M-SsAZ družstiev mladšieho žiactva, dorastu a juniorov

Banská Bystrica (8. 5. 2019)

300 m prekážok [76,2 cm] - Juniorky

(st, 8.5.2019 - 14:50) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
MS Svrčková KarinSvrčková Karin 970327 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 45.70
Remišová MartinaRemišová Martina 010210 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 8 DNS
Poznámky:
300m prekážky [76,2cm] - Juniorky
Celkom 2 pretekári

300 m prekážok [76,2 cm] - Dorastenky (Beh)

Beh 1 (st, 8.5.2019 - 14:50) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Tokárová AndreaTokárová Andrea 040525 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 3 49.84 11.00
2 Gazíková KatarínaGazíková Katarína 041212 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 7 53.60 9.00
3 Krajčíková NinaKrajčíková Nina 041008 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 6 54.28 8.00
4 Nepšinská EmaNepšinská Ema 050812 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 2 56.30 7.00
5 Kuboučíková KatarínaKuboučíková Katarína 051116 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 4 57.50 6.00
6 Černáková ViktóriaČernáková Viktória 040919 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 5 1:01.29 2.00
Poznámky:
300m prekážky [76,2cm] - Dorastenky :: Beh A
Celkom 6 pretekárov
Beh 2 (st, 8.5.2019 - 14:52) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Politzerová AlexandraPolitzerová Alexandra 030822 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 7 59.49 5.00
2 Kičinová TamaraKičinová Tamara 041116 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 4 59.64 4.00
3 Mitterová KatarínaMitterová Katarína 050319 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 1 1:00.08 3.00
4 Odrobiňáková BarboraOdrobiňáková Barbora 040710 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 6 1:01.86 1.00
5 Baricakova LauraBaricakova Laura 040902 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 1:03.22
6 Staňová LeaStaňová Lea 030907 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 1:09.26
7 Beňová ViktóriaBeňová Viktória 030711 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 3 1:09.53
Poznámky:
300m prekážky [76,2cm] - Dorastenky :: Beh B
Celkom 7 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Mitterová KatarínaMitterová Katarína 050319 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 1 1:00.08 3.00
2 Černáková ViktóriaČernáková Viktória 040919 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 5 1:01.29 2.00
3 Odrobiňáková BarboraOdrobiňáková Barbora 040710 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 6 1:01.86 1.00
4 Baricakova LauraBaricakova Laura 040902 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 1:03.22
5 Staňová LeaStaňová Lea 030907 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 1:09.26
6 Beňová ViktóriaBeňová Viktória 030711 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 3 1:09.53
7 Tokárová AndreaTokárová Andrea 040525 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 3 49.84 11.00
8 Gazíková KatarínaGazíková Katarína 041212 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 7 53.60 9.00
9 Krajčíková NinaKrajčíková Nina 041008 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 6 54.28 8.00
10 Nepšinská EmaNepšinská Ema 050812 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 2 56.30 7.00
11 Kuboučíková KatarínaKuboučíková Katarína 051116 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 4 57.50 6.00
12 Politzerová AlexandraPolitzerová Alexandra 030822 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 7 59.49 5.00
13 Kičinová TamaraKičinová Tamara 041116 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 4 59.64 4.00