<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

1. kolo M-SsAZ družstiev mladšieho žiactva, dorastu a juniorov

Banská Bystrica (8. 5. 2019)

Hod diskom 1 kg - Juniorky

(st, 8.5.2019 - 15:20) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Kováčiková VanesaKováčiková Vanesa
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
011027 26.47 24,66x26,4726,47 11.00
2 Fiťmová DominikaFiťmová Dominika
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
001215 24.66 24,66xx24,66 9.00
3 Jančová AndreaJančová Andrea
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
040924 22.25 22,1722,0222,2522,25 8.00
4 Feriancová AlenaFeriancová Alena
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
040820 15.01 13,1613,8115,0115,01 7.00
Danková AdelaDanková Adela
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
050923 DNS 0.0
Poznámky/pokusy:
" Disk [1kg] - Juniorky
Celkom 5 pretekárov

Hod diskom 1 kg - Dorastenky

(st, 8.5.2019 - 15:20) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Martincová LuciaMartincová Lucia
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
031204 28.33 26,8326,9621,3226,9628,3323,65 11.00
2 Urblíková LenkaUrblíková Lenka
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
031216 24.00 x23,3424,0024,0023,17x 9.00
3 Hynková VesnaHynková Vesna
CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš
041003 23.32 22,10x20,3822,1023,1323,32 8.00
4 Bartfayová LuciaBartfayová Lucia
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
021230 23.00 19,6818,4319,5619,68x23,00 7.00
5 Kvietková LauraKvietková Laura
AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno
030412 21.64 x21,45x21,4521,64x 6.00
6 Futáková ViktóriaFutáková Viktória
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
040520 21.56 20,4221,5621,0021,56xx 5.00
7 Papanová ValentínaPapanová Valentína
Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina
021008 21.38 21,3817,3420,7121,3819,41x 4.00
8 Kyrisová AnetaKyrisová Aneta
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
040405 19.50 19,50--19,50 3.00
9 Najdeková LindaNajdeková Linda
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
040316 18.77 18,77-18,77 2.00
10 Najdeková AlicaNajdeková Alica
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
021126 18.28 18,28-18,28 1.00
11 Jackuliaková PatríciaJackuliaková Patrícia
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
040325 17.85 16,9617,8517,85
12 Boldizsárová TerezaBoldizsárová Tereza
Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina
020224 17.61 15,1117,6117,61
13 Baculáková NinaBaculáková Nina
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
051029 16.45 16,45-16,45
14 Paštrnáková GabrielaPaštrnáková Gabriela
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
040419 14.65 14,65-14,65
15 Salaiová LuciaSalaiová Lucia
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
031013 14.54 14,5413,3214,54
16 Zacharová KristínaZacharová Kristína
AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno
040528 13.63 x13,6313,63
17 Jakušová NinaJakušová Nina
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
030321 12.13 11,9712,1312,13
Ďurovská EmmaĎurovská Emma
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
031212 DNS 0.0
Danielova NinaDanielova Nina
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
020626 DNS 0.0
Chovanová AnnaChovanová Anna
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
040121 DNS 0.0
Dibalová SofiaDibalová Sofia
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
050802 NM x-0.0
Lukašíková EmaLukašíková Ema
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
041022 NM xx0.0
Poznámky/pokusy:
" Disk [1kg] - Dorastenky
Celkom 22 pretekárov