<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

1. kolo M-SsAZ družstiev mladšieho žiactva, dorastu a juniorov

Banská Bystrica (8. 5. 2019)

1500 m - Mladší žiaci

(st, 8.5.2019 - 13:10) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 363 Sokolík AndrejSokolík Andrej 060914 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 8 5:46.32 11.00
2 68 Pavlík EduardPavlík Eduard 070619 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 10 5:49.72 9.00
3 259 Korman SebastianKorman Sebastian 060304 AK Svetlošák Banská BystricaAK Svetlošák Banská Bystrica 9 5:52.85 8.00
4 138 Šupina PavolŠupina Pavol 060916 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 2 5:54.59 7.00
5 266 Lacko MichalLacko Michal 060719 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 3 5:55.76 6.00
6 337 Gál HugoGál Hugo 060902 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 14 5:56.72 5.00
7 255 Nevedel NicolasNevedel Nicolas 070219 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 7 6:02.22 4.00
8 338 Henček ViktorHenček Viktor 060513 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 1 6:05.61 3.00
9 339 Babic BrankoBabic Branko 070720 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 15 6:06.59 2.00
10 224 Šváb MatejŠváb Matej 061015 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 4 6:07.55 1.00
11 222 Svitek SamuelSvitek Samuel 071117 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 6:20.58
12 195 Vargončík RenéVargončík René 070214 AK Svetlošák Banská BystricaAK Svetlošák Banská Bystrica 6 6:25.08
13 360 Parobek JánParobek Ján 070826 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 13 6:44.91
14 84 Kekety TomášKekety Tomáš 060114 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 12 6:58.11
15 260 Rybárik AlexejRybárik Alexej 070814 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 11 7:25.70
Poznámky:
1500m - Mladší žiaci
Celkom 15 pretekárov

1500 m - Mladšie žiačky

(st, 8.5.2019 - 13:20) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 19 Kubicová KarolinaKubicová Karolina 060926 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 8 5:54.37 11.00
2 353 Vozárová KláraVozárová Klára 060413 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 3 5:57.65 9.00
3 341 Kuboučíková HankaKuboučíková Hanka 070810 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 11 6:00.00 8.00
4 66 Pilňanová KarinPilňanová Karin 070206 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 2 6:01.96 7.00
5 231 Jaššáková SilviaJaššáková Silvia 070711 AK Svetlošák Banská BystricaAK Svetlošák Banská Bystrica 4 6:22.51 6.00
6 373 Líškayová LenkaLíškayová Lenka 060727 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 6 6:28.16 5.00
7 349 Poštová MáriaPoštová Mária 060406 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 9 6:41.99 4.00
8 382 Bobaľová AdrianaBobaľová Adriana 070908 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 10 6:48.45 3.00
MS 226 Sendreyová VanesaSendreyová Vanesa 060923 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 7 7:03.40
Košárková BarboraKošárková Barbora 070622 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 DNS
Kováčiková Nikola Kováčiková Nikola 061118 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 1 DNS
Poznámky:
1500m - Mladšie žiačky
Celkom 11 pretekárov