<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

1. kolo M-SsAZ družstiev mladšieho žiactva, dorastu a juniorov

Banská Bystrica (8. 5. 2019)

Hod kriketovou loptičkou - Mladší žiaci

(st, 8.5.2019 - 10:00) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Lešňovský Jaroslav, JuLešňovský Jaroslav, Ju
TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín
070331 55.60 54,5453,0055,6055,6045,56 11.00
2 Čeman Martin PeterČeman Martin Peter
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
070122 49.26 49,2645,7948,7349,2644,80 9.00
3 Habrún JakubHabrún Jakub
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
070427 45.77 43,6945,7740,7545,7740,33 8.00
4 Čeman Matej PavolČeman Matej Pavol
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
070122 43.63 43,6334,2838,5243,6337,65 7.00
5 Fehérvari NikolasFehérvari Nikolas
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
060108 42.88 42,3841,3142,8842,8840,44 6.00
6 Varšo MichalVaršo Michal
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
070307 42.66 42,6638,7640,1442,6642,10 5.00
7 Pavlík EduardPavlík Eduard
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
070619 41.72 40,66-41,7241,72- 4.00
8 Tatár AlexanderTatár Alexander
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
070724 38.67 38,6738,0136,5238,6734,20 3.00
9 Vanzal MiroslavVanzal Miroslav
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
070901 38.13 38,1338,13 2.00
10 Pohorelec TomášPohorelec Tomáš
BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica
070417 37.93 37,9337,93 1.00
11 Šváb MatejŠváb Matej
AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno
061015 37.08 37,0837,08
12 Katona MichalKatona Michal
AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno
060717 36.42 36,4236,42
13 Rybár OndrejRybár Ondrej
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
070110 36.13 36,1336,13
14 Regináč TimotejRegináč Timotej
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
071220 36.01 36,0136,01
15 Boško AdamBoško Adam
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
060820 35.26 35,2635,26
16 Henček ViktorHenček Viktor
BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica
060513 35.10 35,1035,10
17 Zboňák DávidZboňák Dávid
AK Svetlošák Banská BystricaAK Svetlošák Banská Bystrica
061024 35.03 35,0335,03
18 Koyš FilipKoyš Filip
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
080607 33.88 33,8833,88
19 Randjak AlexRandjak Alex
AK Svetlošák Banská BystricaAK Svetlošák Banská Bystrica
061003 33.73 33,7333,73
20 Homola MarekHomola Marek
BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica
080920 33.28 33,2833,28
21 Kubinec MartinKubinec Martin
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
070305 32.98 32,9832,98
22 Orlický MatejOrlický Matej
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
070615 32.92 32,9232,92
23 Sirota TimonSirota Timon
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
060812 32.81 32,8132,81
24 Žofaj RudolfŽofaj Rudolf
AK Svetlošák Banská BystricaAK Svetlošák Banská Bystrica
061114 32.80 32,8032,80
25 Holienčík RenéHolienčík René
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
070914 32.42 32,4232,42
26 Michlík RichardMichlík Richard
Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina
060110 32.25 32,2532,25
27 Balážik MarekBalážik Marek
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
060924 31.45 31,4531,45
28 Biel ŠimonBiel Šimon
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
071024 31.42 31,4231,42
29 Hanzel MarekHanzel Marek
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
080827 31.06 31,0631,06
30 Genšor SamuelGenšor Samuel
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
070910 27.30 27,3027,30
31 Maretta RóbertMaretta Róbert
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
070713 27.21 27,2127,21
32= Luka JakubLuka Jakub
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
060318 26.17 26,1726,17
32= Pacák MatúšPacák Matúš
TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín
080623 26.17 26,1726,17
34 Parobek JánParobek Ján
BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica
070826 25.85 25,8525,85
35 Mahdoň LukášMahdoň Lukáš
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
070614 25.78 25,7825,78
36 Krištof MichalKrištof Michal
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
071117 25.10 25,1025,10
37 Jankulár AlexJankulár Alex
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
100409 24.96 24,9624,96
38 Malovec OndrejMalovec Ondrej
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
080830 24.67 24,6724,67
39 Šupina VladimírŠupina Vladimír
BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica
090407 23.92 23,9223,92
40 Rybárik AlexejRybárik Alexej
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
070814 22.78 22,7822,78
41 Mištrík TobiasMištrík Tobias
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
070919 22.01 22,0122,01
42 Gaži JánGaži Ján
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
070926 21.56 21,5621,56
43 Gál ŽigmundGál Žigmund
BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica
090820 17.79 17,7917,79
Svorad OliverSvorad Oliver
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
070911 DNS 0.0
Poznámky/pokusy:
" Kriketová loptička - Mladší žiaci
Celkom 44 pretekárov

Hod kriketovou loptičkou - Mladšie žiačky

(st, 8.5.2019 - 10:55) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Kubalová NinaKubalová Nina
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
060601 47.43 40,3045,6747,4347,43x 11.00
2 Bieliková NatáliaBieliková Natália
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
060110 45.00 39,8633,5645,0045,0040,94 9.00
3 Bódiková JanaBódiková Jana
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
060321 44.28 44,28-40,4144,2840,91 8.00
4 Perončíková PaulaPerončíková Paula
CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš
061223 36.38 36,3836,3736,2736,3829,02 7.00
MS Garguláková AlžbetaGarguláková Alžbeta
AK mesta ZvolenAK mesta Zvolen
060130 36.28 36,28--36,28-
6 Baloghová LesiaBaloghová Lesia
TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín
060205 34.73 31,9233,5734,1834,1834,73 6.00
7 Adamíková LianaAdamíková Liana
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
070123 32.96 32,7132,9632,4832,9631,50 5.00
8 Balážová VanesaBalážová Vanesa
AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno
071016 32.82 32,82--32,82- 4.00
9 Mišurdová NelaMišurdová Nela
BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica
060306 30.97 30,9726,8727,8930,9730,77 3.00
10 Machalová IvanaMachalová Ivana
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
070928 30.56 30,5630,56 2.00
11 Karásková DianaKarásková Diana
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
061026 29.89 29,8929,89 1.00
12 Kmeč RebekaKmeč Rebeka
CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš
060812 29.76 29,7629,76
MS
29.42 29,4229,42
14 Skybiková AnetaSkybiková Aneta
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
061206 29.38 29,3829,38
15 Viležinská SofiaViležinská Sofia
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
060720 28.32 28,3228,32
16 Frlickova FrederikaFrlickova Frederika
CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš
061031 28.08 28,0828,08
17 Samulová TatianaSamulová Tatiana
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
060714 27.78 27,7827,78
18 Trnková TatianaTrnková Tatiana
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
070709 26.88 26,8826,88
19 Vašáková DianaVašáková Diana
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
061006 26.62 26,6226,62
20 Gottwaldová SofiaGottwaldová Sofia
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
060109 26.29 26,2926,29
21 Árvaiová ViktóriaÁrvaiová Viktória
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
071225 26.16 26,1626,16
22 Kubíková SabínaKubíková Sabína
CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš
061111 26.01 26,0126,01
23 Kubáňová Anna K.Kubáňová Anna K.
CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš
071122 24.88 24,8824,88
24= Holúbková MonikaHolúbková Monika
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
080222 24.74 24,7424,74
24= Mojžišová NinaMojžišová Nina
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
071103 24.74 24,7424,74
26 Stašová NikolaStašová Nikola
TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín
060219 24.13 24,1324,13
27 Dundeková AdélaDundeková Adéla
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
070628 24.10 24,1024,10
28 Gorgoszová TimeaGorgoszová Timea
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
070515 23.70 23,7023,70
29 Píšová MonikaPíšová Monika
BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica
081025 23.39 23,3923,39
30 Voštinárová SofiaVoštinárová Sofia
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
060430 23.19 23,1923,19
31 Mandúchová LuciaMandúchová Lucia
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
070721 23.07 23,0723,07
32 Vlčková MonikaVlčková Monika
AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno
070912 21.18 21,1821,18
33 Jurečeková AnnaJurečeková Anna
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
070505 21.10 21,1021,10
34 Špliňová NinaŠpliňová Nina
AK Svetlošák Banská BystricaAK Svetlošák Banská Bystrica
061130 20.30 20,3020,30
35 Horňáková Tamara Horňáková Tamara
CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš
070209 20.23 20,2320,23
36 Kubeková MonikaKubeková Monika
AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno
060913 19.60 19,6019,60
37 Hubočanová VanessaHubočanová Vanessa
TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín
061211 19.49 19,4919,49
38 Valovičová EmaValovičová Ema
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
080101 19.28 19,2819,28
39 Švantnerová SofiaŠvantnerová Sofia
AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno
070923 19.00 19,0019,00
40 Šubová KarolínaŠubová Karolína
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
061203 18.58 18,5818,58
41 Solíková TimeaSolíková Timea
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
080819 17.83 17,8317,83
42 Jarošová NinaJarošová Nina
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
060224 17.45 17,4517,45
43 Kopačková SáraKopačková Sára
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
071121 17.32 17,3217,32
44 Kubišová EmmaKubišová Emma
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
000101 17.05 17,0517,05
45 Filušová SilviaFilušová Silvia
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
070914 17.00 17,0017,00
46 Hanzlíková VeronikaHanzlíková Veronika
AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno
070819 16.44 16,4416,44
47 Donovalová SilviaDonovalová Silvia
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
071114 16.39 16,3916,39
48 Ovečková AnnaOvečková Anna
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
070915 15.07 15,0715,07
49 Dohnanová SilviaDohnanová Silvia
BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica
081002 14.54 14,5414,54
50 Kočičková MichaelaKočičková Michaela
TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín
070328 12.59 12,5912,59
Poznámky/pokusy:
" Kriketová loptička - Mladšie žiačky
Celkom 50 pretekárov