<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

1. kolo M-SsAZ družstiev mladšieho žiactva, dorastu a juniorov

Banská Bystrica (8. 5. 2019)

Skok do výšky - Juniori

(st, 8.5.2019 - 10:00) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon 160165170 Body
1 Žilka FilipŽilka Filip
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
01 01 165 o o xxx 11.00
Poznámky/pokusy:
" Výška - Juniori
Celkom 1 pretekárov

Skok do výšky - Dorastenci

(st, 8.5.2019 - 10:00) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon 150155160165170175180183 Body
1 Sabo MilanSabo Milan
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
02 02 180 - - o o o o xo xxx 11.00
2 Mandyčevský Michal OlegMandyčevský Michal Oleg
BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica
02 02 175 o o xo xo xo xo xxx 9.00
3= Hodža MichalHodža Michal
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
04 04 160 o o o xxx 7.00
3= Macháč AdriánMacháč Adrián
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
05 05 160 o o o xxx 7.00
3= Tomčík GorazdTomčík Gorazd
AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno
03 03 160 o o o xxx 7.00
6 Šimík MartinŠimík Martin
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
05 05 150 xo xxx 5.00
Horváth AdrianHorváth Adrian
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
04 04 NM xxx
Poznámky/pokusy:
" Výška - Dorastenci
Celkom 7 pretekárov

Skok do výšky - Mladší žiaci

(st, 8.5.2019 - 13:20) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon 110115120125130135140143 Body
1 Luka JakubLuka Jakub
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
06 06 140 o o o o o o xo xxx 11.00
2 Domiňák DušanDomiňák Dušan
AK Svetlošák Banská BystricaAK Svetlošák Banská Bystrica
06 06 140 o o o o o o xxo xxx 9.00
3 Ondrášik RastislavOndrášik Rastislav
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
06 06 135 - o o o o xo xxx 8.00
4= Balent SamuelBalent Samuel
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
06 06 135 o o o o o xxo xxx 6.50
4= Hanák PatrikHanák Patrik
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
06 06 135 o o o o o xxo xxx 6.50
6 Méri MarianMéri Marian
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
07 07 130 o o o o o xx 5.00
7 Zboňák DávidZboňák Dávid
AK Svetlošák Banská BystricaAK Svetlošák Banská Bystrica
06 06 130 o o o o xo xxx 4.00
8 Čamaj ViliamČamaj Viliam
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
06 06 130 - o o xo xo xxx 3.00
9 Dančo LucianDančo Lucian
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
07 07 130 o o xo xxo xxo xxx 2.00
10 Rúrik MarcoRúrik Marco
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
07 07 125 o o o o xxx 1.00
11 Chovanec MartinChovanec Martin
AC Kriváň Liptovský MikulášAC Kriváň Liptovský Mikuláš
07 07 125 o o xo xxo xxx
12= Wagner MarcusWagner Marcus
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
07 07 120 o o o xxx
12= Bašo MatejBašo Matej
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
07 07 120 o o o xxx
14 Rybárik JakubRybárik Jakub
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
06 06 120 o o xo xxx
15 Zboňák MatúšZboňák Matúš
AK Svetlošák Banská BystricaAK Svetlošák Banská Bystrica
06 06 115 o o xxx
Poznámky/pokusy:
" Výška - Mladší žiaci
Celkom 15 pretekárov

Skok do výšky - Juniorky

(st, 8.5.2019 - 10:55) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon 130135140 Body
1 Stanková KarinStanková Karin
AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica
00 00 135 o xxo xxx 11.00
Poznámky/pokusy:
" Výška - Juniorky
Celkom 1 pretekárov

Skok do výšky - Dorastenky

(st, 8.5.2019 - 10:55) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon 130135140145150155160 Body
1 Lenhartová MichaelaLenhartová Michaela
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
02 02 155 - - o o o o xxx 11.00
2 Kuricová VeronikaKuricová Veronika
Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina
03 03 155 o o o o o xxo xxx 9.00
3 Fapšová VeronikaFapšová Veronika
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
05 05 150 o o o o o xxx 8.00
MS Molnárová MichaelaMolnárová Michaela
AO Športové gymnázium KošiceAO Športové gymnázium Košice
04 04 150 o o o o xo xxx
5 Tabačarová LenkaTabačarová Lenka
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
05 05 140 o o xo 7.00
6= Sajdáková KatarínaSajdáková Katarína
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
04 04 135 o o xxx 5.50
6= Hudecová Darina EmaHudecová Darina Ema
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
04 04 135 o o xxx 5.50
8= Hutňanová SoňaHutňanová Soňa
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
05 05 135 o xo xxx 3.50
8= Politzerová AlexandraPolitzerová Alexandra
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
03 03 135 o xo xxx 3.50
10 Hrončeková VladimíraHrončeková Vladimíra
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
03 03 135 xo xo xxx 2.00
11 Bačová LeaBačová Lea
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
05 05 130 o xxx 1.00
12= Bartková PaulínaBartková Paulína
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
03 03 130 xo xxx
12= Uhliarová DominikaUhliarová Dominika
ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica
04 04 130 xo xxx
Poznámky/pokusy:
" Výška - Dorastenky
Celkom 13 pretekárov

Skok do výšky - Mladšie žiačky

(st, 8.5.2019 - 12:20) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon 110115120125130135140143146 Body
1 Mikuštiaková MiaMikuštiaková Mia
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
06 06 143 - o o o o o o o xxx 11.00
2 Janíková AlžbetaJaníková Alžbeta
AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica
06 06 140 o o o o o o xxo 9.00
3 Trnovská LindaTrnovská Linda
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
06 06 135 - o o o o o xxx 8.00
4 Janotová BiancaJanotová Bianca
AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom
06 06 135 o o o o o xo xxx 7.00
5 Černáková ValentínaČernáková Valentína
BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica
07 07 135 - o o o o xxo xxx 6.00
6 Čuga EvaČuga Eva
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
06 06 130 o o o o xo xxx 5.00
7 Kultanová BeataKultanová Beata
CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš
08 08 130 o o o o xxo xxx 4.00
8 Majtáňová NatáliaMajtáňová Natália
AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom
06 06 125 o o o o xxx 3.00
9= Bátová NatáliaBátová Natália
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
06 06 125 o o o xo xxx 1.50
9= Hudecová EmmaHudecová Emma
Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina
07 07 125 o o o xo xxx 1.50
11 Svetlošáková KláraSvetlošáková Klára
AK Svetlošák Banská BystricaAK Svetlošák Banská Bystrica
07 07 125 o o xo xo xxx
12 Duháčková AlexandraDuháčková Alexandra
Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina
07 07 125 o o o xxo xxx
MS Dobrocká BibiánaDobrocká Bibiána
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
06 06 120 o o xo xxx
14 Ágoštonová RomanaÁgoštonová Romana
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
07 07 120 o o xxo xxx
15 Gagová VanesaGagová Vanesa
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
08 08 120 o xxo xxo xxx
16= Miniarová AnnaMiniarová Anna
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
08 08 115 o o xxx
16= Politzerová VanessaPolitzerová Vanessa
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
06 06 115 o o xxx
16= Marčišinová MiaMarčišinová Mia
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
06 06 115 o o xxx
16= Kuncová Karin Kuncová Karin
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
07 07 115 o o xxx
16= Kubicová KarolinaKubicová Karolina
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
06 06 115 o o xxx
21 Machalová IvanaMachalová Ivana
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
07 07 115 o xo xxx
22= Beláková AnabelBeláková Anabel
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
08 08 110 o xxx
22= Baranková TamaraBaranková Tamara
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
06 06 110 o
24= Mlynárčiková RadkaMlynárčiková Radka
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
08 08 110 xo xxx
24= Adamove NatáliaAdamove Natália
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
07 07 110 xo xxx
26 Mikušová MariolaMikušová Mariola
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
07 07 110 xxo xxx
Danihliková MartinaDanihliková Martina
AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica
08 08 NM xxx
Mojžišová RebekaMojžišová Rebeka
AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom
06 06 NM xxx
Danková TamaraDanková Tamara
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
07 07 NM xxx
Poznámky/pokusy:
" Výška - Mladšie žiačky
Celkom 29 pretekárov