<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

1. kolo M-SsAZ družstiev mladšieho žiactva, dorastu a juniorov

Banská Bystrica (8. 5. 2019)

Skok do výšky - Juniori

(st, 8.5.2019 - 10:00) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Výkon 160165170 Body
1 Žilka FilipŽilka Filip
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
011114 165 ooxxx 11.00
Poznámky/pokusy:
" Výška - Juniori
Celkom 1 pretekárov

Skok do výšky - Dorastenci

(st, 8.5.2019 - 10:00) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Výkon 150155160165170175180183 Body
1 Sabo MilanSabo Milan
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
020318 180 --ooooxoxxx 11.00
2 Mandyčevský Michal OlegMandyčevský Michal Oleg
BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica
020927 175 ooxoxoxoxoxxx 9.00
3= Hodža MichalHodža Michal
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
040110 160 oooxxx 7.00
3= Macháč AdriánMacháč Adrián
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
050509 160 oooxxx 7.00
3= Tomčík GorazdTomčík Gorazd
AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno
030906 160 oooxxx 7.00
6 Šimík MartinŠimík Martin
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
050513 150 xoxxx 5.00
Horváth AdrianHorváth Adrian
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
040205 NM xxx
Poznámky/pokusy:
" Výška - Dorastenci
Celkom 7 pretekárov

Skok do výšky - Mladší žiaci

(st, 8.5.2019 - 13:20) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Výkon 110115120125130135140143 Body
1 Luka JakubLuka Jakub
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
060318 140 ooooooxoxxx 11.00
2 Domiňák DušanDomiňák Dušan
AK Svetlošák Banská BystricaAK Svetlošák Banská Bystrica
060216 140 ooooooxxoxxx 9.00
3 Ondrášik RastislavOndrášik Rastislav
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
060417 135 -ooooxoxxx 8.00
4= Balent SamuelBalent Samuel
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
060302 135 oooooxxoxxx 6.50
4= Hanák PatrikHanák Patrik
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
060414 135 oooooxxoxxx 6.50
6 Méri MarianMéri Marian
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
070513 130 oooooxx 5.00
7 Zboňák DávidZboňák Dávid
AK Svetlošák Banská BystricaAK Svetlošák Banská Bystrica
061024 130 ooooxoxxx 4.00
8 Čamaj ViliamČamaj Viliam
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
060528 130 -ooxoxoxxx 3.00
9 Dančo LucianDančo Lucian
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
070212 130 ooxoxxoxxoxxx 2.00
10 Rúrik MarcoRúrik Marco
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
070822 125 ooooxxx 1.00
11 Chovanec MartinChovanec Martin
AC Kriváň Liptovský MikulášAC Kriváň Liptovský Mikuláš
070803 125 ooxoxxoxxx
12= Wagner MarcusWagner Marcus
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
070515 120 oooxxx
12= Bašo MatejBašo Matej
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
070414 120 oooxxx
14 Rybárik JakubRybárik Jakub
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
060709 120 ooxoxxx
15 Zboňák MatúšZboňák Matúš
AK Svetlošák Banská BystricaAK Svetlošák Banská Bystrica
061223 115 ooxxx
Poznámky/pokusy:
" Výška - Mladší žiaci
Celkom 15 pretekárov

Skok do výšky - Juniorky

(st, 8.5.2019 - 10:55) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Výkon 130135140 Body
1 Stanková KarinStanková Karin
AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica
000807 135 oxxoxxx 11.00
Poznámky/pokusy:
" Výška - Juniorky
Celkom 1 pretekárov

Skok do výšky - Dorastenky

(st, 8.5.2019 - 10:55) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Výkon 130135140145150155160 Body
1 Lenhartová MichaelaLenhartová Michaela
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
020904 155 --ooooxxx 11.00
2 Kuricová VeronikaKuricová Veronika
Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina
030517 155 oooooxxoxxx 9.00
3 Fapšová VeronikaFapšová Veronika
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
050313 150 oooooxxx 8.00
MS Molnárová MichaelaMolnárová Michaela
AO Športové gymnázium KošiceAO Športové gymnázium Košice
040112 150 ooooxoxxx
5 Tabačarová LenkaTabačarová Lenka
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
050122 140 ooxo 7.00
6= Sajdáková KatarínaSajdáková Katarína
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
040712 135 ooxxx 5.50
6= Hudecová Darina EmaHudecová Darina Ema
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
041112 135 ooxxx 5.50
8= Hutňanová SoňaHutňanová Soňa
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
050809 135 oxoxxx 3.50
8= Politzerová AlexandraPolitzerová Alexandra
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
030822 135 oxoxxx 3.50
10 Hrončeková VladimíraHrončeková Vladimíra
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
031110 135 xoxoxxx 2.00
11 Bačová LeaBačová Lea
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
050307 130 oxxx 1.00
12= Bartková PaulínaBartková Paulína
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
030226 130 xoxxx
12= Uhliarová DominikaUhliarová Dominika
ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica
040718 130 xoxxx
Poznámky/pokusy:
" Výška - Dorastenky
Celkom 13 pretekárov

Skok do výšky - Mladšie žiačky

(st, 8.5.2019 - 12:20) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Výkon 110115120125130135140143146 Body
1 Mikuštiaková MiaMikuštiaková Mia
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
060520 143 -oooooooxxx 11.00
2 Janíková AlžbetaJaníková Alžbeta
AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica
060228 140 ooooooxxo 9.00
3 Trnovská LindaTrnovská Linda
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
060411 135 -oooooxxx 8.00
4 Janotová BiancaJanotová Bianca
AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom
060715 135 oooooxoxxx 7.00
5 Černáková ValentínaČernáková Valentína
BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica
070308 135 -ooooxxoxxx 6.00
6 Čuga EvaČuga Eva
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
061229 130 ooooxoxxx 5.00
7 Kultanová BeataKultanová Beata
CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš
080224 130 ooooxxoxxx 4.00
8 Majtáňová NatáliaMajtáňová Natália
AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom
060211 125 ooooxxx 3.00
9= Bátová NatáliaBátová Natália
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
060213 125 oooxoxxx 1.50
9= Hudecová EmmaHudecová Emma
Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina
071014 125 oooxoxxx 1.50
11 Svetlošáková KláraSvetlošáková Klára
AK Svetlošák Banská BystricaAK Svetlošák Banská Bystrica
070110 125 ooxoxoxxx
12 Duháčková AlexandraDuháčková Alexandra
Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina
070125 125 oooxxoxxx
MS Dobrocká BibiánaDobrocká Bibiána
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
060812 120 ooxoxxx
14 Ágoštonová RomanaÁgoštonová Romana
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
071116 120 ooxxoxxx
15 Gagová VanesaGagová Vanesa
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
080729 120 oxxoxxoxxx
16= Miniarová AnnaMiniarová Anna
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
080306 115 ooxxx
16= Politzerová VanessaPolitzerová Vanessa
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
061006 115 ooxxx
16= Marčišinová MiaMarčišinová Mia
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
060130 115 ooxxx
16= Kuncová Karin Kuncová Karin
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
070701 115 ooxxx
16= Kubicová KarolinaKubicová Karolina
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
060926 115 ooxxx
21 Machalová IvanaMachalová Ivana
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
070928 115 oxoxxx
22= Beláková AnabelBeláková Anabel
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
081014 110 o
22= Baranková TamaraBaranková Tamara
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
060609 110 oxxx
24= Mlynárčiková RadkaMlynárčiková Radka
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
080515 110 xoxxx
24= Adamove NatáliaAdamove Natália
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
071228 110 xoxxx
26 Mikušová MariolaMikušová Mariola
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
070106 110 xxoxxx
Danihliková MartinaDanihliková Martina
AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica
080115 NM xxx
Mojžišová RebekaMojžišová Rebeka
AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom
061024 NM xxx
Danková TamaraDanková Tamara
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
071029 NM xxx
Poznámky/pokusy:
" Výška - Mladšie žiačky
Celkom 29 pretekárov