<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

1. kolo M-SsAZ družstiev mladšieho žiactva, dorastu a juniorov

Banská Bystrica (8. 5. 2019)

600 m - Mladší žiaci (Beh)

Beh 1 (st, 8.5.2019 - 12:30) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 131 Šlúch IvanŠlúch Ivan 061103 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 6 1:47.55 11.00
2 336 Balent SamuelBalent Samuel 060302 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 1:54.61 7.00
3 372 Koyš FilipKoyš Filip 080607 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 1:56.82 4.00
4 132 Ambrózi Andrej GustávAmbrózi Andrej Gustáv 061207 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 3 1:58.59 2.00
5 365 Kocifaj MichalKocifaj Michal 081019 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 2 2:04.53
6 232 Regináč TimotejRegináč Timotej 071220 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 7 2:04.78
7 133 Homola MarekHomola Marek 080920 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 1 2:07.38
8 304 Mištrík TobiasMištrík Tobias 070919 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 11 2:09.36
9 227 Pohorelec TomášPohorelec Tomáš 070417 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 8 2:11.58
10 300 Gregor Lukáš Gregor Lukáš 080720 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 9 2:16.25
11 302 Krajčovič MarošKrajčovič Maroš 080924 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 10 2:23.25
12 307 Pacák MatúšPacák Matúš 080623 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 12 2:23.42
Poznámky:
600m - Mladší žiaci :: Beh A
Celkom 12 pretekárov
Beh 2 (st, 8.5.2019 - 12:32) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 310 Franko TomašFranko Tomaš 070912 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 3 1:50.77 9.00
2 58 Bulko TomášBulko Tomáš 070523 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 12 1:54.80 6.00
3 325 Jankulár TobiasJankulár Tobias 070201 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 1:56.77 5.00
4 312 Gaži JánGaži Ján 070926 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 7 1:56.98 3.00
5 32 Babinský KristiánBabinský Kristián 070424 AK Svetlošák Banská BystricaAK Svetlošák Banská Bystrica 10 2:06.26
6 308 Rybárik JakubRybárik Jakub 060709 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 1 2:06.51
7 309 Gottwald DávidGottwald Dávid 071114 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 2 2:10.04
8 328 Briš Tomáš Briš Tomáš 080104 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 5 2:12.76
9 70 Balážik MarekBalážik Marek 060924 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 11 2:13.33
10 213 Malovec OndrejMalovec Ondrej 080830 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 8 2:16.93
11 142 Bašo MatejBašo Matej 070414 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 9 2:20.70
12 311 Hudík RichardHudík Richard 071226 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 2:23.65
Poznámky:
600m - Mladší žiaci :: Beh B
Celkom 12 pretekárov
Beh 3 (st, 8.5.2019 - 12:34) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 340 Kucbel DávidKucbel Dávid 061014 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 7 1:53.88 8.00
2 87 Havaš MatúšHavaš Matúš 080211 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 4 2:00.65 1.00
3 412 Zahumenský MatúšZahumenský Matúš 060706 AK Svetlošák Banská BystricaAK Svetlošák Banská Bystrica 11 2:03.02
4 46 Lešňovský Jaroslav, JuLešňovský Jaroslav, Ju 070331 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 2 2:05.42
MS 350 Holica JakubHolica Jakub 071006 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 6 2:16.25
6 411 Viglaský MiloslavViglaský Miloslav 071124 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 10 2:17.89
MS 417 Galamb DávidGalamb Dávid 060718 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 5 2:21.02
8 401 Lovíšek DarrenLovíšek Darren 071205 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 8 2:24.18
9 89 Husárik LukášHusárik Lukáš 080626 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 3 2:26.39
10 84 Valíček TadeášValíček Tadeáš 071002 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 1 2:31.39
Vanzal MiroslavVanzal Miroslav 070901 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 9 DNS
Poznámky:
600m - Mladší žiaci :: Beh C
Celkom 11 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 131 Šlúch IvanŠlúch Ivan 061103 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 6 1:47.55 11.00
2 310 Franko TomašFranko Tomaš 070912 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 3 1:50.77 9.00
3 340 Kucbel DávidKucbel Dávid 061014 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 7 1:53.88 8.00
4 336 Balent SamuelBalent Samuel 060302 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 1:54.61 7.00
5 58 Bulko TomášBulko Tomáš 070523 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 12 1:54.80 6.00
6 325 Jankulár TobiasJankulár Tobias 070201 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 1:56.77 5.00
7 372 Koyš FilipKoyš Filip 080607 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 1:56.82 4.00
8 312 Gaži JánGaži Ján 070926 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 7 1:56.98 3.00
9 132 Ambrózi Andrej GustávAmbrózi Andrej Gustáv 061207 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 3 1:58.59 2.00
10 87 Havaš MatúšHavaš Matúš 080211 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 4 2:00.65 1.00
11 412 Zahumenský MatúšZahumenský Matúš 060706 AK Svetlošák Banská BystricaAK Svetlošák Banská Bystrica 11 2:03.02
12 365 Kocifaj MichalKocifaj Michal 081019 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 2 2:04.53
13 232 Regináč TimotejRegináč Timotej 071220 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 7 2:04.78
14 46 Lešňovský Jaroslav, JuLešňovský Jaroslav, Ju 070331 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 2 2:05.42
15 32 Babinský KristiánBabinský Kristián 070424 AK Svetlošák Banská BystricaAK Svetlošák Banská Bystrica 10 2:06.26
16 308 Rybárik JakubRybárik Jakub 060709 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 1 2:06.51
17 133 Homola MarekHomola Marek 080920 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 1 2:07.38
18 304 Mištrík TobiasMištrík Tobias 070919 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 11 2:09.36
19 309 Gottwald DávidGottwald Dávid 071114 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 2 2:10.04
20 227 Pohorelec TomášPohorelec Tomáš 070417 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 8 2:11.58
21 328 Briš Tomáš Briš Tomáš 080104 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 5 2:12.76
22 70 Balážik MarekBalážik Marek 060924 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 11 2:13.33
23 300 Gregor Lukáš Gregor Lukáš 080720 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 9 2:16.25
23 350 Holica JakubHolica Jakub 071006 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 6 2:16.25
25 213 Malovec OndrejMalovec Ondrej 080830 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 8 2:16.93
26 411 Viglaský MiloslavViglaský Miloslav 071124 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 10 2:17.89
27 142 Bašo MatejBašo Matej 070414 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 9 2:20.70
28 417 Galamb DávidGalamb Dávid 060718 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 5 2:21.02
29 302 Krajčovič MarošKrajčovič Maroš 080924 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 10 2:23.25
30 307 Pacák MatúšPacák Matúš 080623 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 12 2:23.42
31 311 Hudík RichardHudík Richard 071226 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 2:23.65
32 401 Lovíšek DarrenLovíšek Darren 071205 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 8 2:24.18
33 89 Husárik LukášHusárik Lukáš 080626 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 3 2:26.39
34 84 Valíček TadeášValíček Tadeáš 071002 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 1 2:31.39
Vanzal MiroslavVanzal Miroslav 070901 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 9 DNS

600 m - Mladšie žiačky (Beh)

Beh 1 (st, 8.5.2019 - 12:40) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Body
MS 253 Garguláková AlžbetaGarguláková Alžbeta 060130 AK mesta ZvolenAK mesta Zvolen 12 1:42.45
2 249 Gerátová NinaGerátová Nina 070224 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 13 1:50.40 11.00
3 228 Húšťavová ZuzanaHúšťavová Zuzana 061111 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 8 1:59.49 6.00
4 225 Kubáňová Anna K.Kubáňová Anna K. 071122 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 14 1:59.81 4.00
5 254 Cvachová AlžbetaCvachová Alžbeta 070405 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 7 2:01.37 2.00
6 415 Redechová PaulínaRedechová Paulína 070201 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 2:01.92 1.00
7 148 Hvorková ElaHvorková Ela 080720 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 6 2:02.06
8 352 Sliacka Ella ZuzanaSliacka Ella Zuzana 080414 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 4 2:03.68
9 26 Mikušová MariolaMikušová Mariola 070106 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 2:07.39
10 178 Kubíncová SáraKubíncová Sára 080205 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 1 2:10.47
11 227 Červienková Svetlana Červienková Svetlana 071214 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 10 2:11.91
12 147 Balážová VanesaBalážová Vanesa 071016 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 11 2:12.00
13 144 Hubočanová VanessaHubočanová Vanessa 061211 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 9 2:12.49
Lukašíková BeátaLukašíková Beáta 060428 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 5 DNS
Poznámky:
600m - Mladšie žiačky :: Beh A
Celkom 14 pretekárov
Beh 2 (st, 8.5.2019 - 12:42) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 195 Lukáčová NatáliaLukáčová Natália 071104 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 1:57.71 8.00
2 260 Maleková TamaraMaleková Tamara 060116 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 5 1:59.42 7.00
3 222 Ivaničová VivieneIvaničová Viviene 070930 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 4 2:01.97
4 196 Švantnerová SofiaŠvantnerová Sofia 070923 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 2 2:10.41
5 267 Boboková ElaBoboková Ela 070411 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 9 2:10.93
6 259 Danková TamaraDanková Tamara 071029 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 3 2:12.85
7 159 Vlčková DanielaVlčková Daniela 060602 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 7 2:14.22
8 251 Mlynárčiková RadkaMlynárčiková Radka 080515 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 6 2:17.28
9 255 Betková LindaBetková Linda 071030 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 13 2:17.54
10 250 Markechová JanaMarkechová Jana 100123 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 10 2:20.90
11 268 Antalová EmaAntalová Ema 110414 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 12 2:23.32
12 199 Bátová NatáliaBátová Natália 060213 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 8 2:27.51
13 266 Cingelová Alexandra Cingelová Alexandra 071018 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 14 2:36.22
14 265 Tomaníková EmaTomaníková Ema 070313 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 11 2:38.16
Poznámky:
600m - Mladšie žiačky :: Beh B
Celkom 14 pretekárov
Beh 3 (st, 8.5.2019 - 12:44) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 353 Kudryová SimonaKudryová Simona 060708 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 8 1:59.58 5.00
2 363 Nováková BarboraNováková Barbora 070118 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 12 2:01.30 3.00
3 373 Mazuráková DenisaMazuráková Denisa 060428 AK Svetlošák Banská BystricaAK Svetlošák Banská Bystrica 11 2:04.46
4 224 Ondrejíková LauraOndrejíková Laura 080217 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 14 2:06.04
5 360 Novosedliaková ZoelNovosedliaková Zoel 070705 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 13 2:10.07
6 338 Majtánová ZuzanaMajtánová Zuzana 070614 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 10 2:11.06
7 337 Luprichová ElaLuprichová Ela 090506 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 9 2:20.66
8 349 Haštová Viktória Haštová Viktória 070709 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 2:23.51
9 339 Grivalská TimeaGrivalská Timea 070312 AC Kriváň Liptovský MikulášAC Kriváň Liptovský Mikuláš 5 2:25.54
10 138 Hrmová NinaHrmová Nina 070829 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 3 2:27.97
11 226 Kyzúrová EvaKyzúrová Eva 070717 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 1 2:30.09
MS 341 Hrončeková ViktóriaHrončeková Viktória 060725 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 7 2:30.70
13 374 Holubová KarinHolubová Karin 070509 AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom 6 2:32.77
MS 366 Krátka KarinKrátka Karin 070525 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 2 3:01.06
Poznámky:
600m - Mladšie žiačky :: Beh C
Celkom 14 pretekárov
Beh 4 (st, 8.5.2019 - 12:46) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 356 Samčíková EmmaSamčíková Emma 060301 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 1:51.37 9.00
2 357 Pienčáková KamilaPienčáková Kamila 060313 AK Svetlošák Banská BystricaAK Svetlošák Banská Bystrica 3 2:06.24
3 343 Varšová AnnaVaršová Anna 060504 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 9 2:10.84
4 355 Zábojníková Simona Zábojníková Simona 071021 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 11 2:11.40
5 390 Štefániková NinaŠtefániková Nina 070930 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 1 2:14.48
6 19 Pétryová BibiánaPétryová Bibiána 080711 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 6 2:14.54
MS 35 Oračková MartinaOračková Martina 060922 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 5 2:28.17
8 382 Poštová NelaPoštová Nela 071227 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 7 2:31.82
MS 66 Pavlíková NinaPavlíková Nina 070501 MŠK Žiar nad HronomMŠK Žiar nad Hronom 4 2:35.46
10 231 Vojtěchová SamantaVojtěchová Samanta 070208 AK Svetlošák Banská BystricaAK Svetlošák Banská Bystrica 10 2:35.65
11 349 Želiarová SofiaŽeliarová Sofia 080418 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 12 2:46.20
Svetlošáková KláraSvetlošáková Klára 070110 AK Svetlošák Banská BystricaAK Svetlošák Banská Bystrica 8 DNS
Poznámky:
600m - Mladšie žiačky :: Beh D
Celkom 12 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 253 Garguláková AlžbetaGarguláková Alžbeta 060130 AK mesta ZvolenAK mesta Zvolen 12 1:42.45
2 249 Gerátová NinaGerátová Nina 070224 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 13 1:50.40 11.00
3 356 Samčíková EmmaSamčíková Emma 060301 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 1:51.37 9.00
4 195 Lukáčová NatáliaLukáčová Natália 071104 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 1:57.71 8.00
5 260 Maleková TamaraMaleková Tamara 060116 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 5 1:59.42 7.00
6 228 Húšťavová ZuzanaHúšťavová Zuzana 061111 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 8 1:59.49 6.00
7 353 Kudryová SimonaKudryová Simona 060708 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 8 1:59.58 5.00
8 225 Kubáňová Anna K.Kubáňová Anna K. 071122 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 14 1:59.81 4.00
9 363 Nováková BarboraNováková Barbora 070118 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 12 2:01.30 3.00
10 254 Cvachová AlžbetaCvachová Alžbeta 070405 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 7 2:01.37 2.00
11 415 Redechová PaulínaRedechová Paulína 070201 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 2:01.92 1.00
12 222 Ivaničová VivieneIvaničová Viviene 070930 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 4 2:01.97
13 148 Hvorková ElaHvorková Ela 080720 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 6 2:02.06
14 352 Sliacka Ella ZuzanaSliacka Ella Zuzana 080414 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 4 2:03.68
15 373 Mazuráková DenisaMazuráková Denisa 060428 AK Svetlošák Banská BystricaAK Svetlošák Banská Bystrica 11 2:04.46
16 224 Ondrejíková LauraOndrejíková Laura 080217 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 14 2:06.04
17 357 Pienčáková KamilaPienčáková Kamila 060313 AK Svetlošák Banská BystricaAK Svetlošák Banská Bystrica 3 2:06.24
18 26 Mikušová MariolaMikušová Mariola 070106 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 2:07.39
19 360 Novosedliaková ZoelNovosedliaková Zoel 070705 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 13 2:10.07
20 196 Švantnerová SofiaŠvantnerová Sofia 070923 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 2 2:10.41
21 178 Kubíncová SáraKubíncová Sára 080205 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 1 2:10.47
22 343 Varšová AnnaVaršová Anna 060504 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 9 2:10.84
23 267 Boboková ElaBoboková Ela 070411 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 9 2:10.93
24 338 Majtánová ZuzanaMajtánová Zuzana 070614 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 10 2:11.06
25 355 Zábojníková Simona Zábojníková Simona 071021 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 11 2:11.40
26 227 Červienková Svetlana Červienková Svetlana 071214 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 10 2:11.91
27 147 Balážová VanesaBalážová Vanesa 071016 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 11 2:12.00
28 144 Hubočanová VanessaHubočanová Vanessa 061211 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 9 2:12.49
29 259 Danková TamaraDanková Tamara 071029 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 3 2:12.85
30 159 Vlčková DanielaVlčková Daniela 060602 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 7 2:14.22
31 390 Štefániková NinaŠtefániková Nina 070930 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 1 2:14.48
32 19 Pétryová BibiánaPétryová Bibiána 080711 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 6 2:14.54
33 251 Mlynárčiková RadkaMlynárčiková Radka 080515 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 6 2:17.28
34 255 Betková LindaBetková Linda 071030 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 13 2:17.54
35 337 Luprichová ElaLuprichová Ela 090506 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 9 2:20.66
36 250 Markechová JanaMarkechová Jana 100123 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 10 2:20.90
37 268 Antalová EmaAntalová Ema 110414 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 12 2:23.32
38 349 Haštová Viktória Haštová Viktória 070709 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 2:23.51
39 339 Grivalská TimeaGrivalská Timea 070312 AC Kriváň Liptovský MikulášAC Kriváň Liptovský Mikuláš 5 2:25.54
40 199 Bátová NatáliaBátová Natália 060213 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 8 2:27.51
41 138 Hrmová NinaHrmová Nina 070829 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 3 2:27.97
42 35 Oračková MartinaOračková Martina 060922 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 5 2:28.17
43 226 Kyzúrová EvaKyzúrová Eva 070717 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 1 2:30.09
44 341 Hrončeková ViktóriaHrončeková Viktória 060725 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 7 2:30.70
45 382 Poštová NelaPoštová Nela 071227 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 7 2:31.82
46 374 Holubová KarinHolubová Karin 070509 AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom 6 2:32.77
47 66 Pavlíková NinaPavlíková Nina 070501 MŠK Žiar nad HronomMŠK Žiar nad Hronom 4 2:35.46
48 231 Vojtěchová SamantaVojtěchová Samanta 070208 AK Svetlošák Banská BystricaAK Svetlošák Banská Bystrica 10 2:35.65
49 266 Cingelová Alexandra Cingelová Alexandra 071018 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 14 2:36.22
50 265 Tomaníková EmaTomaníková Ema 070313 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 11 2:38.16
51 349 Želiarová SofiaŽeliarová Sofia 080418 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 12 2:46.20
52 366 Krátka KarinKrátka Karin 070525 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 2 3:01.06
Lukašíková BeátaLukašíková Beáta 060428 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 5 DNS
Svetlošáková KláraSvetlošáková Klára 070110 AK Svetlošák Banská BystricaAK Svetlošák Banská Bystrica 8 DNS