<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

1. kolo M-SsAZ družstiev mladšieho žiactva, dorastu a juniorov

Banská Bystrica (8. 5. 2019)

60 m prekážok [76,2cm-7,50m] - Mladší žiaci (Beh)

Beh 1 (st, 8.5.2019 - 10:00) Vietor: +0.2 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Balent SamuelBalent Samuel 060302 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 11.72 8.00
2 Sirota TimonSirota Timon 060812 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 4 11.94 7.00
3 Hanák PatrikHanák Patrik 060414 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 6 12.03 6.00
4 Wagner MarcusWagner Marcus 070515 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 7 12.72 3.50
5 Pohorelec TomášPohorelec Tomáš 070417 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 8 13.17 2.00
6 Badáni MarekBadáni Marek 070927 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 1 13.65 1.00
7 Boško AdamBoško Adam 060820 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 13.86
8 Palášthy KarolPalášthy Karol 070530 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 3 14.88
Poznámky:
60m prekážky [76,2cm] - Mladší žiaci :: Beh A
Celkom 8 pretekárov
Beh 2 (st, 8.5.2019 - 10:02) Vietor: -1.2 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Chovanec MartinChovanec Martin 070803 AC Kriváň Liptovský MikulášAC Kriváň Liptovský Mikuláš 6 10.91 11.00
2 Luka JakubLuka Jakub 060318 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 11.61 9.00
3 Gál HugoGál Hugo 060902 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 5 12.17 5.00
4 Ondrášik RastislavOndrášik Rastislav 060417 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 8 12.72 3.50
5 Pavlík EduardPavlík Eduard 070619 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 1 13.73
6 Mikita MatejMikita Matej 060903 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 7 14.16
7 Hanzel MarekHanzel Marek 080827 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 4 15.58
8 Muška MatejMuška Matej 091018 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 2 15.65
Poznámky:
60m prekážky [76,2cm] - Mladší žiaci :: Beh B
Celkom 8 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Chovanec MartinChovanec Martin 070803 AC Kriváň Liptovský MikulášAC Kriváň Liptovský Mikuláš 6 10.91 11.00
2 Luka JakubLuka Jakub 060318 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 11.61 9.00
3 Balent SamuelBalent Samuel 060302 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 11.72 8.00
4 Sirota TimonSirota Timon 060812 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 4 11.94 7.00
5 Hanák PatrikHanák Patrik 060414 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 6 12.03 6.00
6 Gál HugoGál Hugo 060902 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 5 12.17 5.00
7 Wagner MarcusWagner Marcus 070515 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 7 12.72 3.50
7 Ondrášik RastislavOndrášik Rastislav 060417 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 8 12.72 3.50
9 Pohorelec TomášPohorelec Tomáš 070417 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 8 13.17 2.00
10 Badáni MarekBadáni Marek 070927 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 1 13.65 1.00
11 Pavlík EduardPavlík Eduard 070619 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 1 13.73
12 Boško AdamBoško Adam 060820 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 13.86
13 Mikita MatejMikita Matej 060903 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 7 14.16
14 Palášthy KarolPalášthy Karol 070530 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 3 14.88
15 Hanzel MarekHanzel Marek 080827 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 4 15.58
16 Muška MatejMuška Matej 091018 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 2 15.65

60 m prekážok [76,2cm-7,50m] - Mladšie žiačky (Beh)

Beh 1 (st, 8.5.2019 - 10:10) Vietor: -1.5 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Bieliková NatáliaBieliková Natália 060110 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 5 11.08 9.00
2 Ďuranová NikolaĎuranová Nikola 061024 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 6 12.00 3.00
3 Frličková LauraFrličková Laura 070115 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 12.37 2.00
4 Altániová SimonaAltániová Simona 060717 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 12.49 1.00
5 Semeníková LaraSemeníková Lara 060324 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 12.60
6 Bódiková JanaBódiková Jana 060321 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 1 13.24
7 Kubicová KarolinaKubicová Karolina 060926 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 8 13.27
8 Jánošíková ChiaraJánošíková Chiara 060906 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 7 13.51
Poznámky:
60m prekážky [76,2cm] - Mladšie žiačky :: Beh A
Celkom 8 pretekárov
Beh 2 (st, 8.5.2019 - 10:12) Vietor: +0.3 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Perončíková PaulaPerončíková Paula 061223 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 5 09.82 11.00
2 Hlavatá DianaHlavatá Diana 060403 AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom 1 11.78 6.00
3 Bíziková EmilyBíziková Emily 060505 AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom 3 11.88 5.00
4 Čuga EvaČuga Eva 061229 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 11.89 4.00
5 Ágoštonová RomanaÁgoštonová Romana 071116 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 6 12.87
6 Gerátová NinaGerátová Nina 070224 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 8 12.96
7 Drabinová TamaraDrabinová Tamara 070513 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 2 13.10
8 Boboková ElaBoboková Ela 070411 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 7 13.33
Poznámky:
60m prekážky [76,2cm] - Mladšie žiačky :: Beh B
Celkom 8 pretekárov
Beh 3 (st, 8.5.2019 - 10:14) Vietor: -0.4 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Janíková AlžbetaJaníková Alžbeta 060228 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 4 11.44 7.00
2 Horňáková Tamara Horňáková Tamara 070209 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 5 12.85
3 Líškayová LenkaLíškayová Lenka 060727 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 2 13.12
4 Malčeková TamaraMalčeková Tamara 070708 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 1 13.31
5 Kmeč EmmaKmeč Emma 080326 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 6 13.72
6 Kováčiková Nikola Kováčiková Nikola 061118 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 3 13.80
7 Kurnasová OlíviaKurnasová Olívia 090913 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 7 15.03
8 Machalová IvanaMachalová Ivana 070928 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 8 15.15
Poznámky:
60m prekážky [76,2cm] - Mladšie žiačky :: Beh C
Celkom 8 pretekárov
Beh 4 (st, 8.5.2019 - 10:16) Vietor: -1.4 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Žiaková ZuzanaŽiaková Zuzana 060124 AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom 7 11.31 8.00
2 Matiašová MichaelaMatiašová Michaela 060222 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 5 12.52
3 Šintajová EllaŠintajová Ella 060521 AC Kriváň Liptovský MikulášAC Kriváň Liptovský Mikuláš 3 13.29
4 Redechová PaulínaRedechová Paulína 070201 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 14.05
5 Politzerová VanessaPolitzerová Vanessa 061006 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 14.21
Poznámky:
60m prekážky [76,2cm] - Mladšie žiačky :: Beh D
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Bieliková NatáliaBieliková Natália 060110 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 5 11.08 9.00
2 Žiaková ZuzanaŽiaková Zuzana 060124 AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom 7 11.31 8.00
3 Janíková AlžbetaJaníková Alžbeta 060228 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 4 11.44 7.00
4 Hlavatá DianaHlavatá Diana 060403 AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom 1 11.78 6.00
5 Bíziková EmilyBíziková Emily 060505 AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom 3 11.88 5.00
6 Čuga EvaČuga Eva 061229 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 11.89 4.00
7 Ďuranová NikolaĎuranová Nikola 061024 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 6 12.00 3.00
8 Frličková LauraFrličková Laura 070115 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 12.37 2.00
9 Altániová SimonaAltániová Simona 060717 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 12.49 1.00
10 Matiašová MichaelaMatiašová Michaela 060222 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 5 12.52
11 Semeníková LaraSemeníková Lara 060324 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 12.60
12 Horňáková Tamara Horňáková Tamara 070209 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 5 12.85
13 Ágoštonová RomanaÁgoštonová Romana 071116 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 6 12.87
14 Gerátová NinaGerátová Nina 070224 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 8 12.96
15 Drabinová TamaraDrabinová Tamara 070513 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 2 13.10
16 Líškayová LenkaLíškayová Lenka 060727 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 2 13.12
17 Bódiková JanaBódiková Jana 060321 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 1 13.24
18 Kubicová KarolinaKubicová Karolina 060926 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 8 13.27
19 Šintajová EllaŠintajová Ella 060521 AC Kriváň Liptovský MikulášAC Kriváň Liptovský Mikuláš 3 13.29
20 Malčeková TamaraMalčeková Tamara 070708 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 1 13.31
21 Boboková ElaBoboková Ela 070411 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 7 13.33
22 Jánošíková ChiaraJánošíková Chiara 060906 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 7 13.51
23 Kmeč EmmaKmeč Emma 080326 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 6 13.72
24 Kováčiková Nikola Kováčiková Nikola 061118 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 3 13.80
25 Redechová PaulínaRedechová Paulína 070201 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 14.05
26 Politzerová VanessaPolitzerová Vanessa 061006 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 14.21
27 Kurnasová OlíviaKurnasová Olívia 090913 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 7 15.03
28 Machalová IvanaMachalová Ivana 070928 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 8 15.15
29 Perončíková PaulaPerončíková Paula 061223 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 5 09.82 11.00