<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

1. kolo M-SsAZ družstiev mladšieho žiactva, dorastu a juniorov

Banská Bystrica (8. 5. 2019)

Vrh guľou 3 kg - Mladší žiaci

(st, 8.5.2019 - 11:30) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Šajgalík ŠimonŠajgalík Šimon
AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno
060110 08.78 8,087,918,788,788,34x8,63 11.00
2 Franko TomašFranko Tomaš
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
070912 08.06 7,046,878,068,067,147,778,04 9.00
3 Lehotský SebastiánLehotský Sebastián
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
060614 07.42 7,207,007,287,287,097,257,42 8.00
4 Kucbel DávidKucbel Dávid
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
061014 06.64 6,646,136,506,646,256,265,67 7.00
MS Galamb DávidGalamb Dávid
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
060718 06.30 5,845,81x5,846,305,195,52
Poznámky/pokusy:
" Guľa [3kg] - Mladší žiaci
Celkom 5 pretekárov

Vrh guľou 3 kg - Dorastenky

(st, 8.5.2019 - 13:40) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Ďurovská EmmaĎurovská Emma
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
031212 13.96 13,0013,2213,4913,4913,8313,96 11.00
2 Hynková VesnaHynková Vesna
CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš
041003 11.91 11,0910,049,789,7810,1411,91 9.00
3 Martincová LuciaMartincová Lucia
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
031204 11.08 10,8510,8010,2410,8510,4611,08 8.00
MS Molnárová MichaelaMolnárová Michaela
AO Športové gymnázium KošiceAO Športové gymnázium Košice
040112 10.10 10,10x10,10
5 Papanová ValentínaPapanová Valentína
Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina
021008 10.02 9,6410,029,849,849,979,51 7.00
6 Dibalová SofiaDibalová Sofia
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
050802 09.99 9,519,169,999,998,898,13 6.00
7 Kvietková LauraKvietková Laura
AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno
030412 09.90 x9,909,689,909,379,59 5.00
8 Bajánková RebekaBajánková Rebeka
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
040727 09.07 8,869,07x9,078,548,91 4.00
9 Čanecká PaulinaČanecká Paulina
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
040120 08.93 8,938,588,93 3.00
10 Šavlová KatarínaŠavlová Katarína
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
020415 08.84 7,858,80x8,808,138,84 2.00
11 Bartfayová LuciaBartfayová Lucia
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
021230 08.23 8,118,238,23 1.00
12 Urblíková LenkaUrblíková Lenka
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
031216 08.17 8,068,178,17
13 Kyrisová AnetaKyrisová Aneta
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
040405 08.06 8,066,878,06
14 Boldizsárová TerezaBoldizsárová Tereza
Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina
020224 07.70 7,217,707,70
15 Najdeková LindaNajdeková Linda
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
040316 07.61 7,617,437,61
16 Salaiová LuciaSalaiová Lucia
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
031013 06.56 6,565,916,56
17 Šajgalíková SáraŠajgalíková Sára
AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno
041026 06.21 6,215,606,21
18 Schwarzová SimonaSchwarzová Simona
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
051008 05.98 5,985,435,98
19 Paučová LeaPaučová Lea
AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno
051222 05.58 5,585,265,58
20 Jackuliaková PatríciaJackuliaková Patrícia
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
040325 05.50 5,045,505,50
21 Tarjányiová TerezaTarjányiová Tereza
Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina
030218 05.09 4,555,095,09
Chovanová AnnaChovanová Anna
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
040121 DNS 0.0
Dlugošová EsteraDlugošová Estera
AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom
050919 DNS 0.0
Fabušová NikolaFabušová Nikola
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
021107 NM xx0.0
Poznámky/pokusy:
" Guľa [3kg] - Dorastenky
Celkom 24 pretekárov

Vrh guľou 3 kg - Mladšie žiačky

(st, 8.5.2019 - 10:20) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jančovičová NikolaJančovičová Nikola
AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom
060401 08.17 7,638,177,428,177,136,96 11.00
2 Gálová KristínaGálová Kristína
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
070830 07.20 6,366,646,526,646,407,20 9.00
3 Matiašová MichaelaMatiašová Michaela
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
060222 06.81 x6,816,776,816,246,53 8.00
4 Gabajová TimeaGabajová Timea
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
070228 06.77 6,776,386,106,776,29x 7.00
5 Dirbáková VanesaDirbáková Vanesa
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
070522 06.41 5,466,176,136,176,41x 6.00
6 Hnilická TeréziaHnilická Terézia
AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom
070412 05.94 5,655,795,215,795,945,92 5.00
7 Osrmanová PetraOsrmanová Petra
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
060522 05.59 5,185,544,975,545,385,59 4.00
8 Vorková LuciaVorková Lucia
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
061228 05.59 5,245,485,445,485,59x 3.00
9 Aydin Dajana MaryAydin Dajana Mary
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
060312 05.47 4,905,475,47 2.00
10 Marušková SáraMarušková Sára
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
070924 05.34 5,345,095,34 1.00
11 Ruckschlossová NatáliaRuckschlossová Natália
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
060821 05.27 4,615,275,27
12 Marčišinová MiaMarčišinová Mia
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
060130 05.10 5,104,935,10
13 Mešťanová SofiaMešťanová Sofia
AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno
061019 05.09 5,094,935,09
MS Oračková MartinaOračková Martina
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
060922 05.01 x5,015,01
15 Monošíková AlexandraMonošíková Alexandra
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
061110 04.50 4,504,324,50
Tomaníková EmaTomaníková Ema
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
070313 NM xx0.0
Poznámky/pokusy:
" Guľa [3kg] - Mladšie žiačky
Celkom 16 pretekárov