<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Majstrovstvá SR družstiev dorastencov a dorasteniek

Dubnica nad Váhom (5. 10. 2019)

100 m - Dorastenci (Rozbeh)

Rozbeh 01 (so, 5.10.2019 - 12:30) official Vietor: -2.9 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 183 Beladič SamuelBeladič Samuel 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 11.60 Q 0.185
2 213 Čerevka KristiánČerevka Kristián 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 11.77 q 0.155
3 28 Žiačik AndrejŽiačik Andrej 02 02 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 12.06 q 0.189
4 6 Deák KristófDeák Kristóf 02 02 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 12.15 0.178
5 273 Moosch TomášMoosch Tomáš 02 02 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 13.16 0.210
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 02 (so, 5.10.2019 - 12:30) official Vietor: -1.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 219 Michalko SamuelMichalko Samuel 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 11.59 Q 0.189
2 56 Bírošík AdamBírošík Adam 02 02 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 11.75 q 0.125
3 192 Kosár Levente MátéKosár Levente Máté 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 12.01 q 0.165
4 136 Sádecký SebastiánSádecký Sebastián 05 05 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 12.03 q 0.147
5 274 Balko FilipBalko Filip 02 02 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 12.91 0.177
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 03 (so, 5.10.2019 - 12:30) official Vietor: -1.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 190 Igaz AdamIgaz Adam 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 11.58 Q 0.236
2 32 Čery MatúšČery Matúš 04 04 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 11.80 q 0.203
3 51 Svoreň Jakub AntonSvoreň Jakub Anton 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 12.01 q 0.224
4 96 Žitňák RóbertŽitňák Róbert 03 03 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 6 12.51 0.178
5 67 Pobjecký MatejPobjecký Matej 04 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 12.57 0.184
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 04 (so, 5.10.2019 - 12:30) official Vietor: -1.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 92 Lubelec LadislavLubelec Ladislav 03 03 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 4 11.71 Q 0.149
2 124 Duchoslav JánDuchoslav Ján 03 03 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 12.17 q 0.159
3 62 Karol TimotejKarol Timotej 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 12.23 0.180
4 132 Kuriš JozefKuriš Jozef 05 05 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 15.17 0.147
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 190 Igaz AdamIgaz Adam 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 11.58 Q 0.236
2 219 Michalko SamuelMichalko Samuel 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 11.59 Q 0.189
3 183 Beladič SamuelBeladič Samuel 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 11.60 Q 0.185
4 92 Lubelec LadislavLubelec Ladislav 03 03 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 4 11.71 Q 0.149
5 56 Bírošík AdamBírošík Adam 02 02 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 11.75 q 0.125
6 213 Čerevka KristiánČerevka Kristián 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 11.77 q 0.155
7 32 Čery MatúšČery Matúš 04 04 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 11.80 q 0.203
8 192 Kosár Levente MátéKosár Levente Máté 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 12.01 q 0.165
8 51 Svoreň Jakub AntonSvoreň Jakub Anton 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 12.01 q 0.224
10 136 Sádecký SebastiánSádecký Sebastián 05 05 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 12.03 q 0.147
11 28 Žiačik AndrejŽiačik Andrej 02 02 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 12.06 q 0.189
12 6 Deák KristófDeák Kristóf 02 02 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 12.15 0.178
13 124 Duchoslav JánDuchoslav Ján 03 03 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 12.17 q 0.159
14 62 Karol TimotejKarol Timotej 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 12.23 0.180
15 96 Žitňák RóbertŽitňák Róbert 03 03 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 6 12.51 0.178
16 67 Pobjecký MatejPobjecký Matej 04 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 12.57 0.184
17 274 Balko FilipBalko Filip 02 02 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 12.91 0.177
18 273 Moosch TomášMoosch Tomáš 02 02 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 13.16 0.210
19 132 Kuriš JozefKuriš Jozef 05 05 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 15.17 0.147

100 m - Dorastenci (Finále)

Finále A (so, 5.10.2019 - 13:40) official Vietor: -0.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 183 Beladič SamuelBeladič Samuel 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 11.14 0.155 11.00
2 190 Igaz AdamIgaz Adam 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 11.28 0.198 9.00
3 219 Michalko SamuelMichalko Samuel 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 11.42 0.154 8.00
4 213 Čerevka KristiánČerevka Kristián 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 11.56 0.191 7.00
5 92 Lubelec LadislavLubelec Ladislav 03 03 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 2 11.68 0.145 6.00
6 56 Bírošík AdamBírošík Adam 02 02 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 11.80 0.169 5.00
Celkom 6 pretekárov
Finále B (so, 5.10.2019 - 13:40) official Vietor: -0.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 32 Čery MatúšČery Matúš 04 04 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 11.66 0.185 4.00
2 51 Svoreň Jakub AntonSvoreň Jakub Anton 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 11.77 0.158 3.00
3 28 Žiačik AndrejŽiačik Andrej 02 02 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 11.85 0.160 2.00
4 124 Duchoslav JánDuchoslav Ján 03 03 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 1 11.90 0.170 1.00
5 192 Kosár Levente MátéKosár Levente Máté 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 11.91 0.183
6 136 Sádecký SebastiánSádecký Sebastián 05 05 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 12.14 0.173
Celkom 6 pretekárov

100 m - Dorastenky (Rozbeh)

Rozbeh 01 (so, 5.10.2019 - 12:40) official Vietor: -1.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 106 Forster ViktóriaForster Viktória 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 12.61 Q 0.180
2 225 Devaldová DianaDevaldová Diana 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 13.14 q 0.191
3 203 Majdáková NinaMajdáková Nina 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 13.34 q 0.200
4 111 Kelemenová KristínaKelemenová Kristína 04 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 13.87 q 0.201
5 166 Beliančínová NelaBeliančínová Nela 07 07 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 6 14.21 0.189
6 180 Marčišinová MiaMarčišinová Mia 06 06 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 1 15.75 0.494
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 02 (so, 5.10.2019 - 12:40) official Vietor: -0.9 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 236 Kuczik MáriaKuczik Mária 02 02 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 13.63 Q 0.350
2 224 Brachová ViktóriaBrachová Viktória 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 13.65 q 0.214
3 153 Mikušincová MiroslavaMikušincová Miroslava 03 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 13.96 q 0.176
4 250 Jamborová LuciaJamborová Lucia 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 14.17 q 0.183
5 149 Hrbasová VanesaHrbasová Vanesa 04 04 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 6 14.44 0.239
6 154 Plšková LindaPlšková Linda 03 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 14.62 0.168
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 03 (so, 5.10.2019 - 12:40) official Vietor: -1.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 142 Cellerová AgátaCellerová Agáta 03 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 13.32 Q 0.158
2 204 Petřvalská ValentínaPetřvalská Valentína 04 04 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 13.72 q 0.312
3 181 Môcová RadoslavaMôcová Radoslava 03 03 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 3 13.81 q 0.500
4 255 Podhorská AnnaPodhorská Anna 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 14.16 q 0.211
5 97 Annusová NatáliaAnnusová Natália 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 14.49 0.174
6 170 Ďuranová NikolaĎuranová Nikola 06 06 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 1 14.89 0.321
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 106 Forster ViktóriaForster Viktória 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 12.61 Q 0.180
2 225 Devaldová DianaDevaldová Diana 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 13.14 q 0.191
3 142 Cellerová AgátaCellerová Agáta 03 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 13.32 Q 0.158
4 203 Majdáková NinaMajdáková Nina 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 13.34 q 0.200
5 236 Kuczik MáriaKuczik Mária 02 02 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 13.63 Q 0.350
6 224 Brachová ViktóriaBrachová Viktória 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 13.65 q 0.214
7 204 Petřvalská ValentínaPetřvalská Valentína 04 04 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 13.72 q 0.312
8 181 Môcová RadoslavaMôcová Radoslava 03 03 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 3 13.81 q 0.500
9 111 Kelemenová KristínaKelemenová Kristína 04 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 13.87 q 0.201
10 153 Mikušincová MiroslavaMikušincová Miroslava 03 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 13.96 q 0.176
11 255 Podhorská AnnaPodhorská Anna 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 14.16 q 0.211
12 250 Jamborová LuciaJamborová Lucia 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 14.17 q 0.183
13 166 Beliančínová NelaBeliančínová Nela 07 07 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 6 14.21 0.189
14 149 Hrbasová VanesaHrbasová Vanesa 04 04 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 6 14.44 0.239
15 97 Annusová NatáliaAnnusová Natália 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 14.49 0.174
16 154 Plšková LindaPlšková Linda 03 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 14.62 0.168
17 170 Ďuranová NikolaĎuranová Nikola 06 06 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 1 14.89 0.321
18 180 Marčišinová MiaMarčišinová Mia 06 06 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 1 15.75 0.494

100 m - Dorastenky (Finále)

Finále A (so, 5.10.2019 - 13:50) official Vietor: -1.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 106 Forster ViktóriaForster Viktória 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 12.62 0.183 11.00
2 225 Devaldová DianaDevaldová Diana 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 13.33 0.213 9.00
3 203 Majdáková NinaMajdáková Nina 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 13.35 0.195 8.00
4 236 Kuczik MáriaKuczik Mária 02 02 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 13.60 0.534 7.00
5 224 Brachová ViktóriaBrachová Viktória 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 13.75 0.217 6.00
142 Cellerová AgátaCellerová Agáta 03 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 5 DQ -0.090
Poznámky:
DQ 163/7
Celkom 6 pretekárov
Finále B (so, 5.10.2019 - 13:50) official Vietor: +0.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 181 Môcová RadoslavaMôcová Radoslava 03 03 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 3 13.52 0.337 4.00
2 204 Petřvalská ValentínaPetřvalská Valentína 04 04 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 13.55 0.533 3.00
3 255 Podhorská AnnaPodhorská Anna 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 14.00 0.321 1.50
4 153 Mikušincová MiroslavaMikušincová Miroslava 03 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 14.00 0.367 1.50
5 111 Kelemenová KristínaKelemenová Kristína 04 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 14.05 0.267
6 250 Jamborová LuciaJamborová Lucia 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 14.07 0.195
Celkom 6 pretekárov

200 m - Dorastenci (Beh)

Beh 01 (so, 5.10.2019 - 15:20) official Vietor: +1.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 183 Beladič SamuelBeladič Samuel 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 22.32 0.194 11.00
2 190 Igaz AdamIgaz Adam 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 22.75 0.288 9.00
3 219 Michalko SamuelMichalko Samuel 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 22.87 0.193 8.00
4 32 Čery MatúšČery Matúš 04 04 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 23.77 0.259 4.00
5 27 Valo MarekValo Marek 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 24.17 0.240 2.00
92 Lubelec LadislavLubelec Ladislav 03 03 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 2 DNS
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (so, 5.10.2019 - 15:20) official Vietor: +1.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 213 Čerevka KristiánČerevka Kristián 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 23.23 0.199 7.00
2 28 Žiačik AndrejŽiačik Andrej 02 02 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 23.65 0.187 6.00
3 124 Duchoslav JánDuchoslav Ján 03 03 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 23.70 0.165 5.00
4 51 Svoreň Jakub AntonSvoreň Jakub Anton 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 23.97 0.256 3.00
5 56 Bírošík AdamBírošík Adam 02 02 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 24.21 0.198 1.00
6 136 Sádecký SebastiánSádecký Sebastián 05 05 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 1 24.95 0.203
Celkom 6 pretekárov
Beh 03 (so, 5.10.2019 - 15:20) official Vietor: +1.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 67 Pobjecký MatejPobjecký Matej 04 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 24.80 0.245
2 128 Hodža MichalHodža Michal 04 04 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 25.51 0.199
3 90 Kojš TimotejKojš Timotej 03 03 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 5 25.86 0.200
4 274 Balko FilipBalko Filip 02 02 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 26.07 0.168
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 183 Beladič SamuelBeladič Samuel 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 22.32 0.194 11.00
2 190 Igaz AdamIgaz Adam 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 22.75 0.288 9.00
3 219 Michalko SamuelMichalko Samuel 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 22.87 0.193 8.00
4 213 Čerevka KristiánČerevka Kristián 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 23.23 0.199 7.00
5 28 Žiačik AndrejŽiačik Andrej 02 02 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 23.65 0.187 6.00
6 124 Duchoslav JánDuchoslav Ján 03 03 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 23.70 0.165 5.00
7 32 Čery MatúšČery Matúš 04 04 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 23.77 0.259 4.00
8 51 Svoreň Jakub AntonSvoreň Jakub Anton 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 23.97 0.256 3.00
9 27 Valo MarekValo Marek 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 24.17 0.240 2.00
10 56 Bírošík AdamBírošík Adam 02 02 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 24.21 0.198 1.00
11 67 Pobjecký MatejPobjecký Matej 04 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 24.80 0.245
12 136 Sádecký SebastiánSádecký Sebastián 05 05 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 1 24.95 0.203
13 128 Hodža MichalHodža Michal 04 04 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 25.51 0.199
14 90 Kojš TimotejKojš Timotej 03 03 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 5 25.86 0.200
15 274 Balko FilipBalko Filip 02 02 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 26.07 0.168
92 Lubelec LadislavLubelec Ladislav 03 03 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 2 DNS

200 m - Dorastenky (Beh)

Beh 01 (so, 5.10.2019 - 15:35) official Vietor: +0.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 106 Forster ViktóriaForster Viktória 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 25.83 11.00
2 113 Kusyová JankaKusyová Janka 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 26.96 9.00
3 110 Húsková NinaHúsková Nina 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 27.20 7.00
4 225 Devaldová DianaDevaldová Diana 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 27.32 6.00
5 142 Cellerová AgátaCellerová Agáta 03 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 6 27.37 5.00
6 153 Mikušincová MiroslavaMikušincová Miroslava 03 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 28.80 1.00
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (so, 5.10.2019 - 15:35) official Vietor: +0.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 150 Hübschová LíviaHübschová Lívia 04 04 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 27.06 8.00
2 259 Urbanovská LillyUrbanovská Lilly 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 27.72 3.00
3 254 Morgošová KlaudiaMorgošová Klaudia 03 03 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 28.15 2.00
4 199 Behúňová TamaraBehúňová Tamara 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 30.43
5 172 Halčinová DanielaHalčinová Daniela 05 05 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 6 31.33
Celkom 5 pretekárov
Beh 03 (so, 5.10.2019 - 15:35) official Vietor: +0.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 203 Majdáková NinaMajdáková Nina 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 27.67 4.00
2 209 Vranovská MáriaVranovská Mária 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 31.42
198 Batky JázminBatky Jázmin 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 DNS
Celkom 3 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 106 Forster ViktóriaForster Viktória 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 25.83 11.00
2 113 Kusyová JankaKusyová Janka 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 26.96 9.00
3 150 Hübschová LíviaHübschová Lívia 04 04 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 27.06 8.00
4 110 Húsková NinaHúsková Nina 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 27.20 7.00
5 225 Devaldová DianaDevaldová Diana 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 27.32 6.00
6 142 Cellerová AgátaCellerová Agáta 03 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 6 27.37 5.00
7 203 Majdáková NinaMajdáková Nina 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 27.67 4.00
8 259 Urbanovská LillyUrbanovská Lilly 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 27.72 3.00
9 254 Morgošová KlaudiaMorgošová Klaudia 03 03 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 28.15 2.00
10 153 Mikušincová MiroslavaMikušincová Miroslava 03 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 28.80 1.00
11 199 Behúňová TamaraBehúňová Tamara 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 30.43
12 172 Halčinová DanielaHalčinová Daniela 05 05 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 6 31.33
13 209 Vranovská MáriaVranovská Mária 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 31.42
198 Batky JázminBatky Jázmin 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 DNS

400 m - Dorastenci (Beh)

Beh 01 (so, 5.10.2019 - 12:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 184 Bellus ŠtefanBellus Štefan 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 0:52.85 0.200 11.00
2 27 Valo MarekValo Marek 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 0:54.24 0.198 9.00
3 15 Muránsky MilanMuránsky Milan 04 04 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 0:55.95 0.201 8.00
4 18 Palaky ArnoldPalaky Arnold 04 04 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 0:55.97 0.235 7.00
5 17 Ostrovský MartinOstrovský Martin 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 0:56.10 0.265 6.00
6 216 Haják JurajHaják Juraj 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 1:01.25 0.285 5.00
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (so, 5.10.2019 - 12:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 90 Kojš TimotejKojš Timotej 03 03 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 5 1:02.45 0.492 4.00
2 125 Duchoslav PeterDuchoslav Peter 05 05 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 1:10.25 0.284 3.00
3 132 Kuriš JozefKuriš Jozef 05 05 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 1:16.69 0.457 2.00
44 Lopúch AdamLopúch Adam 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 DQ 0.215
Poznámky:
DQ 163/3
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 184 Bellus ŠtefanBellus Štefan 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 0:52.85 0.200 11.00
2 27 Valo MarekValo Marek 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 0:54.24 0.198 9.00
3 15 Muránsky MilanMuránsky Milan 04 04 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 0:55.95 0.201 8.00
4 18 Palaky ArnoldPalaky Arnold 04 04 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 0:55.97 0.235 7.00
5 17 Ostrovský MartinOstrovský Martin 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 0:56.10 0.265 6.00
6 216 Haják JurajHaják Juraj 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 1:01.25 0.285 5.00
7 90 Kojš TimotejKojš Timotej 03 03 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 5 1:02.45 0.492 4.00
8 125 Duchoslav PeterDuchoslav Peter 05 05 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 1:10.25 0.284 3.00
9 132 Kuriš JozefKuriš Jozef 05 05 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 1:16.69 0.457 2.00
44 Lopúch AdamLopúch Adam 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 DQ 0.215

400 m - Dorastenky (Beh)

Beh 01 (so, 5.10.2019 - 13:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 122 Švecová AndreaŠvecová Andrea 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 1:02.07 0.268 11.00
2 156 Šarinová DanielaŠarinová Daniela 03 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 6 1:02.94 0.268 9.00
3 113 Kusyová JankaKusyová Janka 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 1:03.38 0.256 8.00
4 110 Húsková NinaHúsková Nina 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 1:03.56 0.247 7.00
5 254 Morgošová KlaudiaMorgošová Klaudia 03 03 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 1:03.69 0.254 6.00
6 245 Celerínová KatarínaCelerínová Katarína 03 03 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 1:09.09 0.233
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (so, 5.10.2019 - 13:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 259 Urbanovská LillyUrbanovská Lilly 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 1:04.47 0.278 5.00
2 237 Luptáková KristínaLuptáková Kristína 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 1:04.99 0.289 3.00
3 72 Geseová LeaGeseová Lea 03 03 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 1:06.48 0.235 1.00
4 223 Andrushchak OlenaAndrushchak Olena 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 1:11.19 0.265
Celkom 4 pretekári
Beh 03 (so, 5.10.2019 - 13:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 150 Hübschová LíviaHübschová Lívia 04 04 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 1:04.52 0.278 4.00
2 159 Švachová MartinaŠvachová Martina 03 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 5 1:05.38 0.301 2.00
3 117 Pelikánová KarinaPelikánová Karina 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 1:10.11 0.289
Celkom 3 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 122 Švecová AndreaŠvecová Andrea 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 1:02.07 0.268 11.00
2 156 Šarinová DanielaŠarinová Daniela 03 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 6 1:02.94 0.268 9.00
3 113 Kusyová JankaKusyová Janka 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 1:03.38 0.256 8.00
4 110 Húsková NinaHúsková Nina 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 1:03.56 0.247 7.00
5 254 Morgošová KlaudiaMorgošová Klaudia 03 03 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 1:03.69 0.254 6.00
6 259 Urbanovská LillyUrbanovská Lilly 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 1:04.47 0.278 5.00
7 150 Hübschová LíviaHübschová Lívia 04 04 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 1:04.52 0.278 4.00
8 237 Luptáková KristínaLuptáková Kristína 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 1:04.99 0.289 3.00
9 159 Švachová MartinaŠvachová Martina 03 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 5 1:05.38 0.301 2.00
10 72 Geseová LeaGeseová Lea 03 03 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 1:06.48 0.235 1.00
11 245 Celerínová KatarínaCelerínová Katarína 03 03 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 1:09.09 0.233
12 117 Pelikánová KarinaPelikánová Karina 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 1:10.11 0.289
13 223 Andrushchak OlenaAndrushchak Olena 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 1:11.19 0.265

800 m - Dorastenci

(so, 5.10.2019 - 15:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 13 Marx BenceMarx Bence 04 04 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 2:10.08 11.00
2 188 Cisár MartinCisár Martin 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 2:12.22 9.00
3 195 Minár ŠimonMinár Šimon 04 04 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 2:14.61 8.00
4 5 Dániel RegőDániel Regő 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 2:19.94 7.00
5 18 Palaky ArnoldPalaky Arnold 04 04 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 2:22.47 6.00
6 61 Hlaváček MartinHlaváček Martin 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 2:22.67 5.00
7 68 Remiš OndrejRemiš Ondrej 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 2:23.78 4.00
8 29 Biely PeterBiely Peter 04 04 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 2:24.97 3.00
9 52 Šášik JakubŠášik Jakub 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 2:25.59 2.00
10 218 Kusek EmanuelKusek Emanuel 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 2:27.26 1.00
Celkom 10 pretekárov

800 m - Dorastenky

(so, 5.10.2019 - 15:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 122 Švecová AndreaŠvecová Andrea 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 2:26.29 11.00
2 156 Šarinová DanielaŠarinová Daniela 03 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 2:33.83 9.00
3 72 Geseová LeaGeseová Lea 03 03 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 2:36.51 8.00
4 173 Ivaničová VivieneIvaničová Viviene 07 07 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 1 2:44.49 7.00
5 108 Gogová EllaGogová Ella 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 2:51.07 6.00
6 231 Hertnekyová ZuzanaHertnekyová Zuzana 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 2:55.86 5.00
7 272 Trancygierová MichaelaTrancygierová Michaela 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 2:58.39 4.00
8 239 Radváková EmaRadváková Ema 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 3:01.64 3.00
9 99 Batyková SofiaBatyková Sofia 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 3:20.04 2.00
10 114 Lacinová LuciaLacinová Lucia 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 3:24.98 1.00
11 101 Bryndzová NinaBryndzová Nina 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 3:26.01
Celkom 11 pretekárov

1500 m - Dorastenci

(so, 5.10.2019 - 14:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 10 Habrda BorisHabrda Boris 02 02 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 4:46.46 11.00
2 35 Granský DávidGranský Dávid 04 04 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 4:47.03 9.00
3 46 Novák ErikNovák Erik 04 04 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 4:47.74 8.00
4 24 Szarka GergSzarka Gerg 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 7 4:59.74 7.00
5 33 Ďuriš MichalĎuriš Michal 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 5:04.03 6.00
6 4 Bartoníček MichalBartoníček Michal 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 5:13.31 5.00
7 36 Jánošov MartinJánošov Martin 06 06 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 5:15.69 4.00
8 270 Špacír NicolasŠpacír Nicolas 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 8 5:37.95 3.00
Celkom 8 pretekárov

1500 m - Dorastenky

(so, 5.10.2019 - 14:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 157 Šišoláková LuciaŠišoláková Lucia 02 02 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 1 5:09.23 11.00
2 252 Marčeková ViktóriaMarčeková Viktória 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 5:13.89 9.00
3 201 Čermáková AdelaČermáková Adela 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 5:31.54 8.00
4 241 Stanová TeréziaStanová Terézia 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 10 5:36.53 7.00
5 84 Štrpková LuciaŠtrpková Lucia 02 02 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 5:51.05 6.00
6 177 Kubovčíková HankaKubovčíková Hanka 07 07 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 5 6:09.23 5.00
7 82 Slobodová DianaSlobodová Diana 05 05 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 8 6:21.97 4.00
8 116 Pavlendová MiroslavaPavlendová Miroslava 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 6:23.46 3.00
9 75 Kováčová ZuzanaKováčová Zuzana 06 06 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 7 6:34.16 2.00
10 179 Líškayová LenkaLíškayová Lenka 06 06 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 9 6:51.62 1.00
Celkom 10 pretekárov

3000 m - Dorastenci

(so, 5.10.2019 - 15:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 69 Straka RoanStraka Roan 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 11:15.20 11.00
2 38 Kováč MarekKováč Marek 04 04 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 11:19.60 9.00
3 48 Sauer TimurSauer Timur 04 04 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 11:21.74 8.00
4 60 Emanuel RadovanEmanuel Radovan 04 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 11:44.86 7.00
5 70 Vadovič DanielVadovič Daniel 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 11:47.93 6.00
6 25 Valent SimonValent Simon 04 04 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 12:16.13 5.00
7 53 Šima AndrejŠima Andrej 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 12:47.95 4.00
8 210 Bracho MatejBracho Matej 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 8 13:05.71 3.00
Celkom 8 pretekárov

3000 m - Dorastenky

(so, 5.10.2019 - 16:05) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 175 Kotianová LenkaKotianová Lenka 03 03 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 1 12:04.00 11.00
2 117 Pelikánová KarinaPelikánová Karina 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 12:04.93 9.00
3 232 Kočová LenkaKočová Lenka 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 12:35.92 8.00
4 197 Bálintová HanaBálintová Hana 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 13:18.94 7.00
5 178 Kubovčíková KatarínaKubovčíková Katarína 05 05 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 6 13:31.05 6.00
6 235 Krotká KarolínaKrotká Karolína 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 13:50.30 5.00
7 141 Bučeková RáchelBučeková Ráchel 03 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 13:53.71 4.00
Celkom 7 pretekárov

100 m prekážok [76,2cm-8,50m] - Dorastenky (Beh)

Beh 01 (so, 5.10.2019 - 12:15) official Vietor: -1.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 106 Forster ViktóriaForster Viktória 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 15.16 0.176 11.00
2 229 Géciová DominikaGéciová Dominika 02 02 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 15.34 0.219 9.00
3 158 Šupicová LenkaŠupicová Lenka 03 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 15.61 0.194 8.00
4 109 Holešová NatáliaHolešová Natália 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 16.04 0.168 7.00
5 115 Luptáková VeronikaLuptáková Veronika 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 16.07 0.381 6.00
6 100 Broďániová BarboraBroďániová Barbora 04 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 16.60 0.407 4.00
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (so, 5.10.2019 - 12:15) official Vietor: -1.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 160 Tináková EmmaTináková Emma 03 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 16.53 0.198 5.00
2 86 Vargová MargaretVargová Margaret 04 04 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 5 16.83 0.162 3.00
3 159 Švachová MartinaŠvachová Martina 03 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 17.00 0.399 2.00
4 256 Rohoňová PetraRohoňová Petra 03 03 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 17.29 0.180 1.00
5 165 Bartková PaulínaBartková Paulína 03 03 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 6 21.93 0.205
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 106 Forster ViktóriaForster Viktória 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 15.16 0.176 11.00
2 229 Géciová DominikaGéciová Dominika 02 02 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 15.34 0.219 9.00
3 158 Šupicová LenkaŠupicová Lenka 03 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 15.61 0.194 8.00
4 109 Holešová NatáliaHolešová Natália 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 16.04 0.168 7.00
5 115 Luptáková VeronikaLuptáková Veronika 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 16.07 0.381 6.00
6 160 Tináková EmmaTináková Emma 03 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 16.53 0.198 5.00
7 100 Broďániová BarboraBroďániová Barbora 04 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 16.60 0.407 4.00
8 86 Vargová MargaretVargová Margaret 04 04 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 5 16.83 0.162 3.00
9 159 Švachová MartinaŠvachová Martina 03 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 17.00 0.399 2.00
10 256 Rohoňová PetraRohoňová Petra 03 03 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 17.29 0.180 1.00
11 165 Bartková PaulínaBartková Paulína 03 03 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 6 21.93 0.205

110 m prekážok [91,4 cm] - Dorastenci (Beh)

Beh 01 (so, 5.10.2019 - 12:00) official Vietor: -0.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 92 Lubelec LadislavLubelec Ladislav 03 03 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 4 14.47 0.156 11.00
2 222 Váňa LukášVáňa Lukáš 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 15.38 0.151 9.00
3 64 Kročka MarekKročka Marek 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 15.72 0.180 8.00
4 40 Labuda DominikLabuda Dominik 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 16.10 0.251 7.00
5 95 Revaj TomášRevaj Tomáš 03 03 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 6 16.94 0.219 6.00
6 11 Hayden PeterHayden Peter 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 21.84 0.199
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (so, 5.10.2019 - 12:00) official Vietor: -1.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 131 Kubiš JakubKubiš Jakub 05 05 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 20.42 0.191 5.00
2 3 Balogh MariánBalogh Marián 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 20.74 0.146 4.00
3 196 Špacír LucasŠpacír Lucas 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 20.76 0.202 3.00
4 25 Valent SimonValent Simon 04 04 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 20.93 0.385 2.00
5 129 Hradňanský TobiasHradňanský Tobias 04 04 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 21.32 0.211 1.00
6 138 Štedrák KristiánŠtedrák Kristián 05 05 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 21.46 0.203
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 92 Lubelec LadislavLubelec Ladislav 03 03 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 4 14.47 0.156 11.00
2 222 Váňa LukášVáňa Lukáš 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 15.38 0.151 9.00
3 64 Kročka MarekKročka Marek 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 15.72 0.180 8.00
4 40 Labuda DominikLabuda Dominik 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 16.10 0.251 7.00
5 95 Revaj TomášRevaj Tomáš 03 03 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 6 16.94 0.219 6.00
6 131 Kubiš JakubKubiš Jakub 05 05 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 20.42 0.191 5.00
7 3 Balogh MariánBalogh Marián 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 20.74 0.146 4.00
8 196 Špacír LucasŠpacír Lucas 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 20.76 0.202 3.00
9 25 Valent SimonValent Simon 04 04 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 20.93 0.385 2.00
10 129 Hradňanský TobiasHradňanský Tobias 04 04 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 21.32 0.211 1.00
11 138 Štedrák KristiánŠtedrák Kristián 05 05 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 21.46 0.203
12 11 Hayden PeterHayden Peter 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 21.84 0.199

400 m prekážok [83,8 cm] - Dorastenci (Beh)

Beh 01 (so, 5.10.2019 - 14:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 64 Kročka MarekKročka Marek 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 1:00.29 0.289 11.00
2 222 Váňa LukášVáňa Lukáš 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 1:01.52 0.233 9.00
3 95 Revaj TomášRevaj Tomáš 03 03 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 5 1:02.60 0.312 8.00
4 217 Kalakay DanielKalakay Daniel 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 1:06.37 0.256 7.00
5 40 Labuda DominikLabuda Dominik 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 1:07.35 0.289 6.00
94 Mores Michal JanMores Michal Jan 03 03 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 3 DNF 0.299
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (so, 5.10.2019 - 14:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 30 Czako SamuelCzako Samuel 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 1:08.24 0.241 5.00
2 3 Balogh MariánBalogh Marián 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 1:08.78 0.289 3.00
3 131 Kubiš JakubKubiš Jakub 05 05 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 1:18.16 0.341 1.00
4 138 Štedrák KristiánŠtedrák Kristián 05 05 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 1:27.27 0.322
Celkom 4 pretekári
Beh 03 (so, 5.10.2019 - 14:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 186 Bugár AndrejBugár Andrej 04 04 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 1:08.43 0.321 4.00
2 26 Valent TadeášValent Tadeáš 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 1:10.48 0.301 2.00
3 137 Šimík MartinŠimík Martin 05 05 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 1:24.18 0.299
Celkom 3 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 64 Kročka MarekKročka Marek 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 1:00.29 0.289 11.00
2 222 Váňa LukášVáňa Lukáš 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 1:01.52 0.233 9.00
3 95 Revaj TomášRevaj Tomáš 03 03 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 5 1:02.60 0.312 8.00
4 217 Kalakay DanielKalakay Daniel 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 1:06.37 0.256 7.00
5 40 Labuda DominikLabuda Dominik 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 1:07.35 0.289 6.00
6 30 Czako SamuelCzako Samuel 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 1:08.24 0.241 5.00
7 186 Bugár AndrejBugár Andrej 04 04 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 1:08.43 0.321 4.00
8 3 Balogh MariánBalogh Marián 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 1:08.78 0.289 3.00
9 26 Valent TadeášValent Tadeáš 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 1:10.48 0.301 2.00
10 131 Kubiš JakubKubiš Jakub 05 05 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 1:18.16 0.341 1.00
11 137 Šimík MartinŠimík Martin 05 05 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 1:24.18 0.299
12 138 Štedrák KristiánŠtedrák Kristián 05 05 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 1:27.27 0.322
94 Mores Michal JanMores Michal Jan 03 03 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 3 DNF 0.299

400 m prekážok [76,2 cm] - Dorastenky (Beh)

Beh 01 (so, 5.10.2019 - 14:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 229 Géciová DominikaGéciová Dominika 02 02 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 1:07.90 0.298 11.00
2 115 Luptáková VeronikaLuptáková Veronika 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 1:09.50 0.326 9.00
3 109 Holešová NatáliaHolešová Natália 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 1:10.69 0.345 8.00
4 159 Švachová MartinaŠvachová Martina 03 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 5 1:11.22 0.356 7.00
5 256 Rohoňová PetraRohoňová Petra 03 03 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 1:11.31 0.341 6.00
6 86 Vargová MargaretVargová Margaret 04 04 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 1:13.15 0.400 5.00
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (so, 5.10.2019 - 14:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 100 Broďániová BarboraBroďániová Barbora 04 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 1:13.98 0.265 4.00
2 157 Šišoláková LuciaŠišoláková Lucia 02 02 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 6 1:15.42 0.298 3.00
3 107 Gavalovičová ZuzanaGavalovičová Zuzana 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 1:20.63 0.289 2.00
4 105 Fonferová LauraFonferová Laura 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 1:24.39 0.274 1.00
5 147 Hiadlovská ZuzanaHiadlovská Zuzana 03 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 1:30.89 0.351
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 229 Géciová DominikaGéciová Dominika 02 02 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 1:07.90 0.298 11.00
2 115 Luptáková VeronikaLuptáková Veronika 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 1:09.50 0.326 9.00
3 109 Holešová NatáliaHolešová Natália 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 1:10.69 0.345 8.00
4 159 Švachová MartinaŠvachová Martina 03 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 5 1:11.22 0.356 7.00
5 256 Rohoňová PetraRohoňová Petra 03 03 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 1:11.31 0.341 6.00
6 86 Vargová MargaretVargová Margaret 04 04 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 1:13.15 0.400 5.00
7 100 Broďániová BarboraBroďániová Barbora 04 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 1:13.98 0.265 4.00
8 157 Šišoláková LuciaŠišoláková Lucia 02 02 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 6 1:15.42 0.298 3.00
9 107 Gavalovičová ZuzanaGavalovičová Zuzana 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 1:20.63 0.289 2.00
10 105 Fonferová LauraFonferová Laura 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 1:24.39 0.274 1.00
11 147 Hiadlovská ZuzanaHiadlovská Zuzana 03 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 1:30.89 0.351

2000 m prekážok [91,4 cm] - Dorastenci

(so, 5.10.2019 - 13:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 194 Mészáros KristófMészáros Kristóf 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 7:04.67 11.00
2 59 Černiansky PeterČerniansky Peter 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 7:09.67 9.00
3 94 Mores Michal JanMores Michal Jan 03 03 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 9 7:23.25 8.00
4 7 Gonczol Dominik AlexGonczol Dominik Alex 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 7:23.71 7.00
5 26 Valent TadeášValent Tadeáš 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 7:35.69 6.00
6 1 Andi MartinAndi Martin 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 8:05.38 5.00
7 126 Galovič MarošGalovič Maroš 04 04 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 8:05.55 4.00
8 39 Krška PeterKrška Peter 02 02 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 8 8:46.40 3.00
9 129 Hradňanský TobiasHradňanský Tobias 04 04 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 7 8:52.96 2.00
Celkom 9 pretekárov

2000 m prekážok [76,2 cm] - Dorastenky

(so, 5.10.2019 - 13:25) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
MS 55 Záhradníčková HanaZáhradníčková Hana 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 7:58.06
2 121 Šuleková PetraŠuleková Petra 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 8:03.10 11.00
3 176 Krajčíková NinaKrajčíková Nina 04 04 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 4 8:35.20 9.00
4 161 Trusková ViktoriaTrusková Viktoria 05 05 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 7 8:48.79 8.00
5 104 Dunajská ViktóriaDunajská Viktória 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 9:04.02 7.00
6 107 Gavalovičová ZuzanaGavalovičová Zuzana 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 9:35.87 6.00
7 147 Hiadlovská ZuzanaHiadlovská Zuzana 03 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 6 11:26.25 5.00
Celkom 7 pretekárov

Chôdza dráha 5000 m - Dorastenci

(so, 5.10.2019 - 11:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 127 Gandel DominikGandel Dominik 04 04 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 36:00.32 11.00
196 Špacír LucasŠpacír Lucas 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 DQ
Celkom 2 pretekári

Chôdza dráha 5000 m - Dorastenky

(so, 5.10.2019 - 11:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 226 Devaldová KarinDevaldová Karin 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 26:13.09 11.00
2 98 Avenová PaulínaAvenová Paulína 04 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 27:03.72 9.00
3 246 Dudová IvanaDudová Ivana 05 05 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 27:07.55 8.00
4 230 Hakulinová StanislavaHakulinová Stanislava 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 27:29.52 7.00
5 262 Zemková KláraZemková Klára 02 02 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 9 28:04.24 6.00
6 168 Černajová EmaČernajová Ema 05 05 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 6 30:02.81 5.00
7 248 Hubcejová LauraHubcejová Laura 03 03 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 30:08.63 4.00
8 174 Jakušová NinaJakušová Nina 03 03 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 7 32:38.33 3.00
9 120 Šubová DenisaŠubová Denisa 04 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 8 38:09.53 2.00
Celkom 9 pretekárov

Skok do výšky - Dorastenci

(so, 5.10.2019 - 13:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 160 165 170 175 180 185 190 194 Body
1 57 Blšták MatúšBlšták Matúš
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
03 03 8 180 o o o o xxo 11.00
2 191 Juráček JulianJuráček Julian
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
04 04 7 175 o o o o xxx 9.00
3 89 Grieš MatúšGrieš Matúš
CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš
02 02 5 170 o o xo xxx 8.00
4 128 Hodža MichalHodža Michal
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
04 04 9 170 xo xo xo xxx 7.00
5 8 Gondžala DenisGondžala Denis
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
02 02 6 165 o o xxx 6.00
6 217 Kalakay DanielKalakay Daniel
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
04 04 2 160 o xxx 5.00
7 23 Spišák Samuel MirosSpišák Samuel Miros
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
03 03 4 160 xxo xxx 4.00
12 Marti LukášMarti Lukáš
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
04 04 1 NM x
133 Macháč AdriánMacháč Adrián
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
05 05 3 NM xxx
Celkom 9 pretekárov

Skok do výšky - Dorastenky

(so, 5.10.2019 - 12:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 140 145 150 155 160 164 168 171 Body
1 105 Fonferová LauraFonferová Laura
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
03 03 10 155 o o xxo o xxx 11.00
2 85 Vargová AndreaVargová Andrea
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
05 05 9 155 o xo xo xo xxx 9.00
3 208 Tichá SimonaTichá Simona
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
03 03 11 155 o o o xxo xxx 8.00
4 76 Kukučková ElenaKukučková Elena
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
03 03 6 150 xo xxo xo xxx 7.00
5 113 Kusyová JankaKusyová Janka
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
03 03 7 145 o o xxx 6.00
6 207 Tési EvelinTési Evelin
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
03 03 8 140 o xxx 5.00
7 249 Hudecová Darina EmaHudecová Darina Ema
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
04 04 3 140 xo xx- 4.00
8= 163 Aydin Dajana MaryAydin Dajana Mary
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
06 06 5 140 xxo xxx 2.50
8= 78 Novosadová SophiaNovosadová Sophia
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
05 05 4 140 xxo xxx 2.50
143 Demitrová ZaraDemitrová Zara
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
05 05 1 NM xxx
103 Duchoňová EmaDuchoňová Ema
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
05 05 2 NM xxx
Celkom 11 pretekárov

Skok o žrdi - Dorastenci

(so, 5.10.2019 - 15:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 220 230 240 250 260 270 280 290 300 310 350 Body
1 40 Labuda DominikLabuda Dominik
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
03 03 6 350 - - - o o xo o o o o o 11.00
2 63 Kocian JakubKocian Jakub
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
04 04 5 300 - - - o o xo xo xxo o xxx 9.00
3 217 Kalakay DanielKalakay Daniel
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
04 04 4 260 o o o xo xo xxx 8.00
4 59 Černiansky PeterČerniansky Peter
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
03 03 2 250 o xo o xo xx- 7.00
5 11 Hayden PeterHayden Peter
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
05 05 3 240 - xo o xxx 6.00
6 30 Czako SamuelCzako Samuel
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
03 03 1 220 o xx- 5.00
Celkom 6 pretekárov

Skok o žrdi - Dorastenky

(so, 5.10.2019 - 14:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 200 220 240 260 270 Body
1 139 Balážová EmaBalážová Ema
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
02 02 3 220 o o xxx 11.00
2 86 Vargová MargaretVargová Margaret
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
04 04 2 220 o xo xxx 9.00
76 Kukučková ElenaKukučková Elena
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
03 03 1 NM xxx
Celkom 3 pretekárov

Skok do diaľky - Dorastenci

(so, 5.10.2019 - 11:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 6 Deák KristófDeák Kristóf
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
02 02 13 609 +0.0 m/s 586  -1,30 576  0,80 591  1,00 591 590  -0,50 592  0,00 609  0,00 11.00
2 39 Krška PeterKrška Peter
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
02 02 12 576 +0.0 m/s 565  0,10 546  0,80 576  0,00 576 - - - 9.00
3 57 Blšták MatúšBlšták Matúš
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
03 03 14 569 +0.0 m/s 554  -0,50 569  0,00 x 569 551  -1,20 558  -0,40 562  0,20 8.00
4 193 Kostolný ŠimonKostolný Šimon
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
03 03 10 555 -0.1 m/s 461  0,60 501  -0,90 493  0,00 501 x 523  0,60 555  -0,10 7.00
5 89 Grieš MatúšGrieš Matúš
CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš
02 02 1 554 +0.1 m/s 554  0,10 529  0,70 539  0,00 554 x 538  0,40 536  0,30 6.00
6 96 Žitňák RóbertŽitňák Róbert
CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš
03 03 7 537 +0.1 m/s x 537  0,10 531  0,50 537 522  -0,30 487  0,10 503  0,30 5.00
7 42 Laca MatejLaca Matej
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
02 02 11 528 +1.3 m/s 528  1,30 481  -0,70 448  -0,60 528 463  0,20 518  0,10 506  -0,50 4.00
8 216 Haják JurajHaják Juraj
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
04 04 9 483 -0.2 m/s x 483  -0,20 x 483 455  -1,40 459  0,20 x 3.00
9 41 Laca JakubLaca Jakub
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
06 06 6 465 -0.2 m/s 465  -0,20 459  -0,40 456  0,50 465 2.00
10 221 Sopko WilliamSopko William
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
04 04 8 456 -0.2 m/s 440  -0,20 456  -0,20 453  -0,60 456 1.00
11 133 Macháč AdriánMacháč Adrián
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
05 05 2 420 -1.2 m/s 329  0,10 417  0,60 420  -1,20 420
12 137 Šimík MartinŠimík Martin
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
05 05 4 409 -0.1 m/s 403  -1,20 409  -0,10 395  -0,70 409
13 91 Kopček MichalKopček Michal
CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš
06 06 5 408 -0.8 m/s 403  -0,70 408  -0,80 398  -0,20 408
12 Marti LukášMarti Lukáš
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
04 04 3 NM x x x -
Celkom 14 pretekárov

Skok do diaľky - Dorastenky

(so, 5.10.2019 - 13:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 167 Bieliková NatáliaBieliková Natália
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
06 06 16 530 +0.4 m/s 490  0,10 498  0,20 - 498 479  -0,80 472  0,00 530  0,40 11.00
2 158 Šupicová LenkaŠupicová Lenka
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
03 03 15 518 +0.1 m/s 502  -0,50 518  0,10 - 518 - - - 9.00
3 207 Tési EvelinTési Evelin
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
03 03 14 482 +0.6 m/s 445  0,30 460  0,10 - 460 457  -0,10 x 482  0,60 8.00
4 208 Tichá SimonaTichá Simona
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
03 03 12 468 +0.1 m/s 417  -0,20 443  0,20 - 443 450  0,50 456  0,40 468  0,10 7.00
5 150 Hübschová LíviaHübschová Lívia
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
04 04 7 459 +0.3 m/s 407  0,50 445  0,30 - 445 435  0,20 459  0,30 431  0,50 6.00
6 260 Vanková KristínaVanková Kristína
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
04 04 9 454 +0.3 m/s 453  -0,20 421  -0,10 - 453 423  0,90 454  0,30 435  0,70 5.00
7 225 Devaldová DianaDevaldová Diana
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
05 05 13 443 +0.1 m/s 443  0,10 x - 443 438  0,00 429  0,10 436  0,10 4.00
8 227 Diňová JarmilaDiňová Jarmila
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
03 03 1 424 +0.2 m/s 424  0,20 407  0,10 - 424 410  0,00 411  0,20 409  0,30 3.00
9 102 Čapuchová VanesaČapuchová Vanesa
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
04 04 11 417 +0.3 m/s 417  0,30 401  0,20 - 417 2.00
10 247 Haštová NatáliaHaštová Natália
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
05 05 3 407 +0.3 m/s 407  0,30 x - 407 1.00
11 237 Luptáková KristínaLuptáková Kristína
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
03 03 5 373 +0.4 m/s x 373  0,40 - 373
12 249 Hudecová Darina EmaHudecová Darina Ema
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
04 04 2 336 +0.0 m/s x 336  0,00 - 336
13 258 Stehlíková KatarínaStehlíková Katarína
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
05 05 4 307 +0.3 m/s 307  0,30 x - 307
198 Batky JázminBatky Jázmin
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
05 05 6 DNS
74 Janeková ŠárkaJaneková Šárka
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
03 03 10 NM x x - -
160 Tináková EmmaTináková Emma
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
03 03 8 NM x x - -
Celkom 16 pretekárov

Trojskok - Dorastenci

(so, 5.10.2019 - 14:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 6 Deák KristófDeák Kristóf
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
02 02 5 12.28 +0.4 m/s 11.54  0,50 11.93  0,40 12.28  0,40 12.28 11.78  0,60 11.60  0,00 12.23  1,10 11.00
2 89 Grieš MatúšGrieš Matúš
CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš
02 02 4 12.18 +0.0 m/s 11.97  -0,50 x 11.80  0,40 11.97 11.85  -0,10 11.86  0,50 12.18  0,00 9.00
3 42 Laca MatejLaca Matej
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
02 02 2 11.44 +0.2 m/s 11.23  0,60 11.44  0,20 - 11.44 - - - 8.00
8 Gondžala DenisGondžala Denis
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
02 02 1 DNS
23 Spišák Samuel MirosSpišák Samuel Miros
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
03 03 3 DNS
Celkom 5 pretekárov

Trojskok - Dorastenky

(so, 5.10.2019 - 15:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 158 Šupicová LenkaŠupicová Lenka
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
03 03 9 11.48 +0.8 m/s 10.75  0,20 11.00  0,30 11.10  0,50 11.10 11.09  0,40 11.19  1,20 11.48  0,80 11.00
2 160 Tináková EmmaTináková Emma
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
03 03 8 10.62 +0.0 m/s 09.94  -0,10 10.38  0,70 10.62  0,00 10.62 - - - 9.00
3 115 Luptáková VeronikaLuptáková Veronika
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
02 02 6 10.26 -0.5 m/s 09.79  0,00 10.11  0,10 10.26  -0,50 10.26 09.91  0,20 10.17  0,60 10.17  0,40 8.00
4 227 Diňová JarmilaDiňová Jarmila
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
03 03 7 10.19 +0.2 m/s 10.19  0,20 09.95  0,10 09.31  0,00 10.19 - - - 7.00
5 141 Bučeková RáchelBučeková Ráchel
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
03 03 4 09.56 +0.0 m/s 09.56  0,00 - 09.28  0,40 9.56 x - - 6.00
6 139 Balážová EmaBalážová Ema
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
02 02 5 09.50 -0.1 m/s 09.50  -0,10 09.07  -0,30 09.30  0,10 9.50 - - - 5.00
7 107 Gavalovičová ZuzanaGavalovičová Zuzana
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
02 02 2 09.46 +0.8 m/s x 09.29  0,00 08.98  0,30 9.29 x 09.24  0,10 09.46  0,80 4.00
8 121 Šuleková PetraŠuleková Petra
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
02 02 3 08.60 -0.8 m/s 08.52  0,20 08.60  -0,80 08.60  1,30 8.60 - - - 3.00
9 104 Dunajská ViktóriaDunajská Viktória
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
02 02 1 08.23 +0.7 m/s 07.99  -0,40 08.12  0,20 08.23  0,70 8.23 2.00
Celkom 9 pretekárov

Vrh guľou 3 kg - Dorastenky

(so, 5.10.2019 - 13:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 145 Hanuliaková PetraHanuliaková Petra
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
02 02 16 12.49 x 12.16 x 12.16 12.41 12.18 12.49 11.00
2 119 Šlosiarová SofiaŠlosiarová Sofia
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
05 05 15 11.80 11.35 11.80 11.04 11.80 11.12 11.21 11.20 9.00
3 144 Hamrózyová KarolínaHamrózyová Karolína
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
02 02 13 10.41 x 09.04 09.69 9.69 10.10 x 10.41 8.00
4 83 Šnírerová VanesaŠnírerová Vanesa
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
04 04 14 10.20 09.64 09.51 09.25 9.64 09.80 09.19 10.20 7.00
5 224 Brachová ViktóriaBrachová Viktória
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
03 03 8 09.37 08.89 08.37 x 8.89 - 08.88 09.37 6.00
6 148 Hozáková MichaelaHozáková Michaela
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
02 02 10 09.07 08.27 08.24 08.83 8.83 08.77 08.90 09.07 5.00
7 118 Reptíková RadoslavaReptíková Radoslava
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
02 02 6 08.55 08.55 08.41 08.41 8.55 08.23 07.81 07.95 4.00
8 120 Šubová DenisaŠubová Denisa
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
04 04 4 08.47 07.85 08.47 07.65 8.47 08.00 07.44 08.15 3.00
9 111 Kelemenová KristínaKelemenová Kristína
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
04 04 12 08.35 08.31 08.32 08.35 8.35 2.00
10 182 Nemčoková AlexandraNemčoková Alexandra
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
04 04 9 08.28 07.05 08.28 07.72 8.28 1.00
11 244 Brnová DominikaBrnová Dominika
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
05 05 11 08.27 07.79 08.27 06.77 8.27
12 164 Bartfayová LuciaBartfayová Lucia
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
02 02 5 08.24 07.99 08.24 07.86 8.24
13 140 Bubeníková KatarinaBubeníková Katarina
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
05 05 7 08.03 07.72 07.16 08.03 8.03
14 240 Salóciová ZuzanaSalóciová Zuzana
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
05 05 3 06.87 06.60 06.87 06.60 6.87
15 202 Lešková JanaLešková Jana
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
04 04 2 06.75 06.57 06.59 06.75 6.75
16 271 Zathurecká VanessaZathurecká Vanessa
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
05 05 1 05.41 04.37 05.41 04.61 5.41
Celkom 16 pretekárov

Vrh guľou 5 kg - Dorastenci

(so, 5.10.2019 - 11:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 9 Haborák MilanHaborák Milan
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
02 02 11 15.07 x x 14.21 14.21 15.07 14.64 13.47 11.00
2 34 Fleishhacker FilipFleishhacker Filip
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
04 04 10 13.46 13.33 13.15 x 13.33 x 13.10 13.46 9.00
3 185 Briežnik JakubBriežnik Jakub
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
02 02 9 11.29 11.03 10.66 10.10 11.03 10.40 10.57 11.29 8.00
4 54 Záhora SamuelZáhora Samuel
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
03 03 8 11.17 10.42 10.19 10.69 10.69 11.16 11.17 10.37 7.00
5 214 Fedák MatejFedák Matej
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
05 05 6 10.90 10.10 10.24 10.90 10.90 x 10.81 x 6.00
6 43 Lipovský MárioLipovský Mário
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
05 05 5 10.69 09.87 09.80 09.82 9.87 10.27 10.69 10.55 5.00
7 134 Očkay DominikOčkay Dominik
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
03 03 7 10.65 10.07 10.65 10.50 10.65 10.25 x x 4.00
8 187 Bugár MartinBugár Martin
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
02 02 3 10.36 x 09.85 10.02 10.02 09.78 x 10.36 3.00
9 88 Bruňo MichalBruňo Michal
CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš
05 05 4 09.32 09.32 x x 9.32 2.00
10 123 Čelko AdriánČelko Adrián
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
04 04 2 09.21 09.21 x 09.09 9.21 1.00
11 130 Hucan PeterHucan Peter
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
05 05 1 07.98 07.72 07.98 07.88 7.98
Celkom 11 pretekárov

Hod diskom 1 kg - Dorastenky

(so, 5.10.2019 - 15:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 145 Hanuliaková PetraHanuliaková Petra
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
02 02 10 27.51 x 20.49 24.83 24.83 24.99 25.77 27.51 11.00
2 171 Futáková ViktóriaFutáková Viktória
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
04 04 2 25.96 19.65 22.69 x 22.69 25.01 25.96 x 9.00
3 119 Šlosiarová SofiaŠlosiarová Sofia
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
05 05 9 23.91 22.42 21.65 21.55 22.42 23.30 23.91 22.57 8.00
4 83 Šnírerová VanesaŠnírerová Vanesa
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
04 04 6 22.19 22.19 19.86 20.43 22.19 - - - 7.00
5 244 Brnová DominikaBrnová Dominika
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
05 05 4 20.57 - 19.90 20.57 20.57 19.79 20.01 20.30 6.00
6 240 Salóciová ZuzanaSalóciová Zuzana
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
05 05 3 19.57 18.37 x 18.59 18.59 x x 19.57 5.00
7 151 Kohútová VeronikaKohútová Veronika
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
05 05 8 19.56 19.43 x x 19.43 19.09 x 19.56 4.00
8 164 Bartfayová LuciaBartfayová Lucia
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
02 02 7 19.01 x 18.36 14.99 18.36 x 15.64 19.01 3.00
9 155 Sýkorová VanesaSýkorová Vanesa
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
04 04 5 17.93 17.93 x x 17.93 2.00
10 202 Lešková JanaLešková Jana
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
04 04 1 11.31 x 11.31 10.06 11.31 1.00
Celkom 10 pretekárov

Hod diskom 1,5 kg - Dorastenci

(so, 5.10.2019 - 14:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 9 Haborák MilanHaborák Milan
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
02 02 12 43.80 x 43.80 43.53 43.80 - - - 11.00
2 185 Briežnik JakubBriežnik Jakub
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
02 02 9 36.28 31.95 31.82 35.90 35.90 35.14 x 36.28 9.00
3 43 Lipovský MárioLipovský Mário
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
05 05 7 33.95 33.95 23.10 29.94 33.95 30.59 x x 8.00
4 54 Záhora SamuelZáhora Samuel
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
03 03 11 31.21 31.21 x x 31.21 x x x 7.00
5 214 Fedák MatejFedák Matej
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
05 05 8 30.63 28.24 x 30.63 30.63 x x x 6.00
6 88 Bruňo MichalBruňo Michal
CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš
05 05 6 30.09 29.76 x 29.04 29.76 28.95 x 30.09 5.00
7 34 Fleishhacker FilipFleishhacker Filip
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
04 04 10 28.95 x x 28.95 28.95 27.27 x x 4.00
8 65 Moravčík OndrejMoravčík Ondrej
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
04 04 1 21.42 x 21.42 x 21.42 - - - 3.00
9 125 Duchoslav PeterDuchoslav Peter
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
05 05 2 19.74 16.32 18.60 19.74 19.74 2.00
10 130 Hucan PeterHucan Peter
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
05 05 3 17.84 16.44 16.83 17.84 17.84 1.00
134 Očkay DominikOčkay Dominik
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
03 03 5 NM x x x -
123 Čelko AdriánČelko Adrián
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
04 04 4 NM x x x -
Celkom 12 pretekárov

Hod kladivom 3 kg - Dorastenky

(so, 5.10.2019 - 14:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 144 Hamrózyová KarolínaHamrózyová Karolína
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
02 02 8 34.14 x 28.02 29.43 29.43 31.71 34.14 x 11.00
2 171 Futáková ViktóriaFutáková Viktória
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
04 04 7 34.11 x 27.22 30.12 30.12 34.11 x 33.63 9.00
3 151 Kohútová VeronikaKohútová Veronika
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
05 05 9 33.26 33.26 x x 33.26 x 32.70 x 8.00
4 119 Šlosiarová SofiaŠlosiarová Sofia
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
05 05 2 30.42 27.64 x 26.25 27.64 x 24.73 30.42 7.00
5 83 Šnírerová VanesaŠnírerová Vanesa
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
04 04 6 27.35 27.35 x 25.30 27.35 x x x 6.00
6 224 Brachová ViktóriaBrachová Viktória
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
03 03 1 25.44 25.44 22.80 25.18 25.44 24.23 x 22.87 5.00
7 155 Sýkorová VanesaSýkorová Vanesa
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
04 04 5 24.76 20.46 22.16 22.86 22.86 22.90 22.72 24.76 4.00
8 240 Salóciová ZuzanaSalóciová Zuzana
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
05 05 4 23.06 x x 23.06 23.06 20.78 18.56 22.23 3.00
9 118 Reptíková RadoslavaReptíková Radoslava
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
02 02 3 20.30 x 20.30 18.54 20.30 2.00
164 Bartfayová LuciaBartfayová Lucia
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
02 02 10 NM x x x -
Celkom 10 pretekárov

Hod kladivom 5 kg - Dorastenci

(so, 5.10.2019 - 15:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 214 Fedák MatejFedák Matej
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
05 05 6 39.14 27.73 36.30 39.14 39.14 x 38.00 x 11.00
2 34 Fleishhacker FilipFleishhacker Filip
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
04 04 8 30.82 30.82 29.05 x 30.82 28.07 28.76 28.44 9.00
3 54 Záhora SamuelZáhora Samuel
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
03 03 5 25.81 24.93 25.81 22.70 25.81 23.09 23.70 24.13 8.00
4 134 Očkay DominikOčkay Dominik
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
03 03 9 23.19 21.02 23.19 x 23.19 x x x 7.00
5 123 Čelko AdriánČelko Adrián
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
04 04 7 22.79 20.48 20.90 22.79 22.79 x 22.46 22.41 6.00
6 135 Rúrik DavideRúrik Davide
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
04 04 3 22.06 22.06 18.43 x 22.06 - - 20.65 5.00
7 43 Lipovský MárioLipovský Mário
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
05 05 2 20.50 20.30 18.81 16.76 20.30 18.95 19.99 20.50 4.00
8 9 Haborák MilanHaborák Milan
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
02 02 1 20.19 x 20.19 x 20.19 3.00
9 130 Hucan PeterHucan Peter
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
05 05 4 19.86 19.85 x 19.81 19.85 19.86 x x 2.00
Celkom 9 pretekárov

Hod oštepom 500 g - Dorastenky

(so, 5.10.2019 - 11:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 145 Hanuliaková PetraHanuliaková Petra
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
02 02 12 47.98 46.19 45.77 47.98 47.98 45.41 44.97 x 11.00
2 148 Hozáková MichaelaHozáková Michaela
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
02 02 10 34.04 34.04 x x 34.04 x x x 9.00
3 122 Švecová AndreaŠvecová Andrea
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
03 03 11 33.52 x 30.88 32.56 32.56 33.52 - - 8.00
4 244 Brnová DominikaBrnová Dominika
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
05 05 9 32.96 30.63 32.65 31.24 32.65 30.21 32.96 x 7.00
5 167 Bieliková NatáliaBieliková Natália
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
06 06 7 29.84 29.84 26.46 28.34 29.84 28.10 27.95 x 6.00
6 146 Harceková MáriaHarceková Mária
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
02 02 4 27.32 22.68 19.90 27.32 27.32 17.75 23.91 x 5.00
7 176 Krajčíková NinaKrajčíková Nina
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
04 04 5 26.21 26.21 23.13 22.41 26.21 25.97 x 21.45 4.00
8 140 Bubeníková KatarinaBubeníková Katarina
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
05 05 6 25.01 20.23 25.01 22.30 25.01 22.45 20.55 x 3.00
9 207 Tési EvelinTési Evelin
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
03 03 2 22.76 22.76 20.63 22.76 2.00
10 102 Čapuchová VanesaČapuchová Vanesa
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
04 04 3 18.77 18.21 x 18.77 18.77 1.00
11 114 Lacinová LuciaLacinová Lucia
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
03 03 1 16.72 x 13.66 16.72 16.72
139 Balážová EmaBalážová Ema
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
02 02 8 NM x x x -
Celkom 12 pretekárov

Hod oštepom 700 g - Dorastenci

(so, 5.10.2019 - 13:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 37 Kopček JakubKopček Jakub
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
03 03 3 40.36 34.40 x x 34.40 34.46 40.36 x 11.00
2 45 Müller PatrikMüller Patrik
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
04 04 16 38.94 33.35 38.94 37.15 38.94 x 34.37 36.21 9.00
3 65 Moravčík OndrejMoravčík Ondrej
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
04 04 17 38.85 35.45 32.79 37.20 37.20 38.83 24.28 38.85 8.00
4 39 Krška PeterKrška Peter
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
02 02 6 36.15 28.91 31.39 35.15 35.15 33.20 36.15 x 7.00
5 192 Kosár Levente MátéKosár Levente Máté
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
03 03 5 34.38 27.41 x 34.38 34.38 - - - 6.00
6 210 Bracho MatejBracho Matej
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
05 05 15 32.91 31.88 29.08 32.47 32.47 32.91 x x 5.00
7 62 Karol TimotejKarol Timotej
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
03 03 2 32.19 x 31.19 25.11 31.19 31.73 x 32.19 4.00
8 68 Remiš OndrejRemiš Ondrej
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
05 05 14 31.84 30.79 29.91 30.52 30.79 27.01 27.49 31.84 3.00
9 222 Váňa LukášVáňa Lukáš
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
03 03 8 30.01 x 30.01 x 30.01 2.00
10 185 Briežnik JakubBriežnik Jakub
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
02 02 1 26.97 26.97 25.18 - 26.97 1.00
11 126 Galovič MarošGalovič Maroš
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
04 04 13 26.89 24.92 26.89 - 26.89
12 88 Bruňo MichalBruňo Michal
CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš
05 05 11 22.62 22.62 20.30 x 22.62
13 138 Štedrák KristiánŠtedrák Kristián
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
05 05 9 16.56 16.56 x 16.17 16.56
135 Rúrik DavideRúrik Davide
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
04 04 12 NM x x x -
95 Revaj TomášRevaj Tomáš
CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš
03 03 7 NM x x x -
91 Kopček MichalKopček Michal
CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš
06 06 4 NM x x x -
137 Šimík MartinŠimík Martin
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
05 05 10 NM x x x -
Celkom 17 pretekárov

4 x 100 m kluby - Dorastenci (Beh)

Beh 01 (so, 5.10.2019 - 16:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 184 Kostolný, Bellus, Igaz, Beladič Kostolný, Bellus, Igaz, Beladič AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 0:43.79 0.248 11.00
2 44 Lopúch, Laca, Čery, Svoreň Lopúch, Laca, Čery, Svoreň AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 0:46.65 0.246 9.00
3 64 Bírošík, Kročka, Karol, Pobjecký Bírošík, Kročka, Karol, Pobjecký AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 0:47.25 0.299 8.00
4 17 Ostrovský, Muránsky, Dániel, Balogh Ostrovský, Muránsky, Dániel, Balogh Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 0:47.76 0.256 7.00
5 213 Čerevka, Michalko, Sopko, Kusek Čerevka, Michalko, Sopko, Kusek AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 0:47.92 0.246 6.00
124 Hodža, Duchoslav, Rúrik, Sádecký Hodža, Duchoslav, Rúrik, Sádecký AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 DQ -0.125
Poznámky:
DQ pre porušenie pravidla 168/7
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (so, 5.10.2019 - 16:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 4 Andi, Bartoníček, Marx, Marti Andi, Bartoníček, Marx, Marti Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 0:49.40 0.295 5.00
2 273 Moosch, Müller, Kopček, Novák Moosch, Müller, Kopček, Novák AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 0:50.76 0.235 4.00
3 41 Laca, Sauer, Ďuriš, Biely Laca, Sauer, Ďuriš, Biely AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 0:54.83 0.299 3.00
188 Kosár, Cisár, Juráček, Bugár Kosár, Cisár, Juráček, Bugár AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 DQ -0.119
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 184 Kostolný, Bellus, Igaz, Beladič Kostolný, Bellus, Igaz, Beladič AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 0:43.79 0.248 11.00
2 44 Lopúch, Laca, Čery, Svoreň Lopúch, Laca, Čery, Svoreň AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 0:46.65 0.246 9.00
3 64 Bírošík, Kročka, Karol, Pobjecký Bírošík, Kročka, Karol, Pobjecký AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 0:47.25 0.299 8.00
4 17 Ostrovský, Muránsky, Dániel, Balogh Ostrovský, Muránsky, Dániel, Balogh Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 0:47.76 0.256 7.00
5 213 Čerevka, Michalko, Sopko, Kusek Čerevka, Michalko, Sopko, Kusek AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 0:47.92 0.246 6.00
6 4 Andi, Bartoníček, Marx, Marti Andi, Bartoníček, Marx, Marti Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 0:49.40 0.295 5.00
7 273 Moosch, Müller, Kopček, Novák Moosch, Müller, Kopček, Novák AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 0:50.76 0.235 4.00
8 41 Laca, Sauer, Ďuriš, Biely Laca, Sauer, Ďuriš, Biely AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 0:54.83 0.299 3.00
124 Hodža, Duchoslav, Rúrik, Sádecký Hodža, Duchoslav, Rúrik, Sádecký AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 DQ -0.125
188 Kosár, Cisár, Juráček, Bugár Kosár, Cisár, Juráček, Bugár AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 DQ -0.119

4 x 100 m kluby - Dorastenky (Beh)

Beh 01 (so, 5.10.2019 - 16:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 250 Jamborová, Urbanovská, Podhorská, Rohoňová Jamborová, Urbanovská, Podhorská, Rohoňová Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 0:53.38 0.199 9.00
2 163 Aydin, Beliančínová, Môcová, Ďuranová Aydin, Beliančínová, Môcová, Ďuranová MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 4 0:54.45 0.234 8.00
3 105 Fonferová, Kelemenová, Čapuchová, Kováčová Fonferová, Kelemenová, Čapuchová, Kováčová ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 0:54.49 0.222 7.00
4 72 Geseová, Slobodová, Štrpková, Janeková Geseová, Slobodová, Štrpková, Janeková Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 0:55.01 0.264 6.00
5 141 Demitrová, Bučeková, Hrbasová, Plšková Demitrová, Bučeková, Hrbasová, Plšková Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 0:55.59 0.256 5.00
6 199 Petřvalská, Behúňová, Majdáková, Vranovská Petřvalská, Behúňová, Majdáková, Vranovská AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 0:55.87 0.256 4.00
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (so, 5.10.2019 - 16:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 236 Kuczik, Luptáková, Géciová, Vašková Kuczik, Luptáková, Géciová, Vašková AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 0:53.19 0.178 11.00
2 100 Gogová, Broďániová, Duchoňová, Annusová Gogová, Broďániová, Duchoňová, Annusová ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 0:56.47 0.360 3.00
3 227 Diňová, Radváková, Stanová, Andrushchak Diňová, Radváková, Stanová, Andrushchak AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 0:56.65 0.304 2.00
4 260 Vanková, Stehlíková, Hudecová, Haštová Vanková, Stehlíková, Hudecová, Haštová Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 0:57.01 0.293 1.00
5 182 Bartková, Nemčoková, Marčišinová, Halčinová Bartková, Nemčoková, Marčišinová, Halčinová MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 4 0:58.81 0.372
6 201 Tichá, Čermáková, Zathurecká, Bálintová Tichá, Čermáková, Zathurecká, Bálintová AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 1:03.94 0.108
Celkom 6 pretekárov
Beh 03 (so, 5.10.2019 - 16:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 120 Lacinová, Šubová, Bryndzová, Pavlendová Lacinová, Šubová, Bryndzová, Pavlendová ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 0:59.71 0.357
2 177 Kubovčíková, Kubovčíková, Líškayová, Černajová Kubovčíková, Kubovčíková, Líškayová, Černajová MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 4 1:03.24 0.312
Celkom 2 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 236 Kuczik, Luptáková, Géciová, Vašková Kuczik, Luptáková, Géciová, Vašková AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 0:53.19 0.178 11.00
2 250 Jamborová, Urbanovská, Podhorská, Rohoňová Jamborová, Urbanovská, Podhorská, Rohoňová Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 0:53.38 0.199 9.00
3 163 Aydin, Beliančínová, Môcová, Ďuranová Aydin, Beliančínová, Môcová, Ďuranová MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 4 0:54.45 0.234 8.00
4 105 Fonferová, Kelemenová, Čapuchová, Kováčová Fonferová, Kelemenová, Čapuchová, Kováčová ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 0:54.49 0.222 7.00
5 72 Geseová, Slobodová, Štrpková, Janeková Geseová, Slobodová, Štrpková, Janeková Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 0:55.01 0.264 6.00
6 141 Demitrová, Bučeková, Hrbasová, Plšková Demitrová, Bučeková, Hrbasová, Plšková Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 0:55.59 0.256 5.00
7 199 Petřvalská, Behúňová, Majdáková, Vranovská Petřvalská, Behúňová, Majdáková, Vranovská AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 0:55.87 0.256 4.00
8 100 Gogová, Broďániová, Duchoňová, Annusová Gogová, Broďániová, Duchoňová, Annusová ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 0:56.47 0.360 3.00
9 227 Diňová, Radváková, Stanová, Andrushchak Diňová, Radváková, Stanová, Andrushchak AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 0:56.65 0.304 2.00
10 260 Vanková, Stehlíková, Hudecová, Haštová Vanková, Stehlíková, Hudecová, Haštová Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 0:57.01 0.293 1.00
11 182 Bartková, Nemčoková, Marčišinová, Halčinová Bartková, Nemčoková, Marčišinová, Halčinová MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 4 0:58.81 0.372
12 120 Lacinová, Šubová, Bryndzová, Pavlendová Lacinová, Šubová, Bryndzová, Pavlendová ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 0:59.71 0.357
13 177 Kubovčíková, Kubovčíková, Líškayová, Černajová Kubovčíková, Kubovčíková, Líškayová, Černajová MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 4 1:03.24 0.312
14 201 Tichá, Čermáková, Zathurecká, Bálintová Tichá, Čermáková, Zathurecká, Bálintová AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 1:03.94 0.108

100-200-300-400 m kluby - Dorastenci (Beh)

Beh 01 (so, 5.10.2019 - 16:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 188 Cisár, Kostolný, Juráček, Bellus Cisár, Kostolný, Juráček, Bellus AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 2:09.80 0.288 11.00
2 15 Muránsky, Žiačik, Ostrovský, Valo Muránsky, Žiačik, Ostrovský, Valo Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 2:10.48 0.262 9.00
3 37 Kopček, Czako, Lopúch, Novák Kopček, Czako, Lopúch, Novák AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 2:18.04 0.179 7.00
4 57 Blšták, Kocian, Hlaváček, Černiansky Blšták, Kocian, Hlaváček, Černiansky AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 2:22.43 0.288 6.00
5 94 Žitňák, Mores, Kopček, Kojš Žitňák, Mores, Kopček, Kojš CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 1 2:30.56 0.163 1.00
6 125 Hradňanský, Duchoslav, Kuriš, Kubiš Hradňanský, Duchoslav, Kuriš, Kubiš AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 2:41.24 0.310
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (so, 5.10.2019 - 16:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 18 Bartoníček, Palaky, Gonczol, Marx Bartoníček, Palaky, Gonczol, Marx Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 2:15.78 0.261 8.00
2 195 Špacír, Minár, Bugár, Mészáros Špacír, Minár, Bugár, Mészáros AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 2:23.21 0.187 5.00
3 1 Andi, Hayden, Szarka, Dániel Andi, Hayden, Szarka, Dániel Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 2:24.19 0.310 4.00
4 45 Müller, Balko, Biely, Ďuriš Müller, Balko, Biely, Ďuriš AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 2:29.14 0.175 3.00
5 273 Laca, Moosch, Sauer, Granský Laca, Moosch, Sauer, Granský AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 2:30.49 0.263 2.00
6 70 Straka, Vadovič, Remiš, Emanuel Straka, Vadovič, Remiš, Emanuel AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 2:33.12 0.478
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 188 Cisár, Kostolný, Juráček, Bellus Cisár, Kostolný, Juráček, Bellus AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 2:09.80 0.288 11.00
2 15 Muránsky, Žiačik, Ostrovský, Valo Muránsky, Žiačik, Ostrovský, Valo Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 2:10.48 0.262 9.00
3 18 Bartoníček, Palaky, Gonczol, Marx Bartoníček, Palaky, Gonczol, Marx Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 2:15.78 0.261 8.00
4 37 Kopček, Czako, Lopúch, Novák Kopček, Czako, Lopúch, Novák AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 2:18.04 0.179 7.00
5 57 Blšták, Kocian, Hlaváček, Černiansky Blšták, Kocian, Hlaváček, Černiansky AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 2:22.43 0.288 6.00
6 195 Špacír, Minár, Bugár, Mészáros Špacír, Minár, Bugár, Mészáros AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 2:23.21 0.187 5.00
7 1 Andi, Hayden, Szarka, Dániel Andi, Hayden, Szarka, Dániel Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 2:24.19 0.310 4.00
8 45 Müller, Balko, Biely, Ďuriš Müller, Balko, Biely, Ďuriš AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 2:29.14 0.175 3.00
9 273 Laca, Moosch, Sauer, Granský Laca, Moosch, Sauer, Granský AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 2:30.49 0.263 2.00
10 94 Žitňák, Mores, Kopček, Kojš Žitňák, Mores, Kopček, Kojš CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 1 2:30.56 0.163 1.00
11 70 Straka, Vadovič, Remiš, Emanuel Straka, Vadovič, Remiš, Emanuel AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 2:33.12 0.478
12 125 Hradňanský, Duchoslav, Kuriš, Kubiš Hradňanský, Duchoslav, Kuriš, Kubiš AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 2:41.24 0.310

100-200-300-400 m kluby - Dorastenky (Beh)

Beh 01 (so, 5.10.2019 - 17:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 255 Podhorská, Vanková, Marčeková, Morgošová Podhorská, Vanková, Marčeková, Morgošová Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 2:31.74 0.287 11.00
2 153 Mikušincová, Cellerová, Šarinová, Šišoláková Mikušincová, Cellerová, Šarinová, Šišoláková Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 2:32.82 0.248 9.00
3 112 Kováčová, Holešová, Dunajská, Húsková Kováčová, Holešová, Dunajská, Húsková ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 2:40.79 0.240 8.00
4 76 Vargová, Kukučková, Janeková, Štrpková Vargová, Kukučková, Janeková, Štrpková Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 1 2:44.24 0.336 5.00
5 170 Ďuranová, Futáková, Bieliková, Kotianová Ďuranová, Futáková, Bieliková, Kotianová MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 3 2:47.10 0.340 3.00
6 209 Behúňová, Vranovská, Čermáková, Bálintová Behúňová, Vranovská, Čermáková, Bálintová AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 2:57.12 0.462
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (so, 5.10.2019 - 17:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 236 Kuczik, Stanová, Vašková, Andrushchak Kuczik, Stanová, Vašková, Andrushchak AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 2:41.71 0.236 7.00
2 161 Trusková, Demitrová, Hrbasová, Plšková Trusková, Demitrová, Hrbasová, Plšková Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 6 2:44.18 0.266 6.00
3 247 Haštová, Stehlíková, Jamborová, Celerínová Haštová, Stehlíková, Jamborová, Celerínová Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 2:45.54 0.352 4.00
4 99 Batyková, Pelikánová, Gogová, Šuleková Batyková, Pelikánová, Gogová, Šuleková ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 2:48.02 0.245 2.00
5 239 Hertnekyová, Radváková, Kočová, Devaldová Hertnekyová, Radváková, Kočová, Devaldová AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 2:52.34 0.248
Celkom 5 pretekárov
Beh 03 (so, 5.10.2019 - 17:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 172 Halčinová, Krajčíková, Marčišinová, Nemčoková Halčinová, Krajčíková, Marčišinová, Nemčoková MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 3 2:48.72 0.235 1.00
2 101 Annusová, Bryndzová, Duchoňová, Pavlendová Annusová, Bryndzová, Duchoňová, Pavlendová ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 2:55.55 0.201
Celkom 2 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 255 Podhorská, Vanková, Marčeková, Morgošová Podhorská, Vanková, Marčeková, Morgošová Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 2:31.74 0.287 11.00
2 153 Mikušincová, Cellerová, Šarinová, Šišoláková Mikušincová, Cellerová, Šarinová, Šišoláková Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 2:32.82 0.248 9.00
3 112 Kováčová, Holešová, Dunajská, Húsková Kováčová, Holešová, Dunajská, Húsková ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 2:40.79 0.240 8.00
4 236 Kuczik, Stanová, Vašková, Andrushchak Kuczik, Stanová, Vašková, Andrushchak AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 2:41.71 0.236 7.00
5 161 Trusková, Demitrová, Hrbasová, Plšková Trusková, Demitrová, Hrbasová, Plšková Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 6 2:44.18 0.266 6.00
6 76 Vargová, Kukučková, Janeková, Štrpková Vargová, Kukučková, Janeková, Štrpková Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 1 2:44.24 0.336 5.00
7 247 Haštová, Stehlíková, Jamborová, Celerínová Haštová, Stehlíková, Jamborová, Celerínová Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 2:45.54 0.352 4.00
8 170 Ďuranová, Futáková, Bieliková, Kotianová Ďuranová, Futáková, Bieliková, Kotianová MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 3 2:47.10 0.340 3.00
9 99 Batyková, Pelikánová, Gogová, Šuleková Batyková, Pelikánová, Gogová, Šuleková ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 2:48.02 0.245 2.00
10 172 Halčinová, Krajčíková, Marčišinová, Nemčoková Halčinová, Krajčíková, Marčišinová, Nemčoková MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 3 2:48.72 0.235 1.00
11 239 Hertnekyová, Radváková, Kočová, Devaldová Hertnekyová, Radváková, Kočová, Devaldová AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 2:52.34 0.248
12 101 Annusová, Bryndzová, Duchoňová, Pavlendová Annusová, Bryndzová, Duchoňová, Pavlendová ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 2:55.55 0.201
13 209 Behúňová, Vranovská, Čermáková, Bálintová Behúňová, Vranovská, Čermáková, Bálintová AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 2:57.12 0.462