<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Majstrovstvá SR družstiev dorastencov a dorasteniek

Dubnica nad Váhom (5. 10. 2019)

110 m prekážok [91,4 cm] - Dorastenci (Beh)

Beh 01 (so, 5.10.2019 - 12:00) official Vietor: -0.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 92 Lubelec LadislavLubelec Ladislav 03 03 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 4 14.47 0.156 11.00
2 222 Váňa LukášVáňa Lukáš 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 15.38 0.151 9.00
3 64 Kročka MarekKročka Marek 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 15.72 0.180 8.00
4 40 Labuda DominikLabuda Dominik 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 16.10 0.251 7.00
5 95 Revaj TomášRevaj Tomáš 03 03 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 6 16.94 0.219 6.00
6 11 Hayden PeterHayden Peter 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 21.84 0.199
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (so, 5.10.2019 - 12:00) official Vietor: -1.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 131 Kubiš JakubKubiš Jakub 05 05 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 20.42 0.191 5.00
2 3 Balogh MariánBalogh Marián 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 20.74 0.146 4.00
3 196 Špacír LucasŠpacír Lucas 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 20.76 0.202 3.00
4 25 Valent SimonValent Simon 04 04 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 20.93 0.385 2.00
5 129 Hradňanský TobiasHradňanský Tobias 04 04 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 21.32 0.211 1.00
6 138 Štedrák KristiánŠtedrák Kristián 05 05 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 21.46 0.203
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 92 Lubelec LadislavLubelec Ladislav 03 03 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 4 14.47 0.156 11.00
2 222 Váňa LukášVáňa Lukáš 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 15.38 0.151 9.00
3 64 Kročka MarekKročka Marek 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 15.72 0.180 8.00
4 40 Labuda DominikLabuda Dominik 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 16.10 0.251 7.00
5 95 Revaj TomášRevaj Tomáš 03 03 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 6 16.94 0.219 6.00
6 131 Kubiš JakubKubiš Jakub 05 05 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 20.42 0.191 5.00
7 3 Balogh MariánBalogh Marián 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 20.74 0.146 4.00
8 196 Špacír LucasŠpacír Lucas 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 20.76 0.202 3.00
9 25 Valent SimonValent Simon 04 04 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 20.93 0.385 2.00
10 129 Hradňanský TobiasHradňanský Tobias 04 04 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 21.32 0.211 1.00
11 138 Štedrák KristiánŠtedrák Kristián 05 05 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 21.46 0.203
12 11 Hayden PeterHayden Peter 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 21.84 0.199