<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Majstrovstvá SR družstiev dorastencov a dorasteniek

Dubnica nad Váhom (5. 10. 2019)

400 m prekážok [83,8 cm] - Dorastenci (Beh)

Beh 01 (so, 5.10.2019 - 14:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 64 Kročka MarekKročka Marek 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 1:00.29 0.289 11.00
2 222 Váňa LukášVáňa Lukáš 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 1:01.52 0.233 9.00
3 95 Revaj TomášRevaj Tomáš 03 03 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 5 1:02.60 0.312 8.00
4 217 Kalakay DanielKalakay Daniel 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 1:06.37 0.256 7.00
5 40 Labuda DominikLabuda Dominik 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 1:07.35 0.289 6.00
94 Mores Michal JanMores Michal Jan 03 03 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 3 DNF 0.299
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (so, 5.10.2019 - 14:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 30 Czako SamuelCzako Samuel 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 1:08.24 0.241 5.00
2 3 Balogh MariánBalogh Marián 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 1:08.78 0.289 3.00
3 131 Kubiš JakubKubiš Jakub 05 05 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 1:18.16 0.341 1.00
4 138 Štedrák KristiánŠtedrák Kristián 05 05 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 1:27.27 0.322
Celkom 4 pretekári
Beh 03 (so, 5.10.2019 - 14:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 186 Bugár AndrejBugár Andrej 04 04 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 1:08.43 0.321 4.00
2 26 Valent TadeášValent Tadeáš 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 1:10.48 0.301 2.00
3 137 Šimík MartinŠimík Martin 05 05 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 1:24.18 0.299
Celkom 3 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 64 Kročka MarekKročka Marek 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 1:00.29 0.289 11.00
2 222 Váňa LukášVáňa Lukáš 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 1:01.52 0.233 9.00
3 95 Revaj TomášRevaj Tomáš 03 03 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 5 1:02.60 0.312 8.00
4 217 Kalakay DanielKalakay Daniel 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 1:06.37 0.256 7.00
5 40 Labuda DominikLabuda Dominik 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 1:07.35 0.289 6.00
6 30 Czako SamuelCzako Samuel 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 1:08.24 0.241 5.00
7 186 Bugár AndrejBugár Andrej 04 04 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 1:08.43 0.321 4.00
8 3 Balogh MariánBalogh Marián 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 1:08.78 0.289 3.00
9 26 Valent TadeášValent Tadeáš 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 1:10.48 0.301 2.00
10 131 Kubiš JakubKubiš Jakub 05 05 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 1:18.16 0.341 1.00
11 137 Šimík MartinŠimík Martin 05 05 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 1:24.18 0.299
12 138 Štedrák KristiánŠtedrák Kristián 05 05 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 1:27.27 0.322
94 Mores Michal JanMores Michal Jan 03 03 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 3 DNF 0.299