<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Majstrovstvá SR družstiev dorastencov a dorasteniek

Dubnica nad Váhom (5. 10. 2019)

3000 m - Dorastenci

(so, 5.10.2019 - 15:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 69 Straka RoanStraka Roan 050828 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 11:15.20 11.00
2 38 Kováč MarekKováč Marek 040105 04 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 11:19.60 9.00
3 48 Sauer TimurSauer Timur 041002 04 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 11:21.74 8.00
4 60 Emanuel RadovanEmanuel Radovan 040703 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 11:44.86 7.00
5 70 Vadovič DanielVadovič Daniel 050519 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 11:47.93 6.00
6 25 Valent SimonValent Simon 040919 04 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 12:16.13 5.00
7 53 Šima AndrejŠima Andrej 030602 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 12:47.95 4.00
8 210 Bracho MatejBracho Matej 050928 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 8 13:05.71 3.00
Celkom 8 pretekárov

3000 m - Dorastenky

(so, 5.10.2019 - 16:05) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 175 Kotianová LenkaKotianová Lenka 030812 03 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 1 12:04.00 11.00
2 117 Pelikánová KarinaPelikánová Karina 030329 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 12:04.93 9.00
3 232 Kočová LenkaKočová Lenka 030525 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 12:35.92 8.00
4 197 Bálintová HanaBálintová Hana 030707 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 13:18.94 7.00
5 178 Kubovčíková KatarínaKubovčíková Katarína 051116 05 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 6 13:31.05 6.00
6 235 Krotká KarolínaKrotká Karolína 041007 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 13:50.30 5.00
7 141 Bučeková RáchelBučeková Ráchel 031104 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 13:53.71 4.00
Celkom 7 pretekárov