<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Majstrovstvá SR družstiev dorastencov a dorasteniek

Dubnica nad Váhom (5. 10. 2019)

100 m - Dorastenci (Rozbeh)

Rozbeh 01 (so, 5.10.2019 - 12:30) official Vietor: -2.9 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 183 Beladič SamuelBeladič Samuel 020130 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 11.60 Q 0.185
2 213 Čerevka KristiánČerevka Kristián 030423 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 11.77 q 0.155
3 28 Žiačik AndrejŽiačik Andrej 020814 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 12.06 q 0.189
4 6 Deák KristófDeák Kristóf 020126 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 12.15 0.178
5 273 Moosch TomášMoosch Tomáš 020518 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 13.16 0.210
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 02 (so, 5.10.2019 - 12:30) official Vietor: -1.4 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 219 Michalko SamuelMichalko Samuel 030102 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 11.59 Q 0.189
2 56 Bírošík AdamBírošík Adam 021107 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 11.75 q 0.125
3 192 Kosár Levente MátéKosár Levente Máté 030207 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 12.01 q 0.165
4 136 Sádecký SebastiánSádecký Sebastián 051225 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 12.03 q 0.147
5 274 Balko FilipBalko Filip 021219 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 12.91 0.177
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 03 (so, 5.10.2019 - 12:30) official Vietor: -1.4 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 190 Igaz AdamIgaz Adam 020709 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 11.58 Q 0.236
2 32 Čery MatúšČery Matúš 040405 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 11.80 q 0.203
3 51 Svoreň Jakub AntonSvoreň Jakub Anton 031207 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 12.01 q 0.224
4 96 Žitňák RóbertŽitňák Róbert 030221 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 6 12.51 0.178
5 67 Pobjecký MatejPobjecký Matej 040217 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 12.57 0.184
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 04 (so, 5.10.2019 - 12:30) official Vietor: -1.3 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 92 Lubelec LadislavLubelec Ladislav 030514 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 4 11.71 Q 0.149
2 124 Duchoslav JánDuchoslav Ján 030721 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 12.17 q 0.159
3 62 Karol TimotejKarol Timotej 030915 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 12.23 0.180
4 132 Kuriš JozefKuriš Jozef 050619 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 15.17 0.147
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 190 Igaz AdamIgaz Adam 020709 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 11.58 Q 0.236
2 219 Michalko SamuelMichalko Samuel 030102 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 11.59 Q 0.189
3 183 Beladič SamuelBeladič Samuel 020130 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 11.60 Q 0.185
4 92 Lubelec LadislavLubelec Ladislav 030514 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 4 11.71 Q 0.149
5 56 Bírošík AdamBírošík Adam 021107 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 11.75 q 0.125
6 213 Čerevka KristiánČerevka Kristián 030423 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 11.77 q 0.155
7 32 Čery MatúšČery Matúš 040405 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 11.80 q 0.203
8 192 Kosár Levente MátéKosár Levente Máté 030207 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 12.01 q 0.165
8 51 Svoreň Jakub AntonSvoreň Jakub Anton 031207 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 12.01 q 0.224
10 136 Sádecký SebastiánSádecký Sebastián 051225 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 12.03 q 0.147
11 28 Žiačik AndrejŽiačik Andrej 020814 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 12.06 q 0.189
12 6 Deák KristófDeák Kristóf 020126 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 12.15 0.178
13 124 Duchoslav JánDuchoslav Ján 030721 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 12.17 q 0.159
14 62 Karol TimotejKarol Timotej 030915 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 12.23 0.180
15 96 Žitňák RóbertŽitňák Róbert 030221 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 6 12.51 0.178
16 67 Pobjecký MatejPobjecký Matej 040217 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 12.57 0.184
17 274 Balko FilipBalko Filip 021219 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 12.91 0.177
18 273 Moosch TomášMoosch Tomáš 020518 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 13.16 0.210
19 132 Kuriš JozefKuriš Jozef 050619 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 15.17 0.147

100 m - Dorastenci (Finále)

Finále A (so, 5.10.2019 - 13:40) official Vietor: -0.1 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 183 Beladič SamuelBeladič Samuel 020130 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 11.14 0.155 11.00
2 190 Igaz AdamIgaz Adam 020709 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 11.28 0.198 9.00
3 219 Michalko SamuelMichalko Samuel 030102 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 11.42 0.154 8.00
4 213 Čerevka KristiánČerevka Kristián 030423 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 11.56 0.191 7.00
5 92 Lubelec LadislavLubelec Ladislav 030514 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 2 11.68 0.145 6.00
6 56 Bírošík AdamBírošík Adam 021107 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 11.80 0.169 5.00
Celkom 6 pretekárov
Finále B (so, 5.10.2019 - 13:40) official Vietor: -0.3 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 32 Čery MatúšČery Matúš 040405 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 11.66 0.185 4.00
2 51 Svoreň Jakub AntonSvoreň Jakub Anton 031207 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 11.77 0.158 3.00
3 28 Žiačik AndrejŽiačik Andrej 020814 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 11.85 0.160 2.00
4 124 Duchoslav JánDuchoslav Ján 030721 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 1 11.90 0.170 1.00
5 192 Kosár Levente MátéKosár Levente Máté 030207 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 11.91 0.183
6 136 Sádecký SebastiánSádecký Sebastián 051225 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 12.14 0.173
Celkom 6 pretekárov

100 m - Dorastenky (Rozbeh)

Rozbeh 01 (so, 5.10.2019 - 12:40) official Vietor: -1.6 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 106 Forster ViktóriaForster Viktória 020408 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 12.61 Q 0.180
2 225 Devaldová DianaDevaldová Diana 050408 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 13.14 q 0.191
3 203 Majdáková NinaMajdáková Nina 020429 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 13.34 q 0.200
4 111 Kelemenová KristínaKelemenová Kristína 040103 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 13.87 q 0.201
5 166 Beliančínová NelaBeliančínová Nela 070105 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 6 14.21 0.189
6 180 Marčišinová MiaMarčišinová Mia 060130 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 1 15.75 0.494
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 02 (so, 5.10.2019 - 12:40) official Vietor: -0.9 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 236 Kuczik MáriaKuczik Mária 020520 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 13.63 Q 0.350
2 224 Brachová ViktóriaBrachová Viktória 030102 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 13.65 q 0.214
3 153 Mikušincová MiroslavaMikušincová Miroslava 030211 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 13.96 q 0.176
4 250 Jamborová LuciaJamborová Lucia 040123 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 14.17 q 0.183
5 149 Hrbasová VanesaHrbasová Vanesa 040616 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 6 14.44 0.239
6 154 Plšková LindaPlšková Linda 031126 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 14.62 0.168
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 03 (so, 5.10.2019 - 12:40) official Vietor: -1.3 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 142 Cellerová AgátaCellerová Agáta 030625 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 13.32 Q 0.158
2 204 Petřvalská ValentínaPetřvalská Valentína 041205 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 13.72 q 0.312
3 181 Môcová RadoslavaMôcová Radoslava 030726 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 3 13.81 q 0.500
4 255 Podhorská AnnaPodhorská Anna 040323 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 14.16 q 0.211
5 97 Annusová NatáliaAnnusová Natália 020512 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 14.49 0.174
6 170 Ďuranová NikolaĎuranová Nikola 061024 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 1 14.89 0.321
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 106 Forster ViktóriaForster Viktória 020408 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 12.61 Q 0.180
2 225 Devaldová DianaDevaldová Diana 050408 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 13.14 q 0.191
3 142 Cellerová AgátaCellerová Agáta 030625 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 13.32 Q 0.158
4 203 Majdáková NinaMajdáková Nina 020429 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 13.34 q 0.200
5 236 Kuczik MáriaKuczik Mária 020520 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 13.63 Q 0.350
6 224 Brachová ViktóriaBrachová Viktória 030102 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 13.65 q 0.214
7 204 Petřvalská ValentínaPetřvalská Valentína 041205 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 13.72 q 0.312
8 181 Môcová RadoslavaMôcová Radoslava 030726 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 3 13.81 q 0.500
9 111 Kelemenová KristínaKelemenová Kristína 040103 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 13.87 q 0.201
10 153 Mikušincová MiroslavaMikušincová Miroslava 030211 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 13.96 q 0.176
11 255 Podhorská AnnaPodhorská Anna 040323 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 14.16 q 0.211
12 250 Jamborová LuciaJamborová Lucia 040123 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 14.17 q 0.183
13 166 Beliančínová NelaBeliančínová Nela 070105 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 6 14.21 0.189
14 149 Hrbasová VanesaHrbasová Vanesa 040616 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 6 14.44 0.239
15 97 Annusová NatáliaAnnusová Natália 020512 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 14.49 0.174
16 154 Plšková LindaPlšková Linda 031126 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 14.62 0.168
17 170 Ďuranová NikolaĎuranová Nikola 061024 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 1 14.89 0.321
18 180 Marčišinová MiaMarčišinová Mia 060130 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 1 15.75 0.494

100 m - Dorastenky (Finále)

Finále A (so, 5.10.2019 - 13:50) official Vietor: -1.5 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 106 Forster ViktóriaForster Viktória 020408 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 12.62 0.183 11.00
2 225 Devaldová DianaDevaldová Diana 050408 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 13.33 0.213 9.00
3 203 Majdáková NinaMajdáková Nina 020429 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 13.35 0.195 8.00
4 236 Kuczik MáriaKuczik Mária 020520 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 13.60 0.534 7.00
5 224 Brachová ViktóriaBrachová Viktória 030102 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 13.75 0.217 6.00
142 Cellerová AgátaCellerová Agáta 030625 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 5 DQ -0.090
Poznámky:
DQ 163/7
Celkom 6 pretekárov
Finále B (so, 5.10.2019 - 13:50) official Vietor: +0.0 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 181 Môcová RadoslavaMôcová Radoslava 030726 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 3 13.52 0.337 4.00
2 204 Petřvalská ValentínaPetřvalská Valentína 041205 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 13.55 0.533 3.00
3 255 Podhorská AnnaPodhorská Anna 040323 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 14.00 0.321 1.50
4 153 Mikušincová MiroslavaMikušincová Miroslava 030211 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 14.00 0.367 1.50
5 111 Kelemenová KristínaKelemenová Kristína 040103 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 14.05 0.267
6 250 Jamborová LuciaJamborová Lucia 040123 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 14.07 0.195
Celkom 6 pretekárov