<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Majstrovstvá SR družstiev dorastencov a dorasteniek

Dubnica nad Váhom (5. 10. 2019)
Skok do výšky - Dorastenci (sobota, 5.10.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 57 Blšták MatúšBlšták Matúš 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 180
2 191 Juráček JulianJuráček Julian 04 04 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 175
3 89 Grieš MatúšGrieš Matúš 02 02 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 170
Skok do výšky - Dorastenky (sobota, 5.10.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 105 Fonferová LauraFonferová Laura 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 155
2 85 Vargová AndreaVargová Andrea 05 05 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 155
3 208 Tichá SimonaTichá Simona 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 155
Skok o žrdi - Dorastenci (sobota, 5.10.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 40 Labuda DominikLabuda Dominik 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 350
2 63 Kocian JakubKocian Jakub 04 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 300
3 217 Kalakay DanielKalakay Daniel 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 260
Skok o žrdi - Dorastenky (sobota, 5.10.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 139 Balážová EmaBalážová Ema 02 02 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 220
2 86 Vargová MargaretVargová Margaret 04 04 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 220
Skok do diaľky - Dorastenci (sobota, 5.10.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 6 Deák KristófDeák Kristóf 02 02 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 609
2 39 Krška PeterKrška Peter 02 02 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 576
3 57 Blšták MatúšBlšták Matúš 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 569
Skok do diaľky - Dorastenky (sobota, 5.10.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 167 Bieliková NatáliaBieliková Natália 06 06 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 530
2 158 Šupicová LenkaŠupicová Lenka 03 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 518
3 207 Tési EvelinTési Evelin 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 482
Trojskok - Dorastenci (sobota, 5.10.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 6 Deák KristófDeák Kristóf 02 02 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 12.28
2 89 Grieš MatúšGrieš Matúš 02 02 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 12.18
3 42 Laca MatejLaca Matej 02 02 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 11.44
Trojskok - Dorastenky (sobota, 5.10.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 158 Šupicová LenkaŠupicová Lenka 03 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 11.48
2 160 Tináková EmmaTináková Emma 03 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 10.62
3 115 Luptáková VeronikaLuptáková Veronika 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 10.26
Vrh guľou 3 kg - Dorastenky (sobota, 5.10.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 145 Hanuliaková PetraHanuliaková Petra 02 02 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 12.49
2 119 Šlosiarová SofiaŠlosiarová Sofia 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 11.80
3 144 Hamrózyová KarolínaHamrózyová Karolína 02 02 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 10.41
Vrh guľou 5 kg - Dorastenci (sobota, 5.10.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 9 Haborák MilanHaborák Milan 02 02 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 15.07
2 34 Fleishhacker FilipFleishhacker Filip 04 04 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 13.46
3 185 Briežnik JakubBriežnik Jakub 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 11.29
Hod diskom 1 kg - Dorastenky (sobota, 5.10.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 145 Hanuliaková PetraHanuliaková Petra 02 02 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 27.51
2 171 Futáková ViktóriaFutáková Viktória 04 04 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 25.96
3 119 Šlosiarová SofiaŠlosiarová Sofia 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 23.91
Hod diskom 1,5 kg - Dorastenci (sobota, 5.10.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 9 Haborák MilanHaborák Milan 02 02 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 43.80
2 185 Briežnik JakubBriežnik Jakub 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 36.28
3 43 Lipovský MárioLipovský Mário 05 05 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 33.95
Hod kladivom 3 kg - Dorastenky (sobota, 5.10.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 144 Hamrózyová KarolínaHamrózyová Karolína 02 02 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 34.14
2 171 Futáková ViktóriaFutáková Viktória 04 04 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 34.11
3 151 Kohútová VeronikaKohútová Veronika 05 05 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 33.26
Hod kladivom 5 kg - Dorastenci (sobota, 5.10.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 214 Fedák MatejFedák Matej 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 39.14
2 34 Fleishhacker FilipFleishhacker Filip 04 04 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 30.82
3 54 Záhora SamuelZáhora Samuel 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 25.81
Hod oštepom 500 g - Dorastenky (sobota, 5.10.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 145 Hanuliaková PetraHanuliaková Petra 02 02 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 47.98
2 148 Hozáková MichaelaHozáková Michaela 02 02 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 34.04
3 122 Švecová AndreaŠvecová Andrea 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 33.52
Hod oštepom 700 g - Dorastenci (sobota, 5.10.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 37 Kopček JakubKopček Jakub 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 40.36
2 45 Müller PatrikMüller Patrik 04 04 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 38.94
3 65 Moravčík OndrejMoravčík Ondrej 04 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 38.85