<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Majstrovstvá SR družstiev dorastencov a dorasteniek

Dubnica nad Váhom (5. 10. 2019)
Skok do výšky - Dorastenci (sobota, 5.10.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 57 Blšták MatúšBlšták Matúš 030904 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 180
2 191 Juráček JulianJuráček Julian 040213 04 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 175
3 89 Grieš MatúšGrieš Matúš 021129 02 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 170
Skok do výšky - Dorastenky (sobota, 5.10.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 105 Fonferová LauraFonferová Laura 030921 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 155
2 85 Vargová AndreaVargová Andrea 050704 05 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 155
3 208 Tichá SimonaTichá Simona 031122 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 155
Skok o žrdi - Dorastenci (sobota, 5.10.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 40 Labuda DominikLabuda Dominik 030225 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 350
2 63 Kocian JakubKocian Jakub 040309 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 300
3 217 Kalakay DanielKalakay Daniel 041021 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 260
Skok o žrdi - Dorastenky (sobota, 5.10.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 139 Balážová EmaBalážová Ema 020718 02 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 220
2 86 Vargová MargaretVargová Margaret 041120 04 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 220
Skok do diaľky - Dorastenci (sobota, 5.10.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 6 Deák KristófDeák Kristóf 020126 02 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 609
2 39 Krška PeterKrška Peter 020819 02 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 576
3 57 Blšták MatúšBlšták Matúš 030904 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 569
Skok do diaľky - Dorastenky (sobota, 5.10.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 167 Bieliková NatáliaBieliková Natália 060110 06 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 530
2 158 Šupicová LenkaŠupicová Lenka 031222 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 518
3 207 Tési EvelinTési Evelin 031002 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 482
Trojskok - Dorastenci (sobota, 5.10.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 6 Deák KristófDeák Kristóf 020126 02 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 12.28
2 89 Grieš MatúšGrieš Matúš 021129 02 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 12.18
3 42 Laca MatejLaca Matej 020509 02 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 11.44
Trojskok - Dorastenky (sobota, 5.10.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 158 Šupicová LenkaŠupicová Lenka 031222 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 11.48
2 160 Tináková EmmaTináková Emma 030519 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 10.62
3 115 Luptáková VeronikaLuptáková Veronika 020628 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 10.26
Vrh guľou 3 kg - Dorastenky (sobota, 5.10.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 145 Hanuliaková PetraHanuliaková Petra 020624 02 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 12.49
2 119 Šlosiarová SofiaŠlosiarová Sofia 050217 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 11.80
3 144 Hamrózyová KarolínaHamrózyová Karolína 020302 02 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 10.41
Vrh guľou 5 kg - Dorastenci (sobota, 5.10.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 9 Haborák MilanHaborák Milan 021115 02 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 15.07
2 34 Fleishhacker FilipFleishhacker Filip 040927 04 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 13.46
3 185 Briežnik JakubBriežnik Jakub 021016 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 11.29
Hod diskom 1 kg - Dorastenky (sobota, 5.10.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 145 Hanuliaková PetraHanuliaková Petra 020624 02 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 27.51
2 171 Futáková ViktóriaFutáková Viktória 040520 04 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 25.96
3 119 Šlosiarová SofiaŠlosiarová Sofia 050217 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 23.91
Hod diskom 1,5 kg - Dorastenci (sobota, 5.10.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 9 Haborák MilanHaborák Milan 021115 02 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 43.80
2 185 Briežnik JakubBriežnik Jakub 021016 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 36.28
3 43 Lipovský MárioLipovský Mário 050427 05 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 33.95
Hod kladivom 3 kg - Dorastenky (sobota, 5.10.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 144 Hamrózyová KarolínaHamrózyová Karolína 020302 02 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 34.14
2 171 Futáková ViktóriaFutáková Viktória 040520 04 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 34.11
3 151 Kohútová VeronikaKohútová Veronika 050317 05 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 33.26
Hod kladivom 5 kg - Dorastenci (sobota, 5.10.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 214 Fedák MatejFedák Matej 050613 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 39.14
2 34 Fleishhacker FilipFleishhacker Filip 040927 04 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 30.82
3 54 Záhora SamuelZáhora Samuel 030727 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 25.81
Hod oštepom 500 g - Dorastenky (sobota, 5.10.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 145 Hanuliaková PetraHanuliaková Petra 020624 02 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 47.98
2 148 Hozáková MichaelaHozáková Michaela 021019 02 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 34.04
3 122 Švecová AndreaŠvecová Andrea 030107 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 33.52
Hod oštepom 700 g - Dorastenci (sobota, 5.10.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 37 Kopček JakubKopček Jakub 031006 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 40.36
2 45 Müller PatrikMüller Patrik 040409 04 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 38.94
3 65 Moravčík OndrejMoravčík Ondrej 040329 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 38.85