<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Majstrovstvá SR družstiev dorastencov a dorasteniek

Dubnica nad Váhom (5. 10. 2019)

400 m prekážok [76,2 cm] - Dorastenky (Beh)

Beh 01 (so, 5.10.2019 - 14:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 229 Géciová DominikaGéciová Dominika 02 02 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 1:07.90 0.298 11.00
2 115 Luptáková VeronikaLuptáková Veronika 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 1:09.50 0.326 9.00
3 109 Holešová NatáliaHolešová Natália 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 1:10.69 0.345 8.00
4 159 Švachová MartinaŠvachová Martina 03 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 5 1:11.22 0.356 7.00
5 256 Rohoňová PetraRohoňová Petra 03 03 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 1:11.31 0.341 6.00
6 86 Vargová MargaretVargová Margaret 04 04 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 1:13.15 0.400 5.00
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (so, 5.10.2019 - 14:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 100 Broďániová BarboraBroďániová Barbora 04 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 1:13.98 0.265 4.00
2 157 Šišoláková LuciaŠišoláková Lucia 02 02 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 6 1:15.42 0.298 3.00
3 107 Gavalovičová ZuzanaGavalovičová Zuzana 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 1:20.63 0.289 2.00
4 105 Fonferová LauraFonferová Laura 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 1:24.39 0.274 1.00
5 147 Hiadlovská ZuzanaHiadlovská Zuzana 03 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 1:30.89 0.351
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 229 Géciová DominikaGéciová Dominika 02 02 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 1:07.90 0.298 11.00
2 115 Luptáková VeronikaLuptáková Veronika 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 1:09.50 0.326 9.00
3 109 Holešová NatáliaHolešová Natália 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 1:10.69 0.345 8.00
4 159 Švachová MartinaŠvachová Martina 03 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 5 1:11.22 0.356 7.00
5 256 Rohoňová PetraRohoňová Petra 03 03 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 1:11.31 0.341 6.00
6 86 Vargová MargaretVargová Margaret 04 04 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 1:13.15 0.400 5.00
7 100 Broďániová BarboraBroďániová Barbora 04 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 1:13.98 0.265 4.00
8 157 Šišoláková LuciaŠišoláková Lucia 02 02 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 6 1:15.42 0.298 3.00
9 107 Gavalovičová ZuzanaGavalovičová Zuzana 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 1:20.63 0.289 2.00
10 105 Fonferová LauraFonferová Laura 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 1:24.39 0.274 1.00
11 147 Hiadlovská ZuzanaHiadlovská Zuzana 03 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 1:30.89 0.351