<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Majstrovstvá SR družstiev dorastencov a dorasteniek

Dubnica nad Váhom (5. 10. 2019)

1500 m - Dorastenci

(so, 5.10.2019 - 14:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 10 Habrda BorisHabrda Boris 02 02 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 4:46.46 11.00
2 35 Granský DávidGranský Dávid 04 04 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 4:47.03 9.00
3 46 Novák ErikNovák Erik 04 04 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 4:47.74 8.00
4 24 Szarka GergSzarka Gerg 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 7 4:59.74 7.00
5 33 Ďuriš MichalĎuriš Michal 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 5:04.03 6.00
6 4 Bartoníček MichalBartoníček Michal 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 5:13.31 5.00
7 36 Jánošov MartinJánošov Martin 06 06 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 5:15.69 4.00
8 270 Špacír NicolasŠpacír Nicolas 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 8 5:37.95 3.00
Celkom 8 pretekárov

1500 m - Dorastenky

(so, 5.10.2019 - 14:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 157 Šišoláková LuciaŠišoláková Lucia 02 02 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 1 5:09.23 11.00
2 252 Marčeková ViktóriaMarčeková Viktória 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 5:13.89 9.00
3 201 Čermáková AdelaČermáková Adela 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 5:31.54 8.00
4 241 Stanová TeréziaStanová Terézia 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 10 5:36.53 7.00
5 84 Štrpková LuciaŠtrpková Lucia 02 02 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 5:51.05 6.00
6 177 Kubovčíková HankaKubovčíková Hanka 07 07 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 5 6:09.23 5.00
7 82 Slobodová DianaSlobodová Diana 05 05 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 8 6:21.97 4.00
8 116 Pavlendová MiroslavaPavlendová Miroslava 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 6:23.46 3.00
9 75 Kováčová ZuzanaKováčová Zuzana 06 06 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 7 6:34.16 2.00
10 179 Líškayová LenkaLíškayová Lenka 06 06 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 9 6:51.62 1.00
Celkom 10 pretekárov