<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Majstrovstvá SR družstiev dorastencov a dorasteniek

Dubnica nad Váhom (5. 10. 2019)

100 m prekážok [76,2cm-8,50m] - Dorastenky (Beh)

Beh 01 (so, 5.10.2019 - 12:15) official Vietor: -1.3 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 106 Forster ViktóriaForster Viktória 020408 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 15.16 0.176 11.00
2 229 Géciová DominikaGéciová Dominika 020814 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 15.34 0.219 9.00
3 158 Šupicová LenkaŠupicová Lenka 031222 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 15.61 0.194 8.00
4 109 Holešová NatáliaHolešová Natália 020218 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 16.04 0.168 7.00
5 115 Luptáková VeronikaLuptáková Veronika 020628 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 16.07 0.381 6.00
6 100 Broďániová BarboraBroďániová Barbora 040111 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 16.60 0.407 4.00
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (so, 5.10.2019 - 12:15) official Vietor: -1.6 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 160 Tináková EmmaTináková Emma 030519 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 16.53 0.198 5.00
2 86 Vargová MargaretVargová Margaret 041120 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 5 16.83 0.162 3.00
3 159 Švachová MartinaŠvachová Martina 030621 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 17.00 0.399 2.00
4 256 Rohoňová PetraRohoňová Petra 031206 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 17.29 0.180 1.00
5 165 Bartková PaulínaBartková Paulína 030226 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 6 21.93 0.205
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 106 Forster ViktóriaForster Viktória 020408 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 15.16 0.176 11.00
2 229 Géciová DominikaGéciová Dominika 020814 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 15.34 0.219 9.00
3 158 Šupicová LenkaŠupicová Lenka 031222 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 15.61 0.194 8.00
4 109 Holešová NatáliaHolešová Natália 020218 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 16.04 0.168 7.00
5 115 Luptáková VeronikaLuptáková Veronika 020628 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 16.07 0.381 6.00
6 160 Tináková EmmaTináková Emma 030519 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 16.53 0.198 5.00
7 100 Broďániová BarboraBroďániová Barbora 040111 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 16.60 0.407 4.00
8 86 Vargová MargaretVargová Margaret 041120 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 5 16.83 0.162 3.00
9 159 Švachová MartinaŠvachová Martina 030621 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 17.00 0.399 2.00
10 256 Rohoňová PetraRohoňová Petra 031206 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 17.29 0.180 1.00
11 165 Bartková PaulínaBartková Paulína 030226 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 6 21.93 0.205