<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Majstrovstvá SR družstiev dorastencov a dorasteniek

Dubnica nad Váhom (5. 10. 2019)

Skok do diaľky - Dorastenci

(so, 5.10.2019 - 11:30) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 6 Deák KristófDeák Kristóf
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
020126 13 609 +0.0 m/s 586  -1.3576  +0.8591  +1.0591590  -0.5592  +0.0609  +0.0 11.00
2 39 Krška PeterKrška Peter
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
020819 12 576 +0.0 m/s 565  +0.1546  +0.8576  +0.0576--- 9.00
3 57 Blšták MatúšBlšták Matúš
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
030904 14 569 +0.0 m/s 554  -0.5569  +0.0x569551  -1.2558  -0.4562  +0.2 8.00
4 193 Kostolný ŠimonKostolný Šimon
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
030917 10 555 -0.1 m/s 461  +0.6501  -0.9493  +0.0501x523  +0.6555  -0.1 7.00
5 89 Grieš MatúšGrieš Matúš
CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš
021129 1 554 +0.1 m/s 554  +0.1529  +0.7539  +0.0554x538  +0.4536  +0.3 6.00
6 96 Žitňák RóbertŽitňák Róbert
CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš
030221 7 537 +0.1 m/s x537  +0.1531  +0.5537522  -0.3487  +0.1503  +0.3 5.00
7 42 Laca MatejLaca Matej
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
020509 11 528 +1.3 m/s 528  +1.3481  -0.7448  -0.6528463  +0.2518  +0.1506  -0.5 4.00
8 216 Haják JurajHaják Juraj
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
040222 9 483 -0.2 m/s x483  -0.2x483455  -1.4459  +0.2x 3.00
9 41 Laca JakubLaca Jakub
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
060625 6 465 -0.2 m/s 465  -0.2459  -0.4456  +0.5465 2.00
10 221 Sopko WilliamSopko William
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
040625 8 456 -0.2 m/s 440  -0.2456  -0.2453  -0.6456 1.00
11 133 Macháč AdriánMacháč Adrián
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
050509 2 420 -1.2 m/s 329  +0.1417  +0.6420  -1.2420
12 137 Šimík MartinŠimík Martin
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
050513 4 409 -0.1 m/s 403  -1.2409  -0.1395  -0.7409
13 91 Kopček MichalKopček Michal
CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš
060327 5 408 -0.8 m/s 403  -0.7408  -0.8398  -0.2408
12 Marti LukášMarti Lukáš
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
040506 3 NM xxx0.0
Celkom 14 pretekárov

Skok do diaľky - Dorastenky

(so, 5.10.2019 - 13:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 167 Bieliková NatáliaBieliková Natália
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
060110 16 530 +0.4 m/s 490  +0.1498  +0.2-498479  -0.8472  +0.0530  +0.4 11.00
2 158 Šupicová LenkaŠupicová Lenka
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
031222 15 518 +0.1 m/s 502  -0.5518  +0.1-518--- 9.00
3 207 Tési EvelinTési Evelin
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
031002 14 482 +0.6 m/s 445  +0.3460  +0.1-460457  -0.1x482  +0.6 8.00
4 208 Tichá SimonaTichá Simona
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
031122 12 468 +0.1 m/s 417  -0.2443  +0.2-443450  +0.5456  +0.4468  +0.1 7.00
5 150 Hübschová LíviaHübschová Lívia
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
040904 7 459 +0.3 m/s 407  +0.5445  +0.3-445435  +0.2459  +0.3431  +0.5 6.00
6 260 Vanková KristínaVanková Kristína
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
040224 9 454 +0.3 m/s 453  -0.2421  -0.1-453423  +0.9454  +0.3435  +0.7 5.00
7 225 Devaldová DianaDevaldová Diana
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
050408 13 443 +0.1 m/s 443  +0.1x-443438  +0.0429  +0.1436  +0.1 4.00
8 227 Diňová JarmilaDiňová Jarmila
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
030611 1 424 +0.2 m/s 424  +0.2407  +0.1-424410  +0.0411  +0.2409  +0.3 3.00
9 102 Čapuchová VanesaČapuchová Vanesa
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
040315 11 417 +0.3 m/s 417  +0.3401  +0.2-417 2.00
10 247 Haštová NatáliaHaštová Natália
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
050420 3 407 +0.3 m/s 407  +0.3x-407 1.00
11 237 Luptáková KristínaLuptáková Kristína
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
031116 5 373 +0.4 m/s x373  +0.4-373
12 249 Hudecová Darina EmaHudecová Darina Ema
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
041112 2 336 +0.0 m/s x336  +0.0-336
13 258 Stehlíková KatarínaStehlíková Katarína
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
050503 4 307 +0.3 m/s 307  +0.3x-307
198 Batky JázminBatky Jázmin
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
050611 6 DNS 0.0
74 Janeková ŠárkaJaneková Šárka
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
031130 10 NM xx-0.0
160 Tináková EmmaTináková Emma
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
030519 8 NM xx-0.0
Celkom 16 pretekárov