<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Majstrovstvá SR družstiev dorastencov a dorasteniek

Dubnica nad Váhom (5. 10. 2019)

Hod oštepom 700 g - Dorastenci

(so, 5.10.2019 - 13:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 37 Kopček JakubKopček Jakub
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
03 03 3 40.36 34.40 x x 34.40 34.46 40.36 x 11.00
2 45 Müller PatrikMüller Patrik
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
04 04 16 38.94 33.35 38.94 37.15 38.94 x 34.37 36.21 9.00
3 65 Moravčík OndrejMoravčík Ondrej
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
04 04 17 38.85 35.45 32.79 37.20 37.20 38.83 24.28 38.85 8.00
4 39 Krška PeterKrška Peter
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
02 02 6 36.15 28.91 31.39 35.15 35.15 33.20 36.15 x 7.00
5 192 Kosár Levente MátéKosár Levente Máté
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
03 03 5 34.38 27.41 x 34.38 34.38 - - - 6.00
6 210 Bracho MatejBracho Matej
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
05 05 15 32.91 31.88 29.08 32.47 32.47 32.91 x x 5.00
7 62 Karol TimotejKarol Timotej
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
03 03 2 32.19 x 31.19 25.11 31.19 31.73 x 32.19 4.00
8 68 Remiš OndrejRemiš Ondrej
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
05 05 14 31.84 30.79 29.91 30.52 30.79 27.01 27.49 31.84 3.00
9 222 Váňa LukášVáňa Lukáš
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
03 03 8 30.01 x 30.01 x 30.01 2.00
10 185 Briežnik JakubBriežnik Jakub
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
02 02 1 26.97 26.97 25.18 - 26.97 1.00
11 126 Galovič MarošGalovič Maroš
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
04 04 13 26.89 24.92 26.89 - 26.89
12 88 Bruňo MichalBruňo Michal
CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš
05 05 11 22.62 22.62 20.30 x 22.62
13 138 Štedrák KristiánŠtedrák Kristián
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
05 05 9 16.56 16.56 x 16.17 16.56
135 - -- -
----
00 00 12 NM x x x -
95 Revaj TomášRevaj Tomáš
CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš
03 03 7 NM x x x -
91 Kopček MichalKopček Michal
CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš
06 06 4 NM x x x -
137 Šimík MartinŠimík Martin
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
05 05 10 NM x x x -
Celkom 17 pretekárov