<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Majstrovstvá SR družstiev dorastencov a dorasteniek

Dubnica nad Váhom (5. 10. 2019)

800 m - Dorastenci

(so, 5.10.2019 - 15:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 13 Marx BenceMarx Bence 04 04 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 2:10.08 11.00
2 188 Cisár MartinCisár Martin 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 2:12.22 9.00
3 195 Minár ŠimonMinár Šimon 04 04 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 2:14.61 8.00
4 5 Dániel RegőDániel Regő 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 2:19.94 7.00
5 18 Palaky ArnoldPalaky Arnold 04 04 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 2:22.47 6.00
6 61 Hlaváček MartinHlaváček Martin 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 2:22.67 5.00
7 68 Remiš OndrejRemiš Ondrej 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 2:23.78 4.00
8 29 Biely PeterBiely Peter 04 04 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 2:24.97 3.00
9 52 Šášik JakubŠášik Jakub 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 2:25.59 2.00
10 218 Kusek EmanuelKusek Emanuel 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 2:27.26 1.00
Celkom 10 pretekárov

800 m - Dorastenky

(so, 5.10.2019 - 15:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 122 Švecová AndreaŠvecová Andrea 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 2:26.29 11.00
2 156 Šarinová DanielaŠarinová Daniela 03 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 2:33.83 9.00
3 72 Geseová LeaGeseová Lea 03 03 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 2:36.51 8.00
4 173 Ivaničová VivieneIvaničová Viviene 07 07 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 1 2:44.49 7.00
5 108 Gogová EllaGogová Ella 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 2:51.07 6.00
6 231 Hertnekyová ZuzanaHertnekyová Zuzana 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 2:55.86 5.00
7 272 Trancygierová MichaelaTrancygierová Michaela 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 2:58.39 4.00
8 239 Radváková EmaRadváková Ema 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 3:01.64 3.00
9 99 Batyková SofiaBatyková Sofia 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 3:20.04 2.00
10 114 Lacinová LuciaLacinová Lucia 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 3:24.98 1.00
11 101 Bryndzová NinaBryndzová Nina 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 3:26.01
Celkom 11 pretekárov