<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Majstrovstvá SR družstiev dorastencov a dorasteniek

Dubnica nad Váhom (5. 10. 2019)
100 m - Dorastenci (sobota, 5.10.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
1 183 Beladič SamuelBeladič Samuel 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 11.14 0.155
2 190 Igaz AdamIgaz Adam 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 11.28 0.198
3 219 Michalko SamuelMichalko Samuel 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 11.42 0.154
100 m - Dorastenci (sobota, 5.10.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
1 32 Čery MatúšČery Matúš 04 04 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 11.66 0.185
2 51 Svoreň Jakub AntonSvoreň Jakub Anton 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 11.77 0.158
3 28 Žiačik AndrejŽiačik Andrej 02 02 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 11.85 0.160
100 m - Dorastenky (sobota, 5.10.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
1 106 Forster ViktóriaForster Viktória 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 12.62 0.183
2 225 Devaldová DianaDevaldová Diana 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 13.33 0.213
3 203 Majdáková NinaMajdáková Nina 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 13.35 0.195
100 m - Dorastenky (sobota, 5.10.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
1 181 Môcová RadoslavaMôcová Radoslava 03 03 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 13.52 0.337
2 204 Petřvalská ValentínaPetřvalská Valentína 04 04 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 13.55 0.533
3 255 Podhorská AnnaPodhorská Anna 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 14.00 0.321
800 m - Dorastenci (sobota, 5.10.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 13 Marx BenceMarx Bence 04 04 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2:10.08
2 188 Cisár MartinCisár Martin 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2:12.22
3 195 Minár ŠimonMinár Šimon 04 04 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2:14.61
800 m - Dorastenky (sobota, 5.10.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 122 Švecová AndreaŠvecová Andrea 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2:26.29
2 156 Šarinová DanielaŠarinová Daniela 03 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2:33.83
3 72 Geseová LeaGeseová Lea 03 03 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2:36.51
1500 m - Dorastenci (sobota, 5.10.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 10 Habrda BorisHabrda Boris 02 02 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4:46.46
2 35 Granský DávidGranský Dávid 04 04 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4:47.03
3 46 Novák ErikNovák Erik 04 04 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4:47.74
1500 m - Dorastenky (sobota, 5.10.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 157 Šišoláková LuciaŠišoláková Lucia 02 02 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 5:09.23
2 252 Marčeková ViktóriaMarčeková Viktória 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5:13.89
3 201 Čermáková AdelaČermáková Adela 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5:31.54
3000 m - Dorastenci (sobota, 5.10.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 69 Straka RoanStraka Roan 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 11:15.20
2 38 Kováč MarekKováč Marek 04 04 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 11:19.60
3 48 Sauer TimurSauer Timur 04 04 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 11:21.74
3000 m - Dorastenky (sobota, 5.10.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 175 Kotianová LenkaKotianová Lenka 03 03 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 12:04.00
2 117 Pelikánová KarinaPelikánová Karina 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 12:04.93
3 232 Kočová LenkaKočová Lenka 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 12:35.92
2000 m prekážok [91,4 cm] - Dorastenci (sobota, 5.10.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 194 Mészáros KristófMészáros Kristóf 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7:04.67
2 59 Černiansky PeterČerniansky Peter 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7:09.67
3 94 Mores Michal JanMores Michal Jan 03 03 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 7:23.25
2000 m prekážok [76,2 cm] - Dorastenky (sobota, 5.10.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
2 121 Šuleková PetraŠuleková Petra 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 8:03.10
3 176 Krajčíková NinaKrajčíková Nina 04 04 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 8:35.20
Chôdza dráha 5000 m - Dorastenci (sobota, 5.10.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 127 Gandel DominikGandel Dominik 04 04 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 36:00.32
Chôdza dráha 5000 m - Dorastenky (sobota, 5.10.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 226 Devaldová KarinDevaldová Karin 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 26:13.09
2 98 Avenová PaulínaAvenová Paulína 04 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 27:03.72
3 246 Dudová IvanaDudová Ivana 05 05 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 27:07.55