<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Majstrovstvá SR družstiev dorastencov a dorasteniek

Dubnica nad Váhom (5. 10. 2019)

Trojskok - Dorastenci

(so, 5.10.2019 - 14:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 6 Deák KristófDeák Kristóf
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
02 02 5 12.28 +0.4 m/s 11.54  0,50 11.93  0,40 12.28  0,40 12.28 11.78  0,60 11.60  0,00 12.23  1,10 11.00
2 89 Grieš MatúšGrieš Matúš
CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš
02 02 4 12.18 +0.0 m/s 11.97  -0,50 x 11.80  0,40 11.97 11.85  -0,10 11.86  0,50 12.18  0,00 9.00
3 42 Laca MatejLaca Matej
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
02 02 2 11.44 +0.2 m/s 11.23  0,60 11.44  0,20 - 11.44 - - - 8.00
8 Gondžala DenisGondžala Denis
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
02 02 1 DNS
23 Spišák Samuel MirosSpišák Samuel Miros
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
03 03 3 DNS
Celkom 5 pretekárov

Trojskok - Dorastenky

(so, 5.10.2019 - 15:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 158 Šupicová LenkaŠupicová Lenka
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
03 03 9 11.48 +0.8 m/s 10.75  0,20 11.00  0,30 11.10  0,50 11.10 11.09  0,40 11.19  1,20 11.48  0,80 11.00
2 160 Tináková EmmaTináková Emma
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
03 03 8 10.62 +0.0 m/s 09.94  -0,10 10.38  0,70 10.62  0,00 10.62 - - - 9.00
3 115 Luptáková VeronikaLuptáková Veronika
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
02 02 6 10.26 -0.5 m/s 09.79  0,00 10.11  0,10 10.26  -0,50 10.26 09.91  0,20 10.17  0,60 10.17  0,40 8.00
4 227 Diňová JarmilaDiňová Jarmila
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
03 03 7 10.19 +0.2 m/s 10.19  0,20 09.95  0,10 09.31  0,00 10.19 - - - 7.00
5 141 Bučeková RáchelBučeková Ráchel
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
03 03 4 09.56 +0.0 m/s 09.56  0,00 - 09.28  0,40 9.56 x - - 6.00
6 139 Balážová EmaBalážová Ema
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
02 02 5 09.50 -0.1 m/s 09.50  -0,10 09.07  -0,30 09.30  0,10 9.50 - - - 5.00
7 107 Gavalovičová ZuzanaGavalovičová Zuzana
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
02 02 2 09.46 +0.8 m/s x 09.29  0,00 08.98  0,30 9.29 x 09.24  0,10 09.46  0,80 4.00
8 121 Šuleková PetraŠuleková Petra
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
02 02 3 08.60 -0.8 m/s 08.52  0,20 08.60  -0,80 08.60  1,30 8.60 - - - 3.00
9 104 Dunajská ViktóriaDunajská Viktória
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
02 02 1 08.23 +0.7 m/s 07.99  -0,40 08.12  0,20 08.23  0,70 8.23 2.00
Celkom 9 pretekárov